20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Прогнозирајте исход меча

Летеће перје-сигурна победа
28
76%
Нерешено
9
24%
Потонућемо у јагодинском блату-пораз
0
No votes
 
Total votes: 37

User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina

Post by Milan »

Nikola wrote:Meni je jadnije od igre to sve pljuvati iz fotelje. Da ste prevalili preko 200 km uz pandussku pratnju, usli u trenutku kad ga
Abu mece verovatno bi bili zadovoljniji. Predstoji tezak raspored.

A da ti malo smanjis dozivljaj sa prozivanjem ljudi po ovom pitanju?


Kao i inace, Turija objasnio sa svojim postovima! Moj potpis ispod njih...

Niko ne pominje ono go**o od sudije-Jovanetica. Jako bezorazno sudjenje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina

Post by DekiFirma »

Igra tu i tamo, bitna je pobeda..

Nego, sto vec celu polusezonu htedoh da pitam: Sta je sa ovim dresovima, zasto vise nema znaka VOlkswagena? Vidim da su Supicu prelepili "Volkswagen" nekom crvenom trakom :oops: :roll: .. Zar mi nemamo normalnih dresova, a i sta se tu menja nakon pola sezone?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by shecky »

Pojedini kriticari kriticara bi stv mogli da smanje dozivljaj... ja ne pisem ovde o navijacima nego o igri nasih, ako neko ima problem stim nek ode na neki xxx sajt.. pa nek se opusti loma!
Jeste Jagodina 4 klub trenutno ,nisu losi ali mi gazimo cigane laganini a protiv ovih se branimo ko usrani golubovi...
Umesto da se ovo sasece u korenu i da se jasno stavi doznanja igracima da se ovo nece tolerisati neki ovde pune sebe stim koliko su km presli do Jagodine i sad kao treba neko da vam se divi zbog toga...
Uostalom kao sto rekoh ... ovde ne pricamo o navijacima nego o ekipi rezultatu i igri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by Nikola »

Jagodina ima nesesen rezultat protiv Vojvodine, pobede u gostima protiv cigana i ofk. Spustite malo ocekivanja, a smesno mi je pisanje o smanjenju dozivljaja preko tastature.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by fkvislife »

pa ja ne znam sta je sa vama ljudi :( kad metnemo 2 gola malo je jer je losa ekipa, kad jedva pobedimo ne valja jer smo ocajno igrali, kad lepo igramo damo jedan gol, pa vama nista ne valja.... Najbitnije je da smo uzeli tri boda posle lose igre, bodovi su nam bitni sada a igru cemo zaboraviti vec posle srede! pozdrav :)
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by novosadjanin »

Ja se slazem i sa jednima i sa drugima.

Gostovali smo cetvrtoplasiranoj ekipi, pobedili ih, dali gol na vreme, kontrolisali koliko toliko mec, nisu nam stvorili nijednu sansu, prakticno smo obezbedili Evropu itd.

Sa druge strane, mi smo Vojvodina i uvek treba da se tezi boljem. Zbog toga mi je drago sto se ne zapada u neku euforiju, vec se gledaju i losije strane, to znaci da smo mi ipak iznad obicnog JSL kluba.

Meni je ovo izgledalo kao da je u pitanju 5. tezak mec u nizu, a ne prvi posle pauze. Vignjevic stalno pravi sablonske izmene. Vranjes izlazi u 60. minutu, Katai u 75. a mi sa svakom izmenom postajemo manje kreativni i manje opasni po gol. Ubedjen sam da smo u zadnjih pola sata imali svezeg Vranjesa na terenu da bi im spakovali bar jos jedan. Bas u tih pola sata nam je falio neko ko zna da stane na loptu i poveze redove. I slazem se za Susnjara, juce mi je jedino ta izmena (koja nije napravljena) imala smisla.

Idemo dalje, sreda OFK...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by borrissey »

Alo ljudi, nema mesta bespotrebnim prepucavanjima. Svi daju doprinos u skladu sa trenutnim mogućnostima. Svaka čast vama koji ste prevalili toliki put, ali i mi koji nismo imamo pravo da dajemo svoj sud na račun igre.

