21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Red Marquis »

Passion wrote:Стигао сам на утакмицу после гола и није потребно да било шта коментаришем. Само бих био захвалан када би ми неко рекао, шта је супић то радио наконд примљеног гола? Са киме се препирао? :evil:
Pretio i pokazivao navijačima sa zapada posle meča da će da se obračuna s njima(nama), i to sve dok je igra u toku, mi mu zviždimo, on gleda ka zapadu, lopta u igri, uopšte ne gleda na teren, i to je trajalo nekoliko minuta. Samo sam čekao da mu ovi uvaljaju još jedan dok on trenira strogoću, ali ovi su toliko zavoleli vojvođansko blato da se nisu ni dizali sa istog :evil:
Io odio Belgrado
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by milancl »

Nisam bio na utakmici, naravno zbog idiotskog termina. Pa nisam kompetentan da nešto analiziram istu.
Samo ću reći da sam se lično pribojavao ove utakmice. Nisam čak još pogledao ni sastave, da vidim je li Vignjević koga odmarao. Vidim po komentarima da je Smiljanić opet dobio šansu. O tome je sve rečeno.

Ne vidim svrhu pljuvanja po Poletanoviću, dečko je pre povrede igrao maestralno kao najmlađi u timu, treba mu pružiti podršku, treba mu kontinuitet da se povrati u formu i stekne izgubljenu sigurnost, znanje sigurno ima.

Ako smo na nekoj utakmici trebali da kiksnemo ja bih izabrao ovu. Sigurno ćemo ozbiljnije pristupiti revanšu u Kupu, ubeđen sam da prolazimo u finale. A i spustićemo se na zemlju pred meč sa crnima, budite sigurni da se oni pribojavaju više nas nego mi njih. Ako delegiraju Mažića da sudi, uz dobru igru možemo do povoljnog rezultata.

I još da pomenem izvesnog N.S., nekulturnog iskomplesiranog tipa. Ja sam prvi koji mu nikad neće oprostiti ono pokazivanje srednjeg prsta nama na severozapadu (to je bilo jedno od poslednjih kola jesenjeg prvenstva), hvala mu za odbrane, nikad ih neću slaviti, jer on je jedna velika 0 (slovima: nula) od čoveka, i predlažem da se napravi neki transparent njemu u čast, jer ako je to danas opet radio, onda je to prevršilo svaku meru.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by johnny »

Sve osim žestoke kazne primitivcu od strane Kluba će biti dokaz da smo provincijski klub sa palanačkim načinom razmišlanja i povlađivanjem idiotima zarad nekog kvazi mira u kući.
Ovo nije radio nijedan neiživljeni šaban-dizelaš-turbofolker u našem dresu a bilo ih je, fala bogu. :evil:

I ja sam jutros čuo dojavu za dvojku, e sad, budi pametan... DB sigurno neće dopustiti da se musavi brukaju sa sve Sa Pintom koji treba da uradi ne znam šta.
Svi na groblje!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by borrissey »

johnny wrote:I ja sam jutros čuo dojavu za dvojku, e sad, budi pametan... DB sigurno neće dopustiti da se musavi brukaju sa sve Sa Pintom koji treba da uradi ne znam šta.
Svi na groblje!
I ja mrzim teorije zavere, ali nek sam proklet ako je ono govedo od Rupića slučajno ispustilo loptu... Pokušaj hvatanja nakon što mu je ispala je bio tako patetičan i jadan, da mi je odmah bilo sumnjivo. Ali, što kažeš, hajd budi pametan...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by shecky »

Ja zaista ne zelim ni da pomisljam da je tekma namestena!!!!
Ali posto je ovo Srrbija sve je moguce.. 3 boda za finale kupa??
Ali kad pogledam npr Kataija kako je grizao prosto ne mogu da verujem da neko igrao tako a da je utakmica namestena...
Ali opet kad pogledam jesmo mi imali uopste sut u okvir gola???

ps inace je nas prepametni trener toliko talentovan da bi on i namestenu utakmicu sjebo :)
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by budababa »

http://vukajlija.com/izgubio-se-ko-maga ... gli/151606

Image

Samo toliko o današnjoj utakmici...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-dobr ... k-beograd/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ali je zato jako loše što smo videli šta ti sve možeš, druže Vigi. Možeš npr. da izvedeš špica Šušnjara, pa pošalješ Abua na krilo da ubacuje lopte nikome, pošto po tvojoj postavci igre posle izlaska Šušnjara, nikoga nije bilo u špicu napada u utakmici u kojoj gubiš kod kuće... :frown:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by naseljekolumbija »

Cudna utakmica danas, tako sam se i osecao na stadionu. Vreme-decembar u aprilu, los teren, lose sudjenje(verujem i lose namere sudije) ,losa igra oba tima od kojih je po mom misljenju losiji tim pobedio (zahvaljujuci sudiji i domacem golmanu) i nesportsko ponasanje gostiju pri vodjstvu. Kad se sve to spojilo imali smo i tenziju na tribinama u kojoj sam i ja aktivno ucestvovao. Sve u svemu navikli smo na losa izdanja kod kuce,ocekujem bolju igru u nedelju i pobedu. Pozzzz :wink:
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Andreyos »

Jedino što bih danas izdvojio kao pozitivno jeste akcija Firme.Sve ostalo za zaborav.
Jedini igrač koji je zaslužio pozitivnu ocenu je Trajković.Odigrao je bez greške,kapitenski,vukao je za trojicu.
Eh,sad što se Supića tiče,definitivno je publika na zapadu podbacila.Da neko ne pomisli da ga branim,daleko od toga,davno je još trebalo raskinuti ugovor sa njim,ali jako je trulo napadati čoveka zbog jedne takve greške.Ako ćemo ga terati,treba mu zviždati i provocirati ga i kada ekipi dobro ide,a ne ovako selektivno da se čeka jedna loša intervencija pa da se ospe drvlje i kamenje.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Box »

Supic... .Trajkovic odigrao super , nije ni jedan duel izgubio i imao je par veoma iskusnih odluka.Smiljanicu vise ne sme da pruza sansu.Poletanovic u veoma slaboj formi.Susnjar se trudi ali je toliko uprpan i nesiguran, nisam siguran da ce ga jos dugo trpeti. Kosovic je decko koji mora da dobije mnogo vecu minutazu, vidi se ogroman potencijal.Svi ostali jako bledi. Sudijske odluke-tragedija!
Firma mora da napravi transparent za ovog tarzana na golu pod hitno!
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by milancl »

Andreyos wrote: Eh,sad što se Supića tiče,definitivno je publika na zapadu podbacila.Da neko ne pomisli da ga branim,daleko od toga,davno je još trebalo raskinuti ugovor sa njim,ali jako je trulo napadati čoveka zbog jedne takve greške.Ako ćemo ga terati,treba mu zviždati i provocirati ga i kada ekipi dobro ide,a ne ovako selektivno da se čeka jedna loša intervencija pa da se ospe drvlje i kamenje.
Koliko sam shvatio iz Red Marquis-ovog posta i danas je pokazivao srednji prst zapadu i još mnogo štošta. To mu nije prvi put. Može Firma ako želi da mu pravi transparent, ali ja pozivam zapad, naročito severozapad da mu to uradimo, jer smo mu očigledno mi na udaru u poslednjih par meseci. I slažem se da ga je trebalo vređati na svakoj utakmici, ali mislim da se to nije činilo više zbog toga da se ne narušava atmosfera nego što smo mu zaboravili. Što se mene tiče ovo je kap koja je prelila čašu, ni Dunav ga ne može oprati.

Sad možemo očekivati da ga uprava simbolično kazni, da bude van tima utakmicu-dve i onda se ekspresno vrati kao da se ništa nije dogodilo.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Nikola »

Taj je juce siso sa voza, tu leka nema. Samo ostro po dzepu.

Pored gore pomenutog ni
Smiljanic ne sme imati mesta u FKV.
ПУШТАМ КИШУ!
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by WeAreTheFirm »

Nevernik wrote: Ova utakmica je na pravi nacin prikazala koliko je iracionalno velicanje Nase Dece na forumu. Cim je nas mora da je majstor.
Au, o ovom ne sme da se piše, u par navrata sam ukazao na isto i naravno navukao gnev celog foruma.
Inače danas jedini dobri na terenu Traks i Kićo, trebalo bi mu dati da počne u lavoru :!:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Grba_NS »

Nevernik wrote:Ova utakmica je na pravi nacin prikazala koliko je iracionalno velicanje Nase Dece na forumu. Cim je nas mora da je majstor.
Da ne bi vise dovodili forumase u "zabludu", ubuduce sve svoje utiske sa utakmica mladjih kategorija ostavljam iskljucivo za sebe samog, jer mi je vise pun polni organ likova koji stalno nesto "realno" sagledavaju situaciju.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by N13 »

milancl wrote:Koliko sam shvatio iz Red Marquis-ovog posta i danas je pokazivao srednji prst zapadu i još mnogo štošta. To mu nije prvi put. Može Firma ako želi da mu pravi transparent, ali ja pozivam zapad, naročito severozapad da mu to uradimo, jer smo mu očigledno mi na udaru u poslednjih par meseci. I slažem se da ga je trebalo vređati na svakoj utakmici, ali mislim da se to nije činilo više zbog toga da se ne narušava atmosfera nego što smo mu zaboravili. Što se mene tiče ovo je kap koja je prelila čašu, ni Dunav ga ne može oprati.
Nije pokazivao srednji prst, vec je pretio nekome (pojedincu) na zapadu (i to jugozapadu negde), znaci nije u pitanju cela tribina, niti deo tribine, nego je zamerio jednom liku sa zapada.

Tacno je da covek ima problem neki u glavi, ali mislim da ga ne treba prozivati, ni zvizdati, ni vredjati, makar ne za vreme utakmice. Takvo ponasanje jako utice na koncentraciju i sampouzdanje, pogotovo se na golmane to odrazava. Sto se vise bude zvizdalo, vise ce kiksati, a siguran sam da to nije u cilji ni jednog navijaca Vojvodine. Teske i veoma bitne utakmice su pred nama, mislim da treba pruziti podrsku svim igracima, pa cak i Supicu jer je i on deo tima... makar podrsku za vreme utakmice da ima.
Pa setite se utakmice protiv Rapida u Novom Sadu, cim smo izvizdali onog njihovog golmana, lik se pogubio, nije znao gde se nalazi, zato je i napravio onakvu gresku. A zvizdanjem i prozivanjem naseg golmana bi pomoglo protivnickoj ekipi, a koliko znam, publika sluzi da pomogne svojoj ekipi na terenu.
Locked