Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Voja »

hahah,ja vec gledao,lisac je to... :D
Image
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

Samo sam otvorio link i jos brze zatvorio.
Mozda ima i nesto istine, ali, zaista, ne mogu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

Sto je najgore, sve je tacno sto je rekao...
Do pred kraj kada je poceo sebe da hvali kako on razume i fudbal i biznis, pa je zato uspesan... Tada sam vec morao da ugasim. Rano jutro je, ne mogu to slusati :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »

Čitao sam na nekom portalu ovo što je pričao jer stvarno ne mogu da ga slusam i "najbolji" je deo kad kaže Ofk se raspao posle mene a ja ih doveo do mečeva kao što je npr Galatasaraj... A šta mislite zašto se raspao... Da je sreće ovakvi kao on bi bili iza rešetaka. Banana država.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

https://www.maxbetsport.rs/sudijski-eks ... je-240610/" onclick="window.open(this.href);return false;
– Prošle godine su sa sudijske liste za Superligu skinuti Momčilo Marković i Igor Stojiljković samo zato što nisu hteli da slušaju, već su sudili kako treba – zaključio je Đurović.
Ovo samo u nasoj zemlji moze da se uradi, i to javno, i da to izgleda kao da je nesto normalno.
U normalnim zemljama bi se zbog ovih stvari podiglo tuzilastvo i policija, detaljno bi se izribale i sudije i svi iz saveza... pa da se vec jednom ustanovi od koga stizu naredjenja kako mora da se sudi, pa da se stane na put tome!
ofk1
Posts: 3
Joined: Tue Oct 06, 2020 1:22 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ofk1 »

milancl wrote:https://youtu.be/jNzdKMCrb0A

Ko ima želudac da pogleda... :pegla:
Čuvajte se Vojvodinaši da ne dočekate našu sudbinu, mada vi imate tržni centar da vas obasja :mrgreen:
Ni neprijatelju za poželeti... bez struje!

Image
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

ofk1 wrote:
milancl wrote:https://youtu.be/jNzdKMCrb0A

Ko ima želudac da pogleda... :pegla:
Čuvajte se Vojvodinaši da ne dočekate našu sudbinu, mada vi imate tržni centar da vas obasja :mrgreen:
Ni neprijatelju za poželeti... bez struje!

Image
Auu, znaci ugaseno i svetlo na Karaburmi. :oops:
A, u Jugoslaviji je OFK bio cenjen i postovan klub, kao Vojvodina, Radnicki, Velez, Rijeka...i svi ostali ligasi bez politicke zaledjine, za razliku od dogovorene samoprozvane velike cetvorke.
Beograd je dozvolio da vas pregaze nekadasnji gradski zonasi.
Bruka i sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ofk1
Posts: 3
Joined: Tue Oct 06, 2020 1:22 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ofk1 »

Lepo je to rekao jedan čovek masne kose.
''Smrdljivi grad je zadovoljan sobom, strukture ga dobro furaju''.

Da li je to Beograd ili neko drugi, ne može se puno pod ovakvom okupacijom. Sve ide po identičnom šablonu.
Ubija se duh, ubija se publika, zaslužni ''navijači'' pokažu pravo lice, zaslužni funkcioneri promene rukavice.
Klub tone, grickaju ga pacovi od mlađih selekcija do prvog tima. U kancelarijama gde se ulaz čekao na foru, danas bije promaja.
I dočekaš jutro, u kome ti jutarnju kafu servira pet kamiona EPS-a.

Žao mi je što čitajući vaš forum vidim FKV sa dosta sličnosti, zato sam i okačio.
Jbg.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »

ofk1 wrote:Lepo je to rekao jedan čovek masne kose.
''Smrdljivi grad je zadovoljan sobom, strukture ga dobro furaju''.

Da li je to Beograd ili neko drugi, ne može se puno pod ovakvom okupacijom. Sve ide po identičnom šablonu.
Ubija se duh, ubija se publika, zaslužni ''navijači'' pokažu pravo lice, zaslužni funkcioneri promene rukavice.
Klub tone, grickaju ga pacovi od mlađih selekcija do prvog tima. U kancelarijama gde se ulaz čekao na foru, danas bije promaja.
I dočekaš jutro, u kome ti jutarnju kafu servira pet kamiona EPS-a.

