9. kolo: Vojvodina-Sloboda 1:2

User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Salvador »

lazarr wrote:Već sam u postu na vrhu ove stranice rekao da su navijači danas izgubili utakmicu. I oni što nisu došli a pogotovo oni koji jesu.
Zato se ne slažem sa DušanSP i Red Marquis da su trebali da igraju za nas 1500 prisutnih. Čime smo mi to danas zaslužili????
Bilo je očigledno da većina igrača nema svoj dan. Pogrešne predaje, centriranje u gol aut, promašaji.....
I šta smo mi uradili da im damo vetar u ledja???
Baš ništa. Samo teške psovke i uvrede i to dok je još bilo aktivnih 1:1. Bezbroj utakmica u fudbalu je dobijeno tako što je publika svojom podrškom direktno uticala na rezultat. Mi nismo takva publika i baš zbog toga toliko bodova prosipamo na domaćem terenu.
Nekoliko puta sam danas hteo da skočim i zakuvam neko navijanje ali mi više ne priliči zbog godina. Imam više godina staža na tribini nego naš najstariji navijač sa severa godina života.
I dok je god takvo stanje na tribini, neće biti ništa bolje ni dole na terenu. Ponavljam, danas ništa ne zameram ni treneru, ni igračima.
Danas smo mi izgubili utakmicu!!!!!!
Dozvolicu sebi slobodu da prokomentarisem - ako ti sa svojih middle 30's godina mislis da si previse mator da glasnije navijas, onda si sam sebi odgovorio...
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by ernesto »

Zasto Simon nije igrao?
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by prijatelj fudbala »

Danas je baš bolelo...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Nevernik »

Realno mi navijaci smo krivi posto su igraci dosad pokazali (Serif, finale kupa...) da igraju mnogo bolje kad imaju podrsku od 10000+ navijaca.

Ova grupa igraca koja se provlaci kroz klub zadnjih nekoliko sezona je najveca grupa mentalnih luzera ikad. Oni ne bi bili prvaci lige Novi Sad...izgubili bi od Kabela u zaostavnom vremenu.

Meni nije problem kad neko ne zna (na to sam vec odavno navikao) ali mi je veliki problem kad neko nece i ne zeli.
Ovo danas je bio javni cas u bezvoljnosti.
Ako nisi zadovoljan situacijom u klubu i ne zelis da igras ti onda budi fer i to javno reci. Stupi u strajk ili podnesi zahtev za raskid ugovora zbog neisplacenih plata (gomila igraca je to u Srbiji uradila)...igrace omladinci, juniori, pioniri ko god...
Nemoj da mi protestujes na terenu.

A klub ako zeli da ima vise navijaca neka radi na tome.
Imamo najgori marketing u vasioni.
Ovaj budisticki pristup marketingu Sedim Mirno I Cekam Da Mi Svi Pridju ocigledno ne donosi rezultate.
Last edited by Nevernik on Sat Oct 19, 2013 9:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Salvador »

Bravo Nevernik, pravo u metu.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by fkvislife »

igra katastrofa, publika katastrofa...
jedno ptanje, zašto se sever nije dovikivao sa istokom?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by kowalski »

ernesto wrote:Zasto Simon nije igrao?
Rotiramo. Igrao je prosli vikend na Vembliju pa smo ga odmarali.
Image
ssnigd
Posts: 3425
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by ssnigd »

Ajde nemojte molim vas kao Boga da pricate da nismo dobili zato sto nas je bilo standardnih novosadskih hiljadu. I kao kada nas bude bilo 10000+ onda cemo da pobedjujemo. Cigana bude i po 30000 i 40000 pa ga izduvaju u nenamestenoj utakmici. Fudbal igraju igraci a ne navijaci :!:
Mi smo danas izgubili zato sto smo igrali kao poslednje *ckice i gledali smo jednu odlicnu Slobodu sa par odlicnih igraca. Sa brojem 7 mislim da je to Pejovic i 10ka Pilipovic momak iz Novog Sada. Pogresio je sa taktikom Nikolic, ne mozes igrati romb ili sta vec a da ti spicevi ne pomazu u odbrani nego stoje na sredini terena i cekaju kao babe neke. Pobednicki mentalitet, to je ono sto nama treba a ne trenutni bljesak. A kakvo je stanje u klubu i to sto smo u dugovima od pitaj Boga koliko miliona, sto od Lige Evrope gledamo mucenje u jsl ligi, i sa marketingom koji bi moja baba bolje vodila, ovo je jos i odlicna poseta. Danas su bili ljudi koji ce uvek dolaziti, koju god ligu igrali. Da je premalo jeste premalo je, ali to je realnost.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Nikola »

Sta se desava sa Slaninarima? Jebem ti mentalitet i sto sam prokleti navuceni bednik na FKV!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Marcello »

Nikola wrote:Sta se desava sa Slaninarima? Jebem ti mentalitet i sto sam prokleti navuceni bednik na FKV!
Ništa se ne dešava. Bilo je svih pravih 1500 ljudi. Niko nije izostao. Ovi ostali, na koje ti aludiraš su, za mene - fenseraj. Dovuku svoja dupeta na stadion samo kad se igraju velike utakmice i onda, kao, ispizde ako ne pobedimo...

P.S. Bio si na Bursi, na Verderu, Bastiji? Vauuuu.....a, gde si protiv Čukaričkog? AHa, obaveze..., ma, kontam :pegla:
Last edited by Marcello on Sat Oct 19, 2013 10:07 pm, edited 1 time in total.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by laki »

Ja nisam stekao utisak da nismo hteli i da nismo imali yelju. Za prvo poluvreme se mogu i sloziti, ali za drugo nikako. Napadali smo neretko sa 5 igraca, igrala se otvorena utakmica, nisam takvu utakmicu odavno gledao.

Po meni bi bilo zasluzeno i da je bilo nereseno, i da je bila nasa pobeda, ali i pobeda Slobode je sasvim zasluzena. Pa onaj Kaludjer je imao dva zicera u drugom poluvremenu na 1 1. Skule je imao nekoliko savrsenih lopti na glavi ali kad covek ne zna da sutira glavom onda on to jednostavno ne zna. Pitanje je samo kad ce i da li ce nauciti ikada.

I po meni najbitnije pitanje: Zasto igra Lekovic a Nasta ne igra?! Nastic je pravi ofanzivni bek sa kojim bismo imali napad i po levoj strani. On je na foru Vuleta samo sto ne moze da sparta toliko gore dole pa cesto ispadne, ali bi trebalo da se malo poradi na tome. Mada mi Nastine mane ne smetaju jer nije ziheras kao Lekovic koji je prototip beka od pre 35 godina. Stoji na bekovskoj poziciji i ne pomera se. UZAS!!
Predlazem transparent podrske Nasticu pred sledecu utakmicu, majke mi... :evil:
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by playmaker »

Ja koliko se secam Nastic je izgubio mesto upravo zbog toga jer smo izludeli svi mi pa i Nikolic koliko decko nije imao mu*a i svaku put stane umesto da krene u napad sa loptom. :roll:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by BondNS »

Dosta više kukanja o broju ljudi na stadionu, on je takav kakav jeste, a priča kako bi igrači igrali bolje i pobedili da na stadion dođe 4, 5 ili 10.000 ljudi je više puta dokazana kao netačna. Broj navijača nije toliki problem, našem klubu nedostaje publika, a publika dolazi samo kada ima šta da vidi. Pored toga, igrači za svoje igre dobijaju platu (ili bi bar trebalo da je dobijaju, ali to je druga tema) i igraju da pobede / osvoje 3 boda na svakoj utakmici, pa pratio ih sa tribina 1 čovek ili njih 10.000, jer im je to posao, kao što je pekaru da mesi i peče hleb, a prodavcu u pekari da ga prodaje.

Zamislite da kupujete u pekari koju mnogo volite... od detinjstva... prirasla vam je za srce... ali je u njoj svaki treći dan lebac zagoreo zbog pekara koji su često neraspoloženi ili ne umeju da gledaju na sat, a prodavačica je neljubazna i zakida za kusur jer je mali broj ljudi koji dolazi da kupuje kod njih. Uz sve to ni menadžer pekare nije baš zainteresovan da nešto posebno preduzme da bi sredio trenutno stanje jer svakako ne živi od plate koju tu dobija, već mu je to hobi... eh, samo kad bi više ljudi kupovalo hleb u našoj pekari, sve bi bilo bolje, a mi zaljubljenici u ovu pekaru ne bi morali da jedemo zagoreli lebac svaki treći dan.

Da se ja pitam, odavno bi i igračima, pa i svima drugima u klubu, plata zavisila od broja ljudi koji dođu na stadion, jer je to jedino pravo merilo uspešnosti njihovog rada.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Turija
Posts: 10804
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by Turija »

Nevernik wrote:Realno mi navijaci smo krivi posto su igraci dosad pokazali (Serif, finale kupa...) da igraju mnogo bolje kad imaju podrsku od 10000+ navijaca.

