Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

:) wrote:Ja nisam nista cuo al me zanima dal postoje ovi snimci u Full HD da me ne zamajavate sa bednim VHS rip posto bi ih pogledao :mrgreen:
Ma ne da ima u HD nego brate i u 4K rezoludiji, pa to je avangarda, jos u starijem neolitu su oni furali digitalnu tehnologiju. A posle njih nastale su amebe. :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Stexman »

Znaci, veliki prasak se zapravo desio na prvom derbiju? Znao sam :mrgreen: !
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

Veliki prasak se dogodio kada je sudija odsvirao kraj prvog derbija. Ili mozda drugog, to je stvarno davno bilo pa podaci nisu bas najjasniji, ali sigurno tu negde. 100% :valcer:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

Krkobabic bacio topovski udar :mrgreen:
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

...sto je izazvalo REAKCIJU kod Krcuna koji ga je uhapsio...

Svidja mi se ova igra :mrgreen:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=957409


Da li mi imamo dogovorene neke procente od dalje prodaje?


Uzgred rečeno, ovi prodaše ovu pederčinu za 4 miliona, a mi za svu supertalentovanu decu ukupno nismo bili u stanju da isposlujemo toliko...
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

4 miliona lebe mekani. Prosla uprava je za 200.000 evra prodala trajkovica i njega i vikala kako je to odlican posao. Koliko se secam, spominjali su se neki procenti kada je odlazio.

200.000 ~ 4.000.000... 3,6 milki gore-dole sta je to...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Radoye »

4 miliona za to drvo :shock:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

Radoye wrote:4 miliona za to drvo :shock:
hahahaahaha To sam ja, ali bukvalno istim recima malo pre rekao caletu!! Reko daj nemoj da me zajebavas!?!? Drvo su prodali za 4 miliona!? 8)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Ja odavno ne verujem u te njihove cifre.Pa da su za te pare prodavali igrače, ne bi bili u minusu desetine miliona evra.Pogotovo za Škuletića ne verujem. Jer, pitanje je da li će on tamo odigrati u prvoj postave više od par utakmica.Tamo, nadam se, nema filijala koje će sklanjati pred njim da bi dao gol.
Ako Voši pripada neki procenat od prodaje, bar ćemo videti koliki je transfer bio :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Marcello »

Uz sve poštovanje, Turija, mislim da nećemo videti nikad! :nono: :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Marcello wrote:Uz sve poštovanje, Turija, mislim da nećemo videti nikad! :nono: :mrgreen:
Zato sam to i napisao, jer dobićemo šipak, a oni samo malo više od toga :deal:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

За те паре може да се доведе играч из француске лиге,а и у руској лиги има десет пута бољих нападача од њега.Уз то он,нити игра за репрезентацију,нити је имао неке игре у Европи,незнам чак ни да ли је постигао један гол,а играо за најлошију екипу у лиги европе.И такав вреди 4 милиона :mrgreen: ја се слажем са Туријом,испада да они веће трансфере ураде од Мамића,а сваки дан све дужнији и ружнији.Не верујем ни да је трансфер 2 милиона.
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by limanfkv »

Objavice Lokomotiva koliki je transfer, do sada su uglavnom radili tako. Svaka cast onome ko ga je prodao za te pare, a sto se tice minusa blizanaca, ne moze se prodati toliko igraca koliko se moze pokrasti. Oni su u proslosti imali dosta transfera gde su ih cerupali menadzeri, fondovi i slicno. Pored toga su i plate, ko njih drvece ima plate od od po 10-20+k evra. Kod cigana npr. Lazovic ima na papiru 250.000 godisnje, Milijas je imao 300.000, kod crnog blizanca su isto ogromne plate...Drincic ima recimo 20 ili vise hiljada mesecno, verujem da je slicno i Lazovic imao. Opet kljucno ne moze se u nasem fudbalu prodati za toliko koliko razne uprave mogu da se ugrade.
Locked