Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stexman »

Eh kad bi se to tako gledalo, sta je posteno a sta nije...

Po tebi svaki igrac koji je pizda treba da dobije onda trajnu zabranu bavljenja fudbalom? Samo zato sto to nije moralno!?
Ni ja to ne volim, da me ne shvatis pogresno, ali to mora da se trpi jer je to stvar licnog opredeljenja pojedinca.

Ako se to unese u fudbalska pravila kao model ponasanja, to je vec druga stvar.
Ovako je to faul svidjalo se to nama ili ne!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

Hoću da ti kažem to da NIJE SVAKI KONTAKT FAUL!
Ovaj igrač Voždovca (s obzirom da je pizda) traži faul gde ga nema. Tačnije nema INTENZITETA (što je jako važno-bio sam sudija, a sada sam delegat) za dosuđivanje prekršaja.
Igrač Voždovca je na fudbalski ružan način hteo "preko leba pogače"!
Samo ću ti ovo reći - UPRAVO TO RADE BG :shit:
E, sad, da okrenemo priču na pravu stranu - to bi se :shit: sviralo kao faul nad odbrambenim igračem.
Ali jbg. To su :shit:
E TO JE IGRAČ VOŽDOVCA MORAO ZNATI (sada pričamo o nefudbalskim stvarima).
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Nema ni govora o faulu,a vi opet svirajte kako hocete. Ako je to faul,Pekara bi na startovima nad Drazicem,i gredjenjem lopte u duelu sa istim trebao dobiti dva crvena. Suvise su ljudi oko naseg fudbala razmazeni i suvise gledaju samo svoje dupe. Mislim,bila je jos jedna situacija na mecu,kada je igrac Partizana (mislim da je Zivkovic) uputio pas koji je zavrsio u autu,a sudija svira prekrsaj nad njim i oduzima cist aut Vozdovcu.... e to se moze nazvati navlacenjem.Ali trebamo biti realni,kad igras napadacki i kad si dominantan normalno je da su ti sudije naklonjene.Setimo se kakve su samo nama poklanjali penale dok smo guzili protivnike u prvom delu sezone
Image
student
Posts: 96
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by student »

E moj Mazicu... Odgledao sam drugo poluvreme iz Nisa tj. neverovato navlacenje za cigane...a stvarno sam se trudio da budem objektivan...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ogi »

Taman kad cigani i grobari kiksnu, mi nikad to ne znamo iskoristiti. E moja Voso...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

I ja cu po tome pamtiti ovo kolo... OFKa nikad slabija protiv nas.... da smo uzeli 3 boda,pa jos i domacini Lucanima sledece kolo,skroz druga atmosfera bi bila.... Najzalosnije je sto mi pored ovakvih protivnika nista nismo u stanju da uradimo.... :frown:
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

Ako bilo ko od fudbalera cita ovo neka zapamti: Ako protiv crvenih govana budete igrali kao sto ste igrali protiv oba govneta u prvom delu sezone, i ako umesto muda na laznu marakanu ponesete picku, pardon vaginu, kao sto ste to uradili, ponavljam, u 3. i ako se ne varam, 11. kolu u prom delu sezone, vredjacu vas sve ponaosob do kraja prvenstva sa ograde Karadjordja, kunem vam se u to! BOLI ME PATKA ZA REZULTAT, ALI OVOJ ZVEZDI DA SE PRUZI BILO KAKAV RESPEKT?! Danas sam pogledao kako su igrali u Nisu i mogu samo da kazem da je to skup invalida i ljudi sa posebnim potrebama. Nemoj slucajno da se neko izvinjavao nekom zbog pregrubog starta ili slicno. Nek sudija navlaci za njih, neka izgubimo ako treba, ali ponesite MUDA i pokazite zelju.

I ne, nije prerano da se kaze ovako nesto za crveno go**o iako imamo utakmicu pre te. Vidimo se za vikend na Karadjordju, gde ocekujem da svi poprave ucinak sto se tice voljnog momenta, taman da se jaja povecaju do one velicine koja nam je potrebna da u kolu koje sledi posle tog, ispenetriramo crveno go**o po sred one smesne guzice njihove.

Ju, koji je to ispodprosecni tim, njima bi svaki tim u ligi ladno mogao da otkine bar dva boda, samo da zele!
Image
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/argen ... raca/98045" onclick="window.open(this.href);return false; ne znam sta bi rekao,strasno
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

ogi wrote:Taman kad cigani i grobari kiksnu, mi nikad to ne znamo iskoristiti. E moja Voso...
Прво смо ми кикснули за сваки случај :D
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Dejan »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=CkiZrt47RBk[/video]

Vojo da li ima penala?
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

Po meni nije penal, inace Mazic nije sudio ni za cigane penal koji je po meni bio, igranje rukom Culuma cini mi se. Gledao sam malo prvog poluvremena, Radnicki znacajno bolji.

Inace, kada se pogleda tabela zlizanci nam beze taman za pobede nad satelitima i eventualno par bodova.
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ssnigd »

Cisto simuliranje, lepo se vidi da je igrac samo poskocio, bar da je ostavio nogu pa da ga gosa zakaci ovako nista. Dobra odluka Mazica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Sta znam Dejane.... da sam sudija,i da vidim sa terena ono sto sam u prvi mah video na prenosu,svirao bih ga bez dileme.I smatram da se u preko 90% takve stvari sviraju.Tek posle u ovim promenama uglova i usporenm snimcima se vidi da je igrac isao na simuliranje,ali kao sto uvek kazem,sudija je taj koji mora da reaguje na prvu,znaci nema usporenih snimaka,promena uglova,a u takvim situacijama za mene: nije faul za Vozdovac,penal je za Vojvodinu i penal za Radnicki. :)
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Salvador »

Neizbežan mi je utisak da smo u ovakvoj ligi ove godine komotno mogli ići na prvo mesto, samo da je pristup trenera, igrača i uprave bio malo ozbiljniji. Najluđe je što mi se čini da i dalje imamo realne šanse :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Teška srca, nema tu penala, karton zaslužen, kapa dole Mažiću na ovome. Ne znam kako je sudio ostatak tekme, nisam bio zainteresovan za istu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked