Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Zato je za Vojvodinu jedino Evropa bitna. Kakva crna titula i bakraci.
Nazalost, mi smo miljama daleko od te Evrope..
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3987
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

Rekao sam da se neću oglašavati neko vreme na forumu ali ovo moram da prokomentarišem, nažalost naša država je na izdisaju (možda je to ma koliko ludo zvučalo i dobra stvar) derbi između blizanaca nije odložen zbog situacije na Kosovu i Metohiji, iz pijeteta neću o žrtvama i celoj toj situaciji, no Ultra Kop i cela navijačka tribina zvezde je trenutno u “katastrofalnoj” situaciji iz ugla svevišnjeg i nisu u stanju da zadrže masu, po mojim nekim ako to mogu da nazovem informacijama svevišnji vođa je bio na tapetu od strane kako to vole da kažu “široke” narodne mase za sutrašnju utakmicu i niko ne bi mogao da tu masu zadrži, to je jedan od razloga zašto će utakmica biti odložena. Oni su samo čekali da se bilo koji izgovor nađe za odlaganje (šatro ne odgovara sudija) i ova situacija im je došla kao kec na deset (znam ružno je tako napisati ali to je tužna istina), ne bi me začudilo čak da se odluči da se odigra ali bez navijača. Posle tragedije koja se dogodila u “Osnovnoj Školi Vladislav Ribnikar” sportske manifestacije su bez ikakvih odlaganja odigrane i pod danom žalosti.

Svedoci smo da se u našoj Južnoj pokraniji samo u poslednje dve godine dogodilo preko desetak nameštenih odnosno isceniranih incidenata, kao što sam iznad napisao iz pijeteta prema žrtvama neću ništa insinuirati i boli me sama pomisao na to.


Ovaj upis ne znači da sam se vratio na forum, oko Fk Vojvodine se neću još neko vreme oglašavati, Ranku i ekipi maksimalna podrška da istraju i izbore što bolje rezultate, a nama pamet u glavu i sve ovo što nam se dešava u državi će se jednom lani zvati.

A ovi upisi iznad u vezi Tvorze su ništa novo, drži aposlutni monopol nad fudbalom kod nas, mnogi igrači moraju da idu tamo gde on kaže ako su mu pod okom odnosno interesantni, retki kao Radulović ustanu protiv toga. Kao što sam i ranije pisao Radulović je po meni najveći razlog za celu situaciju sa Kabićem jer eto mora da se zna “ko se pita” i da mi kao pod znacima navoda nebitan klub njima uzimamo igrača pa eto da bi gravitacija bila uravnotežena ili u njihovim očima pravda bila zadovoljena Kabić je morao da ode tamo pod raznim pritiscima. Ovo je samo moje mišljenje.

Sve ima svoj rok trajanja pa tako i Tvorza i njegova ekipa.
lapo-lapo
Posts: 247
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by lapo-lapo »

Pa jel sada odlozeno cijelo kolo ili samo one utakmice koje su trebale da se igraju sutra?
User avatar
Maki
Posts: 1179
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Evo, javljaju, u petak Igramo sa IMT-om na Karađorđu!
User avatar
N13
Posts: 2100
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Kakva mafija u drzavi i savezu.
Ovo i budala vidi da nema veze sa desavanjima na KiM. Zloupotrebljavaju muku tih ljudi dole zarad svojih nekih interesa.
Fuj.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Ne žele prozivke sa "derbija" dok ne amortizuju i kanališu javno mnjenje za par dana.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Bolidi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

I stvarno su jajare sa ovim ograničavanjem komentara.
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Salvador »

Minja wrote: Mon Sep 25, 2023 3:10 pm
Radoye wrote: Mon Sep 25, 2023 1:50 pm
Forza Voša wrote: Mon Sep 25, 2023 1:04 pm Treba javno podrzati crne...
Ne treba.

Kao sto nije trebalo podrzavati crvene u vreme ToleSuperLige kad su crni radili isto ovo sto sada rade crveni. Zato sto je i jednima i drugima jedino normalno i prihvatnjivo stanje da su oni gore i da jebu sve ostale, a ne ravnopravno i fer takmicenje. Sa nase strane gledista potpuno je svejedno da li nas jase crveni Kurta ili crni Murta. Dabogda crkli i jedni i drugi - to je jedini ispravan stav!
Zasto Vojvodina da se mesa?

Mali off:

Čuo, da li je istina ne znam, da Grčka razmišlja ili čak sprema zakon kojim će se sve navijačke grupe staviti van zakona. Ne tvrdim da je istina. Neka bude glasina, ali ako je istina, želim im od srca da isti donesu što je pre moguće. Nadam se da će i u Srbiji jednog dana biti donet sličan. Zakoni su im već izuzetno rigorozni po tom pitanju.
Apsolutno se slažem, otišlo je predaleko i kod njih i kod nas, doduše, kod nas je problem što ni država nije puno bolja.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Neizlecivi »

Nije kod nas problem sto ni drzava nije puno bolja, nego sto drzava kontrolise i finansira tribine.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by naseljekolumbija »

Шта ће они да каналишу, они су у каналу после овога што се десило доле само тако. А пошто јајарски, у њиховом педерско-пичкоустом стилу настављају да лажу и мажу дани су им одбројани.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Krle »

Stvarno bi UEFA mogla neku privremenu upravu da uvede...
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ularnosti/
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Krle wrote: Fri Sep 29, 2023 12:14 pm Stvarno bi UEFA mogla neku privremenu upravu da uvede...
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ularnosti/
Nešto mi govori da se ovo prvenstvo neće završiti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 12:19 pm
Krle wrote: Fri Sep 29, 2023 12:14 pm Stvarno bi UEFA mogla neku privremenu upravu da uvede...
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ularnosti/
Nešto mi govori da se ovo prvenstvo neće završiti.
Ma kakvi. Pa to je normalno stanje ovde.
Io odio Belgrado
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Minja »

slanobarac wrote: Fri Sep 29, 2023 12:19 pm
Krle wrote: Fri Sep 29, 2023 12:14 pm Stvarno bi UEFA mogla neku privremenu upravu da uvede...
https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... ularnosti/
Nešto mi govori da se ovo prvenstvo neće završiti.
Kao BSK i Jugoslavija za vreme drugog rata. Kuca gori a oni se otimaju za lovu.
Post Reply