Ova grupa igraca koja se provlaci kroz klub zadnjih nekoliko sezona je najveca grupa mentalnih luzera ikad. Oni ne bi bili prvaci lige Novi Sad...izgubili bi od Kabela u zaostavnom vremenu.

Meni nije problem kad neko ne zna (na to sam vec odavno navikao) ali mi je veliki problem kad neko nece i ne zeli.
Ovo danas je bio javni cas u bezvoljnosti.
Ako nisi zadovoljan situacijom u klubu i ne zelis da igras ti onda budi fer i to javno reci. Stupi u strajk ili podnesi zahtev za raskid ugovora zbog neisplacenih plata (gomila igraca je to u Srbiji uradila)...igrace omladinci, juniori, pioniri ko god...
Nemoj da mi protestvujes na terenu.

A klub ako zeli da ima vise navijaca neka radi na tome.
Imamo najgori marketing u vasioni.
Ovaj budisticki pristup marketingu Sedim Mirno I Cekam Da Mi Svi Pridju ocigledno ne donosi rezultate.
Potpisujem.
Ja sam danas, posle dužeg vremena apstinencije, ponovo bio namagarčen, od igrača, trenera, uprave.Pametni ljudi su lep jesenji dan iskoristili za svoje zadovoljstvo, a ne blamažu na stadionu.Pustite te priče kako su navijači krivi za igru Vojvodine.Jednostavno ekipa nema kvalitet, ni sportski ni karakterni, počev od igrača, trenera, uprave.Eventualno mogu da skupe snage i motivacije za jednu, dve ili tri utakmice, odigraju iznad svojih mogućnosti, i uz malo sreće, naprave neki rezultat u mini ciklusu, ali kada treba kontinuitet ili imperativ pobede u veoma bitnom meču, tj kada treba dokazati kvalitet, onda sigurno padaju, pošto taj kvalitet ne postoji, ni individualno, ni kolektivno.Što Milan napisa, 20 godina tako, suviše je mnogo gorčine, da bi se skupilo i 1000 ljudi na tribinama.Biće, uskoro, i 1000 željena cifra, čak i da ulaz bude besplatan.Ja sam juče napisao da je 400 din za Zapad mnogo.Danas se to pokazalo tačnim, jer u suštini, poseta je falila na Zapadu.Istok i Sever su bili uobičajeno popunjeni.Ne sećam se kada su Istok i Zapad, skoro, egal bili popunjeni.Jedan od onih koji je danas zaobišao Zapad bio sam i ja - a još jako dugo vremena ću zaobilaziti čitav stadion.
Ono što mene (u svakom našem porazu u veoma važnoj utakmici) najviše boli, to je dvodecenijska dilema da li je naš težak pad (kada smo na korak do cilja) deo (unutrašnjeg) scenarija?
Ako te svake godine namagarče po 2-3 puta, onda si stvarno magarac.E, pa dosta je bilo.Ovim sheckyjevim citatom završavam deljenje svog vremena sa FKV družinom na terenu.
shecky wrote: Ne radi se ovde o porazu,losem danu, prepelicama i ljubicastim cevapima ,nego o MUDIMA i ZELJI za necim!
Sto ocigledno ovi na terena nemaju ili igraju po naredjenju!
Kako god bilo mene zabole k***c ,ja cu ziveti i bez ovih igraca pa cak i bez FKV ,a sta bi igraci radili kad bi se ukinuo fudbal...?
PS
Čestitam pobedu igračima Slobode, kao i treneru Piskavcu na želji za istom, a i umešnosti da stignu do nje.
Mi danas nismo imali ni igrače na terenu, ni trenera na klupi.Nažalost, bolna istina.More grešaka na terenu i more sa klupe.Loš dan svih ili loša namera, nebitno.Ko može sve to da ,,svari", neka prati i dalje, ali ne zamerajte onima koji ne mogu.Jer, verovatno su u pravu.Nažalost.
Last edited by Turija on Sat Oct 19, 2013 11:10 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by laki »

playmaker wrote:Ja koliko se secam Nastic je izgubio mesto upravo zbog toga jer smo izludeli svi mi pa i Nikolic koliko decko nije imao mu*a i svaku put stane umesto da krene u napad sa loptom. :roll:
Mozda ne mislimo na istog Nastica, jer ovaj na kojeg ja mislim nema te karakteristike i prvi put cujem da neko to kaze za njega.
Image
Locked