Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Karlsson wrote:
Beonic wrote: Ko ima vremena celu utakmicu može da pogleda na yt. Ovim putem pohvaljujem LSK na organizovanom prenosu, sa sve komentatorom. Pokazali ste da vam je više stalo do vašeg skoro petoligaša nego ljudima što vode superligaša....

Link 8) https://youtu.be/upBDEKlkLQU" onclick="window.open(this.href);return false;
Misim da je čovek Vojvodinaš. Na svom kanalu ima samo snimke sa utakmica Vošinih kadeta i omladinaca i to masu njih.
Moguće. U svakom slučaju svaka čast na trudu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Treba mu platiti da radi nase prenose sa gostovanja kad nas vec niko ne prenosi.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Брборић каже да се црнац зове Патрик :D
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Naši rezervisti nastavljaju da nižu sramotne rezultate u prijateljskim susretima. Sada nas je Bratstvo iz Prigrevice dobilo rezultatom 4:1. Naravno da to nije prošlo ni kroz zvaničan sajt, ni kroz Dnevnik. Samo u jednoj rečenici spomenuto...

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... 03-08-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Dnevnik wrote:То произилази из досадашњих резултата током припремног периода, а поготово након одличне игре и победе над комбинованим тимом новосадске Војводине од 4:1.
User avatar
Turija
Posts: 10784
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Zar vi stvarno mislite da je u pitanju kvalitet tih momaka, a ne da im je ubijena svaka volja i motiv, kad vide kakav im je status i tretman u maticnom, pardon, macehinskom klubu?
Jednostavno otaljavaju posao i jedva cekaju da odu iz ovakve Vojvodine.
Kad vide sta se dogodilo Ilicu, cemu dalje da se nadaju? Ni u najgora vremena u Klubu, nije bilo kao poslednjih nekoliko godina unistavanja igraca poniklih na Vujadinu.
Ni P od Veselinoviceve price na pocetku trenerskog mandata u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Turija wrote:Zar vi stvarno mislite da je u pitanju kvalitet tih momaka, a ne da im je ubijena svaka volja i motiv, kad vide kakav im je status i tretman u macehinskom klubu?
Jednostavno otaljavaju posao i jedva cekaju da odu iz ovakve Vojvodine.
Kad vide sta se dogodilo Ilicu, cemu dalje da se nadaju? Ni u najgora vremena u Klubu, nije bilo kao poslednjih nekoliko godina unistavanja poniklih igraca na Vujadinu.
Moja kritika je pre svega upućena klubu koji ovako nešto ne obelodani, da smo pobedili negde bi napisali u to sam siguran. Dnevnik ide u bulju svima, tako da kritika protiv njih je sivušna.
Što se igrača tiče, slažem se sa tobom 100%. Igrača koji je prošao sve kategorije repke, ima u klubu najviše nastupa pod državnim grbom (40) oteraš.... I šta da kažu onda njegovi vršnjaci... Ali, koliko god se slagao sa tobom oko toga da su demotivnisani, mislim da i pored toga ne smeju da klonu duhom. To su ljudi koji hoce da postanu, pa i već jesu profesionalci. Moraju tako da se i ponašaju. Nepravda je svuda, šta misliš da doktor zbog loše plate ode na posao i da ga boli ona stvar. Malo sam dao iskliširan primer, ali razumeš me. Razlog više da igraju dobro ako hoće da odu i da ih neko primeti.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Не знам ко су ти из "комбинованог тима" што нам брукају клуб?! Коме требају ове утакмице? Јел требају неком да брукају име Војводине?! Ниједном није био објављен састав, ко су ти играчи? Али ако ти из "комбинованог тима" једва чекају да оду, дајте им исписнице свима под хитно. Пригревица,еј! Ко је следећи?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

naseljekolumbija wrote:Не знам ко су ти из "комбинованог тима" што нам брукају клуб?! Коме требају ове утакмице? Јел требају неком да брукају име Војводине?! Ниједном није био објављен састав, ко су ти играчи? Али ако ти из "комбинованог тима" једва чекају да оду, дајте им исписнице свима под хитно. Пригревица,еј! Ко је следећи?
To su igrači koji nisu igrali protiv Zemuna, a u klubu su. Mislim da nam trebaju te uktamice, kako bi ti igrači imali utakmica u nogama, oduvek smo ih i igrali, samo nisam navikao da nas Laćarak i Prigravica gaze. :frown:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Њима не требају утакмице у ногама, јер са тим ногама само себе могу да шутају у дупе. Јебо их онај који мисли да су они за Војводину
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Fudbaleri Vojvodine danas će odigrati prijateljski meč protiv ekipe Jedinstva iz Surčina.
http://www.fkvojvodina.rs/2018/08/vosa- ... jedinstva/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1115
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Колико ће сад примити 4 или 5?
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Pobedili su 3:0 (1:0) svečano pobeda :beg: 2 komada otpisani Gajić i jedan Nešković.
User avatar
Turija
Posts: 10784
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

fare wrote:Pobedili su 3:0 (1:0) svečano pobeda :beg: 2 komada otpisani Gajić i jedan Nešković.
Stalno o tome pisem ovde (i dosadan sam sam sebi) da Gajic ima agresivnost, brzinu i zna dati gol, a Neskovic tehniku. Da su obojica veoma talentovani igraci.Kakve pozajmice i gluposti, ali struka je sujetna.
Tako ni Meri nije valjao, ni Pavkov i koliko jos momaka bez sansi, da ne nabrajam vise, a igraju nam neka ,,drva,,, sa zacementiranim mestima u startnoj postavi svaku utakmicu celu.
I onda ti igraci, bez minuta na terenu, odu u blizance ili inostranstvo. A Struka i sportski sektor su u pravu godinama, dok se sa Vosom sprdaju i mediji i publika.
Nece da poslusaju ni Djumija.A da smo doveli Tekijaskog, kad je ovde napisao, glava nas ne bi bolela na stoperskom mestu, pa i bekovskim.
Sujeta, sujeta i interesi, a Vojvodina, malte ne, poslednja na tabelei u ovakvoj ligi.,,Svi igraju fudbal,, je li? Samo Vojvodina ne igra.Zasto?

PS
Dovodimo Fofanu, kao super pojacanje, a covek se nigde nije naigrao.O golovima da ne pricamo.Ali zato nase momke ladno saljemo na tribine.Posle se trener cudi sto promasujemo sanse.Promasujemo zato sto su nam velika pojacanja igraci za koje nismo culi, dok nisu dosli u Vosu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Turija wrote:
fare wrote:Pobedili su 3:0 (1:0) svečano pobeda :beg: 2 komada otpisani Gajić i jedan Nešković.
Stalno o tome pisem ovde (i dosadan sam sam sebi) da Gajic ima agresivnost, brzinu i zna dati gol, a Neskovic tehniku. Da su obojica veoma talentovani igraci.Kakve pozajmice i gluposti, ali struka je sujetna.
Tako ni Meri nije valjao, ni Pavkov i koliko jos momaka bez sansi, da ne nabrajam vise, a igraju nam neka ,,drva,,, sa zacementiranim mestima u startnoj postavi svaku utakmicu celu.
I onda ti igraci, bez minuta na terenu, odu u blizance ili inostranstvo. A Struka i sportski sektor su u pravu godinama, dok se sa Vosom sprdaju i mediji i publika.
Nece da poslusaju ni Djumija.A da smo doveli Tekijaskog, kad je ovde napisao, glava nas ne bi bolela na stoperskom mestu, pa i bekovskim.
Sujeta, sujeta i interesi, a Vojvodina, malte ne, poslednja na tabelei u ovakvoj ligi.,,Svi igraju fudbal,, je li? Samo Vojvodina ne igra.Zasto?

PS
Dovodimo Fofanu, kao super pojacanje, a covek se nigde nije naigrao.O golovima da ne pricamo.Ali zato nase momke ladno saljemo na tribine.Posle se trener cudi sto promasujemo sanse.Promasujemo zato sto su nam velika pojacanja igraci za koje nismo culi, dok nisu dosli u Vosu.
+1
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Treba biti fer i reci da je Fofana pojacanje koje je opravdalo ocekivanja. Dva gola na uvodne tri utakmice nikako nije los skor, a kad smo kod promasaja zicera, vise ih je Eze promasio nego Fofana. Takodje, od Fofane Veselinovic ocekuje i da ubacuje druge saigrace u sanse, a mislim da trenutno on to radi sasvim solidno. Nije decko kriv sto Eze u poslednje vreme i vazduh masi...

Razumem sto smo kivni jer ne igraju nasa deca, ali ne moraju uvek da ''nastradaju'' i ovi sto to ne zasluzuju. Super je sto je Gajic Surcinu dao dva komada, ali to i dalje ne znaci da ga treba po svaku cenu usiliti u postavu, i to pogotovo na mesto novajlije koji je do sad najvise pokazao. Mora postojati rotacija. :cheers:
Post Reply