Ne bih da filozofiram nepotrebno, hoću samo da ponovim da je, po mom mišljenju, trener jedini krivac, jer je apsolutno nemoguće da mi nemamo kvalitet da u sredini terena pariramo Jagodini. Ja bih rekao da je u pitanju loša priprema igrača i igre + loše izmene. Čovek je rekao kako nije bio plan da se ekipa povuče, a izmene su bile potpuno defanzivne i ziceraške. Toliko.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

Ja se baš i ne sećam kada sam ovako mirno propratio jednu utakmicu voljenog kluba. Imao sam utisak da držimo konce u svojim rukama i da gol možemo dobiti eventualno iz nekog teškog kiksa odbrane, kojeg srećom nije bilo. Blistali nismo, daleko od toga, ali ne treba previše zameriti igračima na jučerašnjoj partiji. Koliko bi se ljudi sa foruma menjalo za opciju da smo u koži Jagodinaca, tj. da smo odigrali kao oni juče i da pritom usvojimo i njihov rezultat, poraz od 1:0. Da li bi bili zadovoljniji? Sumnjam. Jagodina je do ovog kola bila drugi najuspešniji domaćin u ligi, četvrti tim na tabeli i polufinalista kupa. Otišli smo tamo i rutinski ih dobili, bežimo njima osam bodova, petoplasiranoj Slobodi dvanaest. Imamo lepu seriju ovog proleća, u sezoni u kojoj imamo svega dva poraza u takmičarskim utakmicama (rapid i partizan). Možemo bolje i imamo potencijal da igramo bolje, ali ne treba situaciju predstaviti kao kritičnu - ne možemo baš svaku utakmicu odigrati kao protiv OFKe u kupu. Teramo dalje, bićemo pravi valjda kada bude najpotrebnije, naredne subote i one srede na po aprila.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by Ponosan! »

shecky wrote:Pojedini kriticari kriticara bi stv mogli da smanje dozivljaj... ja ne pisem ovde o navijacima nego o igri nasih, ako neko ima problem stim nek ode na neki xxx sajt.. pa nek se opusti loma!
Jeste Jagodina 4 klub trenutno ,nisu losi ali mi gazimo cigane laganini a protiv ovih se branimo ko usrani golubovi...
Umesto da se ovo sasece u korenu i da se jasno stavi doznanja igracima da se ovo nece tolerisati neki ovde pune sebe stim koliko su km presli do Jagodine i sad kao treba neko da vam se divi zbog toga...
Uostalom kao sto rekoh ... ovde ne pricamo o navijacima nego o ekipi rezultatu i igri.
Treba da se divi svakom kvarenju busa, svakom cimanju zandara u putu, zabranjenom ulasku klinaca u bus i svakom kasnjenju na tekme da bi se gledao Stari Klub!
Kad nas bude u tu Jagodinu otislo 10 buseva, onda nece moci niko da nas drnda.

Igra izuzetno dosadna, obe ekipe kao da su u nekoj panici, doduse cini mi se da smo vise kontrolisali, i da nismo imali previse gresaka. Nisam tacno video neke detalje koje ste vi videli, ali molim Boga da je Vignjevic nesto samo probavao, i jos vise molim Boga da vise, to nesto, ne isprobava...
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by 1892 »

Ovo je stvarno smesno sta sve covek moze da procita. Ajde da organizujemo glasanje da se konacno otkloni dilema sta forumasi traze od FKV, malo realnosti na odmet ne bi bilo lose. Utakmicu koju smo gledali i sve ostale koje pratimo iz vikenda u vikend su utakmice Jelen Super Lige, mi jesmo Vojvodina imenom koje ima tezinu ALI ipak se taj fudbal igra u zemlji Srbiji (citaj los je kvalitet) i to svi znamo, zar ne ? E pa sad ako mi u gostima pobedimo tim koji je jedno mesto iza nas i ugrozava nas u borbi za Evropu i pritom odigramo defanzivno a i sa tom defanzivnom igrom nam oni ne sutnu u okvir gola i mi imamo jos par sansi i poluprilika koje smo upropastili samo nasom nonsalantnoscu, sta mi ustvari vise hocemo ? Svi sto kukate lepo na TV nadjete Bayern ili Barsu i onda uzivate, a ako ste se vec odlucili za Staru Damu onda unesite malo realnosti u ono sto pisete. Voleo bih da tako dobijemo i grobare i Slodobu i OFK zato sto uzivam u pobedama naseg kluba. Sta bi znacilo da smo odigrali atraktivno i dali 3 gola a da nismo pobedili, jednostavno ne mogu da poverujem da bi nekom to bilo draze.
Na ovom forumu ima toliko nedoslednosti da to vec prevazilazi okvire realnosti...prica se o zelji da igramo pred punim stadionom pa onda kad dodje 5 hiljada ljudi kazu da ih je sramota one 4ipo hiljade sto ne znaju da nabroje sastav iz 84' , prica se o tome da sa ovom tradicijom i igracima bi trebali sve da pobedjujemo pa kad krenemo da pobedjujemo onda krenemo da ih pljujemo jer ne igraju leprsavo, prica se o zelji da imamo navijace iz svih krajeva pa se onda psuju studenti sa strane koji dodju na zapad da pogledaju utakmicu, i jos sto takvih primera ima....
Come on you Reds!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by Schteph_F89 »

Pljujem po forumu,nikad dobro nije,
navijac sam Vojvodine! :cheers:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by Boske87 »

1892 wrote:Sta bi znacilo da smo odigrali atraktivno i dali 3 gola a da nismo pobedili, jednostavno ne mogu da poverujem da bi nekom to bilo draze.
Evo meni bi bilo draže. Meni je od rezultata važnija igra, hoću da gledam fudbal, sportsko nadigravanje i vitešku igru. Muka mi je više od tih parola cilj opravdava sredstvo; nema veze, nek smo dobili, u budućnosti će biti bolje; ovo je Srbija, loš kvalitet JSL
Vojvodina mora biti avangarda u svakom smislu te reči. Dobar deo navijača kapira o čemu govorim, zato su i počeli da navijaju za Vošu. Na primer klub bi trebao javno da kazni Smiljanića za ispad u Jagodini, uputi izvinjenje tamošnjim navijačima i na taj način pošalje poruku i da primer javnosti kako treba da se sportski klub ponaša.
Last edited by Boske87 on Sun Mar 31, 2013 5:57 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
baraba
Posts: 12
Joined: Sun Aug 14, 2011 12:55 pm
Location: NOVI SAD

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by baraba »

1892 potpisujem svaku tvoju rec !!!
Tacno u metu !
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by Turija »

Ne razumem veliku preosetljivost na blagu i korisnu navijačku kritiku (i samokritičnost) na ovom Forumu.Ona nikada ne može biti loša.
Naprotiv, kritika (i samokritika) uvek vuče društvo napred.Da nije tako, čovečanstvo ne bi ostvarilo civilizacijski iskorak i živeli bi, i danas, u Prvobitnoj Zajednici (da je izostala želja za stalnim napredkom, život na planeti bi se svakako održao i na tom nivou).Hoću da kažem, da se ne treba plašiti zdave i opravdane kritike, pogotovo kod ljudi koji imaju zdrav razum, a to su sigurno navijači Vojvodine.
Ovaj Forum je prepoznat baš po tome (visokoj toleranciji na različitost mišljenje) i zato se i održao sve ove godine i stalno rastao.Danas smo vrlo blizu HILJADITOM registrovanom članu, što je na početku bila mislena imenica - više pusta želja i san, nego java.Tako da nema potrebe za nekim težim rečima i kvalifikacijama. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 20. kolo: Jagodina-Vojvodina 0:1

Post by milancl »

I ja sam jako zadovoljan pobedom. Pobedili smo četvrtog na tabeli a nismo blistali. Bodovi se pamte i oni su jedino bitni. Pa Ofk smo u kupu demolirali a dali im samo jedan gol. Ne daj Bože ako ispadnemo, šta ćemo onda reći, mogli smo im dati 5 komada u ns-u, ovo nije realno, kup je naš.

Mislim da je vidljiv neki pomak, da je ekipa nekako sazrela. Ovakve smo utakmice pre rutinski gubili.
Ni meni se ne sviđaju neki Vignjevićevi potezi, ludim što forsira Smiljanića, na štetu Šušnjara i omladinaca. Ali, opet s druge strane, zadovoljan sam što se iz njegove izjave posle utakmice nije mogla naslutiti oduševljenost igrom i što je bar imao u planu da se ekipa ne povuče, iako se suprotno desilo.
Inače, na prolećnoj tabeli delimo prvo mesto sa crnima (koji su danas dali bod svojoj filijali, najantipatičnijem timu u jsl) i niškim Radničkim, gde Škuleta dominira :mrgreen:

Znači imamo lepe rezultate u prvenstvu, kiksali smo kući protiv Smedereva, Hajduka, Jagodine i Kragujevca, to je 8 bodova i tim utakmicama trebamo biti nezadovoljni, uz onaj poraz od crnih, jedan jedini. Imamo lepu šansu da osvojimo Kup, Evropu smo gotovo obezbedili, dajte da malo manje mračimo. :cheers:

Nadam se da će u sredu dobiti više omladinaca priliku, da će nosioce odmoriti za nedelju za crne. Ne znam čemu nam služe reflektori i ne znam šta Igor Đurić radi na klupi.

I jedan mali off - stop besplatnim ulaznicama.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Locked