Žao mi je što čitajući vaš forum vidim FKV sa dosta sličnosti, zato sam i okačio.
Jbg.
Ljudi bez kalibra I bez ideje
Ufuravaju nam istine crno bijele
Investicije su probile plafon trose se krediti
Svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi
A mi bi htjeli da budemo centar svijeta
Kineski sindrom za mnoga ljeta

Živeo OFK BEOGRAD !
Za čika CVELETA !
CRD FCV
Posts: 1688
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by CRD FCV »

[https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1753993
Leskovac prvi dobija stadion: Površine jednog hektara, Dubočica će imati 8.000 mesta
Leskovac -- Čelnici Leskovca usvojili su predlog kojim je konstatovano da će ovaj grad biti prvi od tri grada (uz Zaječar i Loznicu) u kojem će se graditi moderan stadion.

Kako se navodi na sajtu grada, stadion Dubočica biće podignut prema UEFA standardima.

"Nakon izgradnje samog stadiona sa parkingom, što je prva faza, druga faza podrazumevaće izgradnju sportskog objekta uslužnog karaktera severno od objekta stadiona. Biće i treća faza u okviru koje će se sprovesti izgradnja sportskog objekta administrativnih, edukativnih i pratećih sadržaja sa istočne strane objekta stadiona", poručio je gradonačelnik Goran Cvetanović.

Kako je dodao, država će preko Kancelarije za upravljanje javnim ulaganjima u stadion Dubočica uložiti 2,4 milijarde dinara i to je novac koji će biti odvojen za prvu fazu, dok početak druge i treće zavisi od priliva finansijskih sredstava.

"Stadion koji se nalazi u širem centru grada nadomak jednog od najlepših parkova u ulici Kralja Petra Prvog i neposrednoj blizini ulice Sime Pogačarevića odnosno na relaciji puta Leskovac – Vlasotince, gde smo u dužini od 6,5 kilometrara u rekonstrukciju je uložilio 283,3 miliona dinara, će zauzimati preko 10.000 metara kvadratnih i imaće preko 8.000 sedišta", poručio je prvi čovek Leskovca.

Prema njegovim rečima,stadion će biti izgrađen po međunarodnim, UEFA standardima, pokriven najmodernijim reflektorima.

"U kompleksu je ukupno predviđeno 198 parking mesta, i to 128 regularnih, 32 mesta za osobe sa invaliditetom, 38 mesta u zoni za utakmice sa TV prenosom, 38 pomoćnih parking mesta, 2 za autobuse“, istakao je gradonačelnik.
Нема неке адекватније теме па нек иде овде. Има ли неко објашњење зашто су и како одабрали баш ове три локације за изградњу стадиона? Ући ћу у домен немогућег и замислити да постоји логика у нашој земљи и фудбалу па поставити питање зар није логичније те паре уложити у клубове из ЛЛСЛ и тиме појачати мотив клубовима нижег ранга да се боре за промоцију у виши ранг.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Ne gradi se to zbog fudbala nego da lokalna i centralnoj vlasti lojalna gradjevinska mafija okrene lovu. Negde "Novi Sad na vodi" negde stadion, jbg.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Bas tako.
U izgradnji fudbalskih stadiona u ovoj zemlji najmanje ima tog ''fudbalskog''.
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by ssnigd »

Namerno ovde, a ne super liga Srbije, posto je ovakvim likovima mesto u zatvoru.

http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo/a3 ... u-FSS.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Na N1 upravo ide emisija 360°. Ognjen Koroman otvoreno, oštro i bez dlake na jeziku. Bio mi je jedan od omraženijih fudbalera. Poledica i on, respekt.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

A ima i ovo:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1766847" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidić žestoko po FSS: Sram vas bilo


https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1766939" onclick="window.open(this.href);return false;

Pantelić odgovorio Vidiću: Kapitenu, zar ovako nož u leđa?!


https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1767114" onclick="window.open(this.href);return false;

Posle Vidića i Pantelića javio se – Nemanja Matić
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply