Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

Treba videti jel ziv Randu iz Kasandre da izvede pocetni udarac kao pre 30 godina sa Obilicem.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Јелена Грлић у потрази за новим клубом... Била би греота да је клуб не ангажује, ако се не варам док је она била фотограф имали смо и официјалне слике са гостовања, а свакако би имали квалитетније слике за домаћих утакмица...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2137
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

Mare_Liman wrote: Wed Feb 07, 2024 11:49 pm Јелена Грлић у потрази за новим клубом... Била би греота да је клуб не ангажује, ако се не варам док је она била фотограф имали смо и официјалне слике са гостовања, а свакако би имали квалитетније слике за домаћих утакмица...
да, док је била код нас фотограф била је и у Кабелу, а што се тиче слика имали смо са гостовања слике ја мислим скоро увек..
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Grbavica.021* wrote: Thu Feb 08, 2024 8:12 pm
Mare_Liman wrote: Wed Feb 07, 2024 11:49 pm Јелена Грлић у потрази за новим клубом... Била би греота да је клуб не ангажује, ако се не варам док је она била фотограф имали смо и официјалне слике са гостовања, а свакако би имали квалитетније слике за домаћих утакмица...
да, док је била код нас фотограф била је и у Кабелу, а што се тиче слика имали смо са гостовања слике ја мислим скоро увек..
Имали смо увек, али чини ми се баш одласком Јелене на лето 2021 буквално ни једном нисмо имали слике са гостовања, сад има ту дела и да је то до управе, ал свакако мислим да би се са Јеленом опет вратило, по мени незамисиво нешто да трећи највећи клуб нема официјалне слике са гостујућих утакмица већ 3 године...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Kanda arhivatori više vole Evroligu. Daj Marinu Visković za 4 osobe. :mrgreen:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 09, 2024 12:42 pm Kanda arhivatori više vole Evroligu. Daj Marinu Visković za 4 osobe. :mrgreen:
Марина Маринаа Маринааа зар не знаш да волем тее јааа :whistler: :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 09, 2024 12:42 pm Kanda arhivatori više vole Evroligu. Daj Marinu Visković za 4 osobe. :mrgreen:
Poslao mi drugar sliku Skorica u areni,tacno sam se smorio i Cirjakovica u pioniru.
Banjac je nas!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

rykerfcv wrote: Fri Feb 09, 2024 12:48 pm
MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 09, 2024 12:42 pm Kanda arhivatori više vole Evroligu. Daj Marinu Visković za 4 osobe. :mrgreen:
Poslao mi drugar sliku Skorica u areni,tacno sam se smorio i Cirjakovica u pioniru.
Banjac je nas!

Otići i pogledati tako nešto neki put i ne mora značiti da navijaš za njih. Plus tu su razni sponzori od Telekoma pa na dalje koji dele ulaznice, pozivaju itd, a možda ih žele ispoštovati na neki način. Ne bi ja ovo uzimao kao ne znam kakav stav. Mene su recimo pojedini poslovni partneri više puta pozivali iako znaju da ne mirišem ni crveno ni crno izdanje. Doduše, nisam otišao nikada, jer generalno tu Evroligu ne pratim ni u novinama, mada znam da naprave dobru atmosferu i to je onda kao nešto in da se gleda i od nekih koji nisu nešto ostrašćeni navijački.
Svakako mislim da su oni skroz ok momci i da znaju gde dominantno pripadaju i šta ih je proslavilo. A koliko znam poster je i dalje na zidu :D
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Slažem se sa @Cane. I mene su drugari zvali nekoliko puta na partizanove utakmice, samo sam im se zahvalio na pozivu jer nije košarka za mene ako igraju blizanci (mada, malo mi je žao što nisam prisustvovao kuknjavi na tribanama nakon utakmice, kažu drugari da je bilo baš deprimirujuće :D ).
Znam nekoliko ljudi koji su išli da gledaju TSC u ovim evropskim mečevima, i šta oni su automatski njihovi navijači ili navijači Frajburga, npr? Mnogi su otišli da vide stadion, osete atmosferu i pogledaju utakmicu bez brige da će izbiti neki incident.

Na kraju krajeva, možda Škorić navija za Bajern pa je išao da gleda sinoć i podrži Bavarce? :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Duplof wrote: Fri Feb 09, 2024 3:19 pm Na kraju krajeva, možda Škorić navija za Bajern pa je išao da gleda sinoć i podrži Bavarce? :D
Torbica zbog tetka iz Njemacke isao :)
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »



Ево један пример сјајног маркетинга, квалитет, кадрови,... клуб без навијача, друга лига, буквално требају да нам буду пример, инстаграм страница исто нестварна, миљама испред нас...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2137
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

rykerfcv wrote: Fri Feb 09, 2024 12:48 pm
MiSmoFKV! wrote: Fri Feb 09, 2024 12:42 pm Kanda arhivatori više vole Evroligu. Daj Marinu Visković za 4 osobe. :mrgreen:
Poslao mi drugar sliku Skorica u areni,tacno sam se smorio i Cirjakovica u pioniru.
Banjac je nas!
Што се тиче Ћирјаковића често је виђен на кошарци када игра Војводина код куће. :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Mare_Liman wrote: Wed Feb 07, 2024 11:49 pm Јелена Грлић у потрази за новим клубом... Била би греота да је клуб не ангажује, ако се не варам док је она била фотограф имали смо и официјалне слике са гостовања, а свакако би имали квалитетније слике за домаћих утакмица...
Ako vidim dobro, Jelena Grlic je na stadionu, fotografise.
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Ево да се похвалим да су мој коментар са Инстаграма обрисали иако није био вулгаран
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

djoks wrote: Sat Feb 10, 2024 7:56 pm Ево да се похвалим да су мој коментар са Инстаграма обрисали иако није био вулгаран
Zar nisu shvatili da su pogrešili? Ja sam blokiran od Apoela.
Post Reply