Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Friend »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... aznjavanja" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Firmin mali »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=O2F0qC1-sa0[/video]

Ovaj video mene uzasno podseca na nas voljeni fudbalski klub,na nase igrace (neke prepotentne,neke smotane) i na navijace koji lincuju sudiju i gostujuce navijace,odgledajte crtani,da je noviji pomislio bih da se radio po istinitoj prici,tipa : ''Svaka slicnost sa stvarnim situacijama je namerna''

PS. ako sam omasio temu nek admini premeste
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by johnny »

Sta treba jos da se desi da mi ovu umisljenu, bahatu i nekorisnu osobu drzimo u klubu?
Zasto se on ne posalje u Grbalj ili Bokelj na pozajmicu od jedno cetiri godine koliko mu jos traje ugovor?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

johnny wrote:Zasto se on ne posalje u Grbalj ili Bokelj na pozajmicu od jedno cetiri godine koliko mu jos traje ugovor?
Ma u Zvezdu sa najlona s njim, za bolje nije!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:
johnny wrote:Zasto se on ne posalje u Grbalj ili Bokelj na pozajmicu od jedno cetiri godine koliko mu jos traje ugovor?
Ma u Zvezdu sa najlona s njim, za bolje nije!
:cheers: cuo sam da im treba jedan za pranje stucni i dresova :mrgreen:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by the Gari »

Neka ih, i tako ne postoji drugi način da njih dvojica skrenu pažnju na sebe.
Kakvo rasulo od kluba...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grof Žekula »

Nije fudbal, i nije Voša, mada čisto kao primer dokle su neki spremni da idu za čast kluba za koji nastupaju:
Mondo wrote:RAGBI: Za pobedu žrtvovao i testis!

Englez Pol Vud, igrač ostrvskog superligaša Varington Vulvsa, odigrao 20 minuta finala Superlige sa rupturom desnog testisa, pa otišao na operaciju. Na njegovu žalost, "vukovi" nisu osvojili trofej.

"Ne osećam se loše, zvuči strašnije nego što jeste..." prve su reči Pola Vuda (30), stuba engleskog Varingtona Vulvsa, posle operacije otklanjanja testisa zbog jakog pretrpljenog udarca.

Po njega koban momenat zbio se sredinom drugog poluvremena velikog finala engleske Superlige protiv Lidsa, kada je zadobio snažan udarac na najbolnije mesto...

... ipak, stegao je zube i odigrao meč do kraja!


"Zadobio sam slučajan udarac kolenom. Osetio sam da nisam dobro, ali uspeo sam da ostanem na terenu još 20 minuta, dok me trener Toni Smit nije zamenio. Ragbista ima zadatak da radi svoj posao do poslednjeg sudijskog zvižduka, tu nema ničeg posebnog...".

Herojstvo hrabrog Vudsa, oca dvoje dece, nije uspelo da motiviše njegove saigrače da ipak pobede Lids i osvoje prestižni trofej.

Snažni momak smogao je snagu i da se našali po dolasku kući...

"Upravo sam došao iz bolnice... Ozbiljno se osećam kao da sam tamo ostavio nešto... Toni Smit (trener Varingtona) jeste nam rekao pre utakmice da su nam m... na liniji. Tad nisam shvatio da je to doslovno mislio!", napisao je na svom Twitter profilu.

Vud nije prvi ostrvski sportista koji je poslednjih godina zadobio tako tešku povredu na "radnom mestu".

Fudbaler Blekburna Skot Dan prošle sezone bio je u sličnoj situaciji i zbog povrede nije igrao šest nedelja.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Ljubomir1996 »

Grof Žekula wrote:Nije fudbal, i nije Voša, mada čisto kao primer dokle su neki spremni da idu za čast kluba za koji nastupaju:
Mondo wrote:RAGBI: Za pobedu žrtvovao i testis!

Englez Pol Vud, igrač ostrvskog superligaša Varington Vulvsa, odigrao 20 minuta finala Superlige sa rupturom desnog testisa, pa otišao na operaciju. Na njegovu žalost, "vukovi" nisu osvojili trofej.

"Ne osećam se loše, zvuči strašnije nego što jeste..." prve su reči Pola Vuda (30), stuba engleskog Varingtona Vulvsa, posle operacije otklanjanja testisa zbog jakog pretrpljenog udarca.

Po njega koban momenat zbio se sredinom drugog poluvremena velikog finala engleske Superlige protiv Lidsa, kada je zadobio snažan udarac na najbolnije mesto...

... ipak, stegao je zube i odigrao meč do kraja!


"Zadobio sam slučajan udarac kolenom. Osetio sam da nisam dobro, ali uspeo sam da ostanem na terenu još 20 minuta, dok me trener Toni Smit nije zamenio. Ragbista ima zadatak da radi svoj posao do poslednjeg sudijskog zvižduka, tu nema ničeg posebnog...".

Herojstvo hrabrog Vudsa, oca dvoje dece, nije uspelo da motiviše njegove saigrače da ipak pobede Lids i osvoje prestižni trofej.

Snažni momak smogao je snagu i da se našali po dolasku kući...

"Upravo sam došao iz bolnice... Ozbiljno se osećam kao da sam tamo ostavio nešto... Toni Smit (trener Varingtona) jeste nam rekao pre utakmice da su nam m... na liniji. Tad nisam shvatio da je to doslovno mislio!", napisao je na svom Twitter profilu.

Vud nije prvi ostrvski sportista koji je poslednjih godina zadobio tako tešku povredu na "radnom mestu".

Fudbaler Blekburna Skot Dan prošle sezone bio je u sličnoj situaciji i zbog povrede nije igrao šest nedelja.
Svaka mu čast! :mrgreen:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Edit: Nije dozvoljeno javno objavljivanje privatnih slika

Drina - POSLEDNJI PUT te opominjemo!!!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Nisam stigao da vidim sta je Drina postavio, ali imam stav da ne treba zabranjivati bilo kakav materijal koji je javno objavljen na internetu, pa bio to fb ili neko drugo mesto, a iz prostog razloga sto je svaka slika, javno publikovana, istog momenta prestala da bude licna stvar pojedinca.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Dobro, ne moramo sad o tome ponovo...
Drina, samo nam reci sta je to bilo :)
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

Milan wrote:Nisam stigao da vidim sta je Drina postavio, ali imam stav da ne treba zabranjivati bilo kakav materijal koji je javno objavljen na internetu, pa bio to fb ili neko drugo mesto, a iz prostog razloga sto je svaka slika, javno publikovana, istog momenta prestala da bude licna stvar pojedinca.
Na slici je bio Zelenko sa guzatom plavusom u kafani :) no nije ni bitno, realno je glupo postavljati slike sa FB ovde jer mogu da budu protumacene na razne nacine. Pretpostavljam da kad bi se procesljao profil na FB i malom Nasticu i Poletanovicu koje ovde forum izuzetno ceni, nasla bi se po koja slicna fotka, tako da to nije uopste merodavno. Ja recimo ne vidim nista lose ukoliko fudbaleri idu u kafanu, pa kad mogu advokati, doktori, novinari, forumasi....pa sto ne bi mogli i oni. Sustina je jedino da si profesionalac i da znas kad smes a kad ne smes, a da se ovde okaci neka slika i kao to je sad razlog zato sto ovaj igra tako i tako, to je argument NIKAKAV.
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

1892 wrote:
Milan wrote:Nisam stigao da vidim sta je Drina postavio, ali imam stav da ne treba zabranjivati bilo kakav materijal koji je javno objavljen na internetu, pa bio to fb ili neko drugo mesto, a iz prostog razloga sto je svaka slika, javno publikovana, istog momenta prestala da bude licna stvar pojedinca.
Na slici je bio Zelenko sa guzatom plavusom u kafani :) no nije ni bitno, realno je glupo postavljati slike sa FB ovde jer mogu da budu protumacene na razne nacine. Pretpostavljam da kad bi se procesljao profil na FB i malom Nasticu i Poletanovicu koje ovde forum izuzetno ceni, nasla bi se po koja slicna fotka, tako da to nije uopste merodavno. Ja recimo ne vidim nista lose ukoliko fudbaleri idu u kafanu, pa kad mogu advokati, doktori, novinari, forumasi....pa sto ne bi mogli i oni. Sustina je jedino da si profesionalac i da znas kad smes a kad ne smes, a da se ovde okaci neka slika i kao to je sad razlog zato sto ovaj igra tako i tako, to je argument NIKAKAV.
Slažem se. Ispadne, imamo sjajan igrački kadar, sve majstor do majstora, ali...uzeo ih noćni život pod svoje pa ne daju maksimum :mrgreen: . A ono s druge strane, treneri se menjaju ko gaće, plate se smanjuju proizvoljno, transfer politika (ako je i ima) je užasna. Fudbaleri u FK Vojvodini se ponašaju onako kako im se može i u skladu sa ponašanjem naše vajne uprave. Znaju i sami da ne vijaju neki trofeje, da neki imaju zagarantovana mesta i slično. Nisu uzroci naših brojnih posrtanja razni Smiljanići, Baloteliji, Trajkovići, Greenovi...već samo posledica svega šta je uspostavila najbolja uprava u svemiru.
Io odio Belgrado
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Toto Riina »

1892 wrote:
Milan wrote:Nisam stigao da vidim sta je Drina postavio, ali imam stav da ne treba zabranjivati bilo kakav materijal koji je javno objavljen na internetu, pa bio to fb ili neko drugo mesto, a iz prostog razloga sto je svaka slika, javno publikovana, istog momenta prestala da bude licna stvar pojedinca.
Na slici je bio Zelenko sa guzatom plavusom u kafani :) no nije ni bitno, realno je glupo postavljati slike sa FB ovde jer mogu da budu protumacene na razne nacine. Pretpostavljam da kad bi se procesljao profil na FB i malom Nasticu i Poletanovicu koje ovde forum izuzetno ceni, nasla bi se po koja slicna fotka, tako da to nije uopste merodavno. Ja recimo ne vidim nista lose ukoliko fudbaleri idu u kafanu, pa kad mogu advokati, doktori, novinari, forumasi....pa sto ne bi mogli i oni. Sustina je jedino da si profesionalac i da znas kad smes a kad ne smes, a da se ovde okaci neka slika i kao to je sad razlog zato sto ovaj igra tako i tako, to je argument NIKAKAV.
Meni nije glupo postavljanje slika, one su javne i objavljene od strane kluba uz pristanak fotografisanih osoba koje su pozirale. Ne znam zbog cega se vrsi nepotrebna cenzura i stite igraci koji su za ozbiljne pare stigli kao pojacanja, a umesto lopte na terenu jure po klubovima uz alkohol. Ne vidim da fotografija krsi neka pravila i voleo bih da se to u buducnosti vise ne cenzurise.

Na mestu je da fudbaler ode u kafanu uz dozvolu trenera, kada je pauza u prvenstvu ili slobodan dan. Ali u trenutku kad se kao ozbiljno i placeno pojacanje nalazis u drugom timu, nikako. Nali i Poletanovicu koji nema profil na drustvenoj mrezi slicne fotografije sigurno neces naci!
Tesko da ces videti ozbiljnog doktora koji ce dopustiti sebi odlazak u kafanu i alkoholisanje dan pre operacije ili advokata koji radi za platu vece pre vaznog sudskog spora, a biti forumas nije zanimanje.

Sustina je da ako izadjes u kafanu, sutra na terenu das sve od sebe da budes najbolji. Kao cuveni engleski skandal majstori, a ne da ne mozes da istrcis 20 minuta u JSL.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by nboya »

Necemo se svakih mesec dana raspravljati oko iste stvari. Objavljivanje takvih slika nije dozvoljeno! Te slike nisu donele nista dobro a kome je do pljuvanja, materijala za to ima i bez slika iz kafica.
UPRAVA NAPOLJE!!!
Post Reply