Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Rabba »

Ako su Rusi ovog pacera platili i upola od navedene cene, niko ih nije više zajebao u istoriji kluba... Rublja je tamo u ozbiljnom padu, i iskreno sumnjam da su spremni da odvoje ovoliki keš. Pogotovo u cugu. To je verovatno milion - milion ipo u milijardu rata, plus neki budući bonusi plus njegova plata...
ДушанСП wrote:...не знам чак ни да ли је постигао један гол,а играо за најлошију екипу у лиги европе...
6 tekmi u ligi evrope - 0 golova. Nefčiju je utrpao 2-3-4 u kvalifikacijama, tako nešto i to mu je sve u evropi što je dao.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Rabba wrote:Ako su Rusi ovog pacera platili i upola od navedene cene, niko ih nije više zajebao u istoriji kluba...
To bi bio najveci zajeb u istoriji fudbala jos od transfera Vukelje u partizan! :greenbutt: :dance2:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by PanonskiFantom »

Moram priznati da me ova zemlja često tera da verujem u teorije zavere, tako da ni posle ovog naslova, ne mogu da odolim pomisli da se zvazdani namešta titula... ko zna iz kojih sve izvora će oni dobiti te pare..

http://www.sportklub.rs/vucelic-rusi-od ... i-na-kocku
Vise nista nije isto!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

Lokomotiva je vrlo stabilan tim u ruskoj ligi. Imali su prosle godine transfere i po 15 miliona (Busufa mislim). Jedino sto su se mozda izleteli ranije sa izjavama, posto je debilko danas otisao tamo na preglede. A kod Rusa se cesto pojave komplikacije pred potpis, slicno je bilo i sa Kacarem kada je trebao da ide u Dinamo Moskvu (bila je prica da je Rakeli hteo da zavalja neke procente dodatne, pa je propalo, ali ne znam koliko je istina). Pored toga, vest nisam iskopao nigde na ruskim sajtovima, ko ce ga znati.

Crni blizanac je ostao bez tri vrlo bitna igraca (Lazovic,Pantic) i mislim da ulazi dosta oslabljen u nastavak sezone. Ovaj dvojac im je postigao 75% golova i imao toliko asistencija. Ubedjen sam da ce koliko sutra dovesti Alivodica, daj Boze da gresim.

Ono sto boli, je da su prodali skuntelara pa i za milion. Mi smo imali tog igraca i prodali ga (sa jos jednim u kompletu) za 200.000. Ogroman, ogroman trosak. Mi najboljeg igraca prodamo za 600.000k, i slep bi video da smo tu dosta tanji od zgadije.

Inace, ovde ima spisak dosadasnjih dolazaka/odlazaka zimskog prelaznog roka. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Se ... er_2014-15" onclick="window.open(this.href);return false;

Tri stvari su mi zapale za oko:
1. Mladost je dovela izvesnog Baba Salia Ouattara (Obala Slonovace), igra napadaca i mislim da moze biti iznenadjenje poput Petka.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=eaFpyzQCAno[/video]
2. Novi Pazar je doveo 27-godisnjeg Brazilca Richarda Falcao-a. Verovali ili ne ovo mu je 20 klub u karijeri. http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Falc%C3%A3o" onclick="window.open(this.href);return false; Ne znam za vas, ali mene ovakvi likovi inspirisu. :mrgreen:
3. Radnicki iz Kragujevca je raspustio i ono pomalo igraca sto je (donekle) valjalo. Sigurna selidba u drugu ligu.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by CRD FCV »

limanfkv wrote:Opet kljucno ne moze se u nasem fudbalu prodati za toliko koliko razne uprave mogu da se ugrade.
Овим је све речено.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Auuuuu pa vas vise inspirise transfer igraca Partizana nego svi nasi!? :roll: Savrseno me zabole za koliko su ga prodali. A opet vise verujem njima da ce za Skuletica dobiti 4 miliona nego ovim nasim koji su navodno sve igrace dali za mizerne cifre
Image
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by PolovinaZ »

Bez obzira šta mislim o škuletiću kao čoveku,igračke kvalitete ne mogu da mu osporim....Vidim da mu ovde ljudi dodeljuju atribut ,,drvo'' a nije mi jasno zbog čega....On je u Vojvodini nešto slabije igrao manje utakmice ali jel treba da vas podsećam na njegove partije protiv partizana 2:1,protiv zvezde u kupu 3:1,protiv Honveda,Burse u Turskoj, a na kraju i onaj vrhunski gol protiv Šerifa u Novom Sadu(Na svim ovim tekmama je bio jedan od najboljih na terenu)....Tako da te priče da ne igra dobro u Evropi i nisu baš tačne....Što se tiče učinka u prvenstvu,statistika govori dovoljno...Napadači su uvek imali jaču cenu od radnika na sredini i za mene nije iznenađenje transfer ovih razmera, bar kada je Rusija u pitanju...Jeste teška situacija u Rusiji i jeste da rublja pada,ali to nema nikakve veze sa kapitalom velikog broja vlasnika fudbalskih klubova u Rusiji...Ta kriza je zahvatila samo par klubova koji se finansiraju od strane lokalnih samouprava(UFA,Amkar itd...)...Lokomotiva,Dinamo,CSKA,Spartak,Krasnodar,Terek,Zenit itd.. su prebogati klubovi i njih situacija u Rusiji neće značajnije dotaći...Kao što ni Šahtjor nema velikih problema(bar ne finansijskih)
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Па добро он јесте наш најбољи нападач у лиги,то стоји.Руси увек морају да понуде више од неких клубова са запада ако ништа друго онда због климатских услова,све то стоји.Али 4 милиона за неког ко има 25-26 година и игра још увек у нашој лиги? Делује ми као нека прича из трећег ока.Али мислим да се превише бавимо Шкулетићем,нек иде где хоће баш ме брига,дај да видимо шта ћемо ми са овим што имамо.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Baltazar »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... je-ih-ceka" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolika razlika u odnosu na fudbal u Srbiji! Kod nas pregršt negativnih vibracija koje teraju ljude sa stadiona. Za divno čudo, kod nas je bilo više pozitivnih nego negativnih dešavanja. Tako da smo dosta homogeni dočekali početak prvenstva. Nadamo se najboljem. Da igramo lepo, lepršavo, efikasno...
P.S. Pozdravljam promenu sistema takmičenja!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Chana »

Pozvao nas je Johnmary Uzuegbunam preko Facebook-a na utakmicu na Karaburmi, 21.-og...


Johnmary Uzuegbunam
8 минута · Veternik ·

I never love tattoos but I changed my mind because if this great words
"The Lord is my light and my salvation" "Never say never" "Work hard Play hard"

Before I say goodnight I would like to use this opportunity to invite all FK Vojvodina fans to the game event which starts on 21-2-2015 OFK BEOGRAD vs FK VOJVODINA
Happy valentine with your love ones and I Love u all


OVAJ DEČKO "IMA ŠTOFA"... :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

Treba pitati ljude u klubu da naprave rijaliti sa Djonom, kapiram da bi dosta ljudi odavde gledalo.
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Forza Voša »

http://butasport.rs/fudbal/spf-nezavisn ... liji-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by johnny »

Keramičarev sin, po svaku cenu fudbaler... Prošle godine su ga cigani najurili iz petokrake, sada je ovde, sponzor-Vojska...


http://www.kurir.rs/vesti/politika/sumn ... ak-1684525" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Forza Voša »

Sada sam citao neki tekst sa bivsim predsednikom crnog blizanca u kome ima jedan zanimljiv detalj prema kome: "Do 1. aprila Partizanu sleduje 1.400.000 evra na ime pet procenta od transfera Lazara Markovića u Liverpul i još toliko na ime TV prava koja sleduju na osnovu sponzorskog ugovora sa TV Arenasportom."

Aj sto su go**a pa nas ne prenose redovno ili prenose kad smo domacini nego jos nedaju ni istu lovu svim clanovima takmicenja (bilo je reci da ce svi clanovi JSL dobiti isti fiksni deo + deo na osnovu plasmana).

Staviti ultimatum kod svakog buduceg ugovora o prenosima po kojem ce ili svi dobiti isto ili govnima zabraniti ulazak na stadion kada budu hteli da snimaju utakmicu.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Red Marquis »

Ni u normalnim zemljama nije pravedan raspored novca od tv prenosa, pogledajte samo španske blizance, dobijaju skoro 100 miliona više od aktuelnog šampiona države. Jedino Bundesliga liči na nešto.
Image
Io odio Belgrado
Locked