Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 828
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Naše dno je sve dublje.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Нема потребе забранити ником да се слика на стадиону и објави то на инстаграм налогу,поготово неко ко има 10 пута више пратилаца од налога нашег клуба. Тако бар некако допиремо до широке масе и тиме показујемо да постоје и други клубови осим београдских, кад већ то не можемо да покажемо на терену. Не видим да је ово баш неки проблем.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Marketing kluba

Post by slanina »

Ovo može samo dopreti do pozera i ljudi koji nemaju nikakve emocije prema klubu,doćiće jer će ta doći u ložu pa da je vidi.Navijače koji su prestali da dolaze može samo da vrati kontinuitet i to je upitno jer je velikoj većini ljudi ovaj fudbal u ovom obliku(liga se igra samo za blizance) dopizdeo.
Dokle god ne počnemo da pobeđujemo govnare neće dolaziti svi navijači samo nas 1500-2000 paćenika.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Ovo je suludo !

Ideja da uključe influensere je dobra ali ljudi koji se bave marketingom u klubu po stoti put pokazuju da nemaju ništa dodirno sa mentalitetom i istorijom naše Stare Dame i naših navijača. Ideja OK, realizija NULA. Ovo nisu influenseri koji su trebali da ispromovišu klub. Postoje influenseri i u sportu, muzici koja više oslikava naš klub, postoje naši bivši igrači. Uostalom mogao je Tanjga da cimne Klopa opet ili SMS Nejmara ako su želeli baš da se potrude.
Potpuni idiotizam da nas promovišu pevaljke, starlete itd...
Come on you Reds!
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by Savcic Luka »

1892 wrote: Mon Feb 05, 2024 10:12 pm Ovo je suludo !

Ideja da uključe influensere je dobra ali ljudi koji se bave marketingom u klubu po stoti put pokazuju da nemaju ništa dodirno sa mentalitetom i istorijom naše Stare Dame i naših navijača. Ideja OK, realizija NULA. Ovo nisu influenseri koji su trebali da ispromovišu klub. Postoje influenseri i u sportu, muzici koja više oslikava naš klub, postoje naši bivši igrači. Uostalom mogao je Tanjga da cimne Klopa opet ili SMS Nejmara ako su želeli baš da se potrude.
Potpuni idiotizam da nas promovišu pevaljke, starlete itd...
Saglasan
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

1892 wrote: Mon Feb 05, 2024 10:12 pm Ovo je suludo !

Ideja da uključe influensere je dobra ali ljudi koji se bave marketingom u klubu po stoti put pokazuju da nemaju ništa dodirno sa mentalitetom i istorijom naše Stare Dame i naših navijača. Ideja OK, realizija NULA. Ovo nisu influenseri koji su trebali da ispromovišu klub. Postoje influenseri i u sportu, muzici koja više oslikava naš klub, postoje naši bivši igrači. Uostalom mogao je Tanjga da cimne Klopa opet ili SMS Nejmara ako su želeli baš da se potrude.
Potpuni idiotizam da nas promovišu pevaljke, starlete itd...
+1
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

1892 wrote: Mon Feb 05, 2024 10:12 pm Ovo je suludo !

Ideja da uključe influensere je dobra ali ljudi koji se bave marketingom u klubu po stoti put pokazuju da nemaju ništa dodirno sa mentalitetom i istorijom naše Stare Dame i naših navijača. Ideja OK, realizija NULA. Ovo nisu influenseri koji su trebali da ispromovišu klub. Postoje influenseri i u sportu, muzici koja više oslikava naš klub, postoje naši bivši igrači. Uostalom mogao je Tanjga da cimne Klopa opet ili SMS Nejmara ako su želeli baš da se potrude.
Potpuni idiotizam da nas promovišu pevaljke, starlete itd...
Sve u centar.
Ali ovo je i pokazatelj dokle oni dobacuju, starlete su njihov mentalni maksimum.
Io odio Belgrado
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Sve ste upravu. Ali evo jedna stvar. Vi niste ti, ni ja od onih koje treba privuci. Volovi su tu pa su tu. Nove generacije su degenerici, vide carapicu i nogu golu, i eto price o nama. Ovo gledam po svom poslu, imam svoju pricu, prvi sam, i svaka prica sa ljudima iz sfere poslovanja se zavrsava samo nadji jednu influenserku. Taj deo i dan danas ne razumem, ali necu ni da kritikujem, jer opet ponavaljam mi smo ljudi sa druge planete, ovo nije vise nas dom, ovde se ne ceni ono sta smo mi uceni od malena. Oatsje nama nase secanje, a stadion i teren, samo cekam da predju u roze.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Mene samo zanima šta će biti finalni produkt koji će klub za koji navijamo da objavi. Šta će ove da kače na svoje privatne profile me baš zabole. Meni isto deluje da je ovo nešto vezano za osmi mart.

Meni je brat od strica juče poslao “story” od ove Marine Višković u našem dresu a on je 30+ znači prijatelju ovde nisu problem generacije već se izgleda narod loži na “ovo”.

Ja kad bih pisao šta meni sve smeta u porama ovog našeg napaćenog društva mene bi bar 60-70% države smatralo ludim. Manjina smo u svakom smislu te reči i ne razumemo mi napaćeni Slaninari ovo i tjt nadam se da je samo nešto lepo smišljeno a ko je u glavnim ulogama i to me baš zabole.

A nama kao pojedincima ostaje da se vodimo onom: "The struggle itself towards the heights is enough to fill a man's heart. One must imagine Sisyphus happy."

Pa ko shvati šta je Kami mislio ovim, shvatio je.

Polako tek ćemo se iznenaditi kad bude narod i po Srbiji krenuo da šeta sa onim Epl naočarama.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1103
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »



Можда промашен топик, ал бесплатан улаз за прво коло у другој полусезони... Океј термин, било би лепо да се испрати са океј посетом и подршком имамо убедљиво најлакши распоред од конкурената за Европу, да видимо шта је Божа радио на припремама и имали неког напретка...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Zna li neko ko piše ova klupska saopštenja na društvenim mrežama?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 373
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Tue Feb 06, 2024 9:13 am
Meni je brat od strica juče poslao “story” od ove Marine Višković u našem dresu a on je 30+ znači prijatelju ovde nisu problem generacije već se izgleda narod loži na “ovo”.
Naravno da se narod loži. Pitanje je šta se želi napraviti od kluba, kakva slika i imidž. Da ne spominjem da Voša ima svoj brend, a to je istorija i vrednosti.
Graditi marketing na ovome je besmisleno iz više razloga.
Ovo je teren koji se graniči sa neukusom, dakle nije se prešla granica, ali jasna je poruka i ciljna grupa. Ta ciljna grupa nikada neće početi navijati za Vošu, makar im stavili i gole ribe.
Drugo, ovo je za likove od 16, pa naviše, a ti su već odabrali stranu i neće je menjati. Pogrešna ciljna grupa.
Treće, nije u prvom planu FKV, već same žene. Mislim da je to diskutabilno sa više aspekata.

Ciljna grupa marketig tima treba da bude:
- postojeći navijači i kako ih vratiti na stadion (ovo neće)
- novi klinci, baš klinci
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Tue Feb 06, 2024 2:54 pm
Deep Purple wrote: Tue Feb 06, 2024 9:13 am
Meni je brat od strica juče poslao “story” od ove Marine Višković u našem dresu a on je 30+ znači prijatelju ovde nisu problem generacije već se izgleda narod loži na “ovo”.
Naravno da se narod loži. Pitanje je šta se želi napraviti od kluba, kakva slika i imidž. Da ne spominjem da Voša ima svoj brend, a to je istorija i vrednosti.
Graditi marketing na ovome je besmisleno iz više razloga.
Ovo je teren koji se graniči sa neukusom, dakle nije se prešla granica, ali jasna je poruka i ciljna grupa. Ta ciljna grupa nikada neće početi navijati za Vošu, makar im stavili i gole ribe.
Drugo, ovo je za likove od 16, pa naviše, a ti su već odabrali stranu i neće je menjati. Pogrešna ciljna grupa.
Treće, nije u prvom planu FKV, već same žene. Mislim da je to diskutabilno sa više aspekata.

Ciljna grupa marketig tima treba da bude:
- postojeći navijači i kako ih vratiti na stadion (ovo neće)
- novi klinci, baš klinci
Sve si i pravu.

PS
Mozda, ipak, Voju vrate na stadion? Dobile su od njega javne komplimente za fotografije i klip :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1082
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Moram priznati da ne znam ko su dotične dame i čim se bave, osim onoga što je vidljivo na prvi pogled a to je da izgledaju prilično zanimljivo :mrgreen:
Iako se kaže kako o ukusima ne vredi raspravljati, meni je draže i bliže senzibilitetu bilo ono kad je komšija Slavko sa svojom ekipom snimao spot na istom ovom Karađorđu, ali nisam nešto ni ogorčen zato što su se ove "tete" malo islikale na tribinama i to objavile na svojim profilima. Realno, dresovi im solidno stoje :D , pa ako to privuče pažnju bilo gde možda je neki efekat i ostvaren. Pokazaće vreme sve.
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Ova tema ce postati najposecenija ikada.
Sto bi rekla srpska diva, Jelena Karleusa, i negativan marketing je marketing. Molim lepo.

Eno i macke se raspravljaju na storiju :mrgreen:

Ps. Hoce li na platnom racunu za trosak influenserki stajati, "Marina Viskovic za cetiri osobe"?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply