1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by churguzijanac »

ogi wrote:Ми до сутра не би дали гол. Једина светла тачка је наступ младог Настића којег већ видим као стандардног првотимца. :wink:
Ne bi bilo lose da ubaci i nekog omladinca na levo krilo, a ne da tu trosimo Abua...Ako su ti klinci sampioni u svom uzrastu, malo je da imamo samo dvojicu u prvom timu.
_________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Marcello »

Sve u svemu, još jedna sezona za zaborav je pred nama. Opet ćemo biti treći, sa 25-30 bodova maanje od JSD-a, a jedno 8 manje od Stuba SrBstva. :frown:

Što se ono kaže - ne tovi se prase pred Božić. Da zadnjeg dana prelaznog roka dovedemo sve Ćavija, Inijestu, Alveša i ostatak Blaugrane, crni će nam već previše pobeći. Zar ne vidite kako su "tempirali formu".

Džabe nam je sve, dok god igramo nameštena prvenstva i dok god monseur Karadžić i ekipa ne završe u KPZ Mitrovica.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by naseljekolumbija »

Ista prica svake sezone,od pocetka u zaostatku
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by fare »

nego sta je Djuricem ? sto nije igrao ?
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by vosa do groba »

Radoye wrote:igraci fizicki deluju spremno (prvi put nakon X godina na pocetku sezone nasi ne pocrkaju nakon 60. minuta)
Pa kad je od ove sezone kondicioni trener Solaja :mrgreen:
Inace ja uopste nisam nezadovoljan nasom igrom,trudili su se,stvorili smo par dobrih sansi ali jednostavno zavrsnica nam je jedna ogromna nula.I najjaci utisak na mene je ostavio sudija,pa taj mi ne bi sudio ni beton ligu,skroz se pogubio :roll:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by masterNS »

Minja wrote: ...

Smederevo igralo bez pet standardnih igraca
...
Da li neko zna kojih 5 igraca im je nedostajalo?
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by SlaNNinar »

Smederevu večeras nisu igrali Urošević, Tiodorović, Bogić, Lukas i Gomeš zbog problema sa papirologijom, i još jedan igrač koji je imao žute kartone (ne znam ime). Đurić je bio na klupi, Zaga je verovatno hteo da ga odmori, a uostalom, na štoperima imamo još i najjaču konkurenciju u timu. Utakmica onakva kakvu sam i očekivao, pitanje je bilo samo da li ćemo ga ubosti ili nećemo. Problem je u tome što ovakve utakmice moraju da se dobijaju uprkos svemu i to je ono što jednu šampionsku ekipu razlikuje od prosečne. Da li ćemo ponovo biti sa -15 na zimu, a -30 na leto, mislim da će se videti tek posle utakmice u Subotici. Ako i tu ne uzmemo tri boda, onda mislim da je to ipak pokazatelj da nemamo ''ono nešto''. Mada, setite se i tekme protiv Jagodine u prvom kolu pre dve sezone, isto 0:0, s tim da nismo napravili nijednu jedinu polušansu na meču, a do kraja sezone je bilo ''ćiribu ćiriba