Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Minja wrote: Wed Oct 18, 2023 12:08 pm Суштина мог размишљања јесте да свако униформисање по било ком основу умањује слободу изражавања и потчињавање неком ауторитету, а то на крају може да доведе до нежељених последица.
Minja wrote: Wed Oct 18, 2023 12:08 pm А, ношење неког клупског обележја као део фолклора лепа ствар, и ту се потпуно разумемо.
Ako se složimo da je nošenje dresa = "uniformisanje", kako onda da razmem ove dve potpuno različite stvari u malte ne u istoj rečenici? Sama reč uniformisanje ne znači nositi samo vojnu odeću već znači izjednačavanje, nošenje iste odeće da bi se iskazala pripadnost istoj grupi. Neželjene posledice ne može da proizvede jedna obicna majica pa čak ni hiljade istih, ali jedna budala, neodgovoran pojedinac može.
Nećemo više uzurpirati temu, nije mi cilj bio da izazivam ratove i sukobe već sam hteo samo da pokažem da tribina kluba lepše izgleda kada smo svi u omiljenim bojama. Ali ovo je već prevazišlo temu, samom sebi već idem na živce, mogu misliti kako je drugima dok čitaju.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Minja »

Stexman wrote: Wed Oct 18, 2023 10:42 pm
Minja wrote: Wed Oct 18, 2023 12:08 pm Суштина мог размишљања јесте да свако униформисање по било ком основу умањује слободу изражавања и потчињавање неком ауторитету, а то на крају може да доведе до нежељених последица.
Minja wrote: Wed Oct 18, 2023 12:08 pm А, ношење неког клупског обележја као део фолклора лепа ствар, и ту се потпуно разумемо.
Ako se složimo da je nošenje dresa = "uniformisanje", kako onda da razmem ove dve potpuno različite stvari u malte ne u istoj rečenici? Sama reč uniformisanje ne znači nositi samo vojnu odeću već znači izjednačavanje, nošenje iste odeće da bi se iskazala pripadnost istoj grupi. Neželjene posledice ne može da proizvede jedna obicna majica pa čak ni hiljade istih, ali jedna budala, neodgovoran pojedinac može.
Nećemo više uzurpirati temu, nije mi cilj bio da izazivam ratove i sukobe već sam hteo samo da pokažem da tribina kluba lepše izgleda kada smo svi u omiljenim bojama. Ali ovo je već prevazišlo temu, samom sebi već idem na živce, mogu misliti kako je drugima dok čitaju.

Од када је почело "униформисање" трибина више (десетина) људи је што настадало, убијено, погинуло, што тешко пребијено. Тога никада раније није било. Све је почело са униформама (навијачким). Добро се ми разумемо.
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Ne bih ja rekao da to ima veze sa uniformama, vec se pojavilo nesto drugo na tribini..
I medicinske sestre su u belom, pa ne stangliraju ljude po ulicama, nesto drugo je u pitanju..
Baraba1
Posts: 39
Joined: Thu Sep 14, 2023 9:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Baraba1 »

Da li neko zna od koliko sati pocinje prodaja dresova?
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Od 15h... :lala:
Baraba1
Posts: 39
Joined: Thu Sep 14, 2023 9:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Baraba1 »

Hvala :cheers:
Baraba1
Posts: 39
Joined: Thu Sep 14, 2023 9:45 am

Re: Marketing kluba

Post by Baraba1 »

Sada sam bio da kupim dres, najveci broj je XL ali je jako strukiran, pa mogu da ga obuku samo oni koji nose L.
Za nas popunjene nema dresova.
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Baraba1 wrote: Sun Oct 22, 2023 4:32 pm Sada sam bio da kupim dres, najveci broj je XL ali je jako strukiran, pa mogu da ga obuku samo oni koji nose L.
Za nas popunjene nema dresova.
Kupi taj i imaš motivaciju da smršaš. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1184
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Maki »

Baraba1 wrote: Sun Oct 22, 2023 4:32 pm Sada sam bio da kupim dres, najveci broj je XL ali je jako strukiran, pa mogu da ga obuku samo oni koji nose L.
Za nas popunjene nema dresova.
Hvala što si javio, da ne idem ranije da se cimam. Tako sam i mislio, jebao ih marketing da ih jebao, baš će lepo da zarade. Pa mi smo navijači, a ne fudbaleri!?
To moja deca nisu mogla da obuku ni u osnovnoj školi, a kamoli sada kad su preko 100 kg. O meni da ne pričamo. Slip model XL sam nosio još kod učiteljice. :roll:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1448
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

slanobarac wrote: Sun Oct 22, 2023 5:10 pm
Baraba1 wrote: Sun Oct 22, 2023 4:32 pm Sada sam bio da kupim dres, najveci broj je XL ali je jako strukiran, pa mogu da ga obuku samo oni koji nose L.
Za nas popunjene nema dresova.
Kupi taj i imaš motivaciju da smršaš. :mrgreen:
Како клуб мисли о својим навијачима и њиховој линији :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
philly
Posts: 8
Joined: Sat Sep 16, 2023 8:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by philly »

Image

Samo kod nas na slici prve postave može biti lik koji nije u prvoj postavi :mrgreen:
User avatar
rykerfcv
Posts: 857
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

philly wrote: Sun Oct 22, 2023 7:32 pm Image

Samo kod nas na slici prve postave može biti lik koji nije u prvoj postavi :mrgreen:
+1
Kad sam video story gledam postavu 3puta gde je Jovanovic...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Valjda ce moci da se kupi dres i dalje. Neki virus me gazi vec nedelju dana, nisam mogao da se dovucem do stadiona.
User avatar
Milan
Posts: 4270
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Na terenu novi dresovi izgledaju baš lepo, dok me "na pipanje" uživo nije oduševio. Mislim da ne vredi tih para. Ako je uopšte isti dres u pitanju kao onaj na igračima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Dres je upropašćen zlatnim slovima i brojevima. Em su nečitljivi em su previše šareni. Reklame su takođe odvratne. Imena i brojevi su trebali biti plavi kao što je i zvezda na grudima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply