Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Da li,kada i gde se sutra igra utakmica sa Keckemetom?
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

VOJVODINA IGRA S MAĐARSKIM SUPERLIGAŠEM


Fudbaleri Vojvodine danas igraju s mađarskim superligašem Kečkemetom, a posle te utakmice šef stručnog štaba LJupko Petrović trebalo bi da bude načisto kojih će to 25 fudbalera putovati na pripreme u Tursku.

Prva provera s juniorima pokazala je i dobre i loše strane potencijalnih kandidata, a danas bi navijačima trebali da se predstave i oni koji nisu igrali prošle subote.

Rival Novosađanima je osmoplasirani tim mađarskog šampionata, čiji je šef stručnog štaba Tomislav Simić, a pomoćnici Zoltan Sabo i Momir Ćirić. Kečkemet je u jesenjih 15 kola ostvario šest pobeda, tri remija i šest poraza, uz gol razliku 23:19 i s tri boda manje naspram četvrtoplasiranog Haladaša. U ovom timu igraju petorica fudbalera s ovdašnjih prostora, od kojih je najpoznatiji nekadašnji prvotimac Zemuna Goran Grkinić, a tu su još Pavle Velimirović, Vladan Cukić, Aleksandar Alimpijević i Vladan Savić. Da su Mađari pridali odgovarajući značaj današnjoj utakmici svedoči i najava gostovanja u Novom Sadu na klupskom sajtu.

Ukoliko još uvek postoji dilema o vrednostima stranaca koji su na probi u Vojvodini, eto prilike da Gruzijac Miheil Kucišvili, Kinez Li Čunaj, Hrvat Ivan Sertić, kao i domaći igrači poput Aleksandra Avrića (Novi Sad) i Bobana Maksimovića (Vintertur) ubede LJupka Petrovića da zavređuju mesto u avionu za Antaliju.

Današnji meč Vojvodina – Kečkemet igra se u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku u 14 časova.
S. S. Foto: F. Bakić
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

fruskogorac wrote:ZDRAVO COVEK / SZIA EMBER,

Ako sam dobro upucen, sutra u 14 h na terenu SC "Vujadin Boskov" susret dva bivsa klupska druga. Susret dve LJUDINE koji su ostavili neizbrisiv trag igrajuci devedesetih godina za NASU VOSU. Susret Dragana Radojicica - Gage i Zoltana Saboa - Zolike.
Dakle: Vojvodina - Keckemet, sutra u 14 h. Ako gresim, neka me nadlezni isprave. Vidimo se sutra u SC "Vujadin Boskov".
Grba_NS wrote:Jel moze da se udje u Vujadin Boskov, jel ulaz slobodan?!
Ulaz je slobodan!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

gradjanski wrote:
U drugoj kontrolnoj utakmici, fudbaleri Vojvodine danas u 14.30 u Fudbalskom centru "Vujadin Boškov" sastaće se s ekipom mađarskog prvoligaša Kečkemeta, koji predvodi tandem naših stručnjaka, Tomislav Sivić/Zoltan Sabo. Za taj sastav nastupa velik broj igrača s prostora bivše Jugoslavije, tu su nekadašnji prvotimci Smedereva i Zemuna, Čukić i Grkinić, doskorašnji vezista Voždovca Savić, Velimirović koji je došao iz Crne Gore, Hrvat Lovrić, kao i Bosanac Mitrović. Prošle sezone Kečkemet je osvojio prvo mesto u drugoligaškoj konkurenciji, a u polusezoni našao se na 13. mestu, s jednakim brojem pobeda i poraza, ali je to i zavidno efikasna ekipa, koja se po tom elementu nalazi pri samom vrhu mađarskog fudbala.

Šef stručnog štaba Vojvodine Ljupko Petrović će, najverovatnije, suprotstaviti Kečkemetu najjači sastav, s tim što će priliku iskoristiti da još jednom isproba trojicu igrača na probi, Gruzina Mihaila Hucišvilija, "Švajcarca" Bobana Maksimovića i Kineza Li Čuna.

Kada se radi o fudbaleru iz Gruzije, o njegovom statusu postoje dve verzije. Zvanično je i dalje na probi, dok se, po drugoj verziji, čuje da je već stavio potpis na ugovor s novosadskim crveno-belim.

Od Petrovića se očekuje da će posle ovog susreta odrediti 22 igrača i trojicu golmana za drugu fazu priprema u Antaliji, kao i da će saopštiti koji će sve igrači moći da napuste klub u zimskom prelaznom roku.
Neka neko nazove klub ili nek proveri da li utakmica pocinje u 14 ili 14 i 30.Ja bih obavio to ali radni dan mi pocinje....
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

podbara wrote:Neka neko nazove klub ili nek proveri da li utakmica pocinje u 14 ili 14 i 30.Ja bih obavio to ali radni dan mi pocinje....
u 14:30 h,
ja sam sad proverio, telefonom
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

fruskogorac wrote:MUDRA, SEDA GLAVA zna sta radi.
Nadam se da neću biti u pravu, ali po onome što sam ja u emisiji video pre će biti "Izlapela seda glava". Sećanje ga služi samo do Barija (jebao ih više isti), nema pojma ni koga trenira ni gde se nalazi, nekoliko puta je pomenuo kako ne bi bila tragedija ako ne uzmemo titulu... Kako možemo očekivati da nam igrači ginu za trofej kada čak ni trener u to ne veruje!? A gledaoci koji su se uključivali su posebna priča... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

4-0 za nas! Titula!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

podbara wrote:4-0 za nas! Titula!!!
Moze informacija ko je dao golove i kako su igrali Kutisvili, Smiljanic, Li i nase moguce najvece pojacanje, preporodjeni Stjepanovic?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Osmoplasiranom timu madzarskog prvenstva golove su dali- Kucisvili,Lazetic iz penala i dva Stjepanovic!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

podbara wrote:Osmoplasiranom timu madzarskog prvenstva golove su dali- Kucisvili,Lazetic iz penala i dva Stjepanovic!!!
Vidi se da je Kuciasvili pravo pojacane!
Nisam znao rezultat, ali sam predpostavio da je krajnje vreme da Slaven dokaze svoj raskosni talenat! Preporodjeni Slaven ce biti najvece pojacanje, kao svojevremeno Davidov!

Cekamo Dmitrovica

PS Djilkos je dao prvi gol za Vosu iz penala, rasan golgeter :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Drago mi je za Slavena, što nismo pogrešili (ovde na forumu) u proceni.Kad se spremi biće onaj igrač koji će pojačati Vojvodinu.Ja verujem da to još uvek može i Lakić.
O Hucišviliju sam izneo mišljenje, već posle gostovanja Azera kod nas, i kasnije kad sam saznao da će u Vošu.On je veliko pojačanje za Vojvodinu i ne znam što ga toliko zaje... i ,,proveravaju".
Kineza nisam gledao, ali imam predosećaj da je dobar, vredan, prgav i da bi uneo živost u našu ekipu.
Lazetiću od početka ne verujem da može uraditi bilo šta korisno na terenu, pa čak i da je danas dao sva četir, ne bih promenio mišljenje.Jednostavno čovek je promašio pozornicu.Možda bi na nekoj drugoj i bio istaknuti akter, kako Rusi nazivaju glumca.
Jel igrao i maneken?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Bojim se samo da je to sto je Lazetic dobio priliku da puca penal isto sto i pozivnica medju 22 odabrana igraca koja ce ciniti tim ovog proleca.Nadam se da gresim.

Rezultat me je obradovao ali jos vise se radujem golovima Hucasvilija i Stjepanovica.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

podbara wrote:4-0 za nas! Titula!!!
Kakvi su tek ovi?Pa nama su i omladinci dali 1 gol.Toliko o toj madjarskoj ligi.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ko zna mozda ih je A tim mogao jos napuniti, ali nisu hteli, iako je i 5 komada puno, trebali su stati na jedno 3 :lol:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Vidim da se optimizam polako vraca u nase redove posle odlicno odigrane pripremne utakmice. Ja sam vise puta isticao da pojacanja moramo traziti pre svega u sopstvenom igrackom pogonu, s obizrom da uprava nije u mogucnosti da dovede kvalitetna pojacanja iz raznoraznih razloga. Posto smo zadrzali kostur tima, nama trebaju tri pojacanja:

a) centralni odbrambeni: ukoliko je tacno da se pregovara sa B. Dmitrovicem to bi mogao da bude pun pogodak. Onda bi Mijatovica poslali na klupu a Lovrica nadam se prodali

b) vezni: zaista ne znam kako igra taj kinez, ali s obzirom da zivim ovde i da dobro poznajem mogucnosti kineskih fudbalera nisam neki optimista, ali mozda gresim. Ovo je verovatno najslabiji deo naseg tima, i tu se moralo vise uraditi po pitanju potencijalnog pojacanja

c) napadac: gruzin je na mene ostavio prijatan utisak kad sam gledao protiv nas u kupu UEFA, ako je u dobroj formi, zasto da ne?

Neki se olako odricu Stosica, predlazu prebacivanje Buaca na beka i raznorazne druge kombinacije. Stole nas je debelo zaduzio i ukoliko je ponuda iz Poljske dobra i za njega i za klub ne treba mu praviti smetnje. Sa druge strane ukoliko je rec o neodgovarajucoj ponudi ja bih ga po svaku cenu zadrzao.

Sad nam ostaje da vidimo ko ce se naci medju 22 + 3 izabrana igraca.
Post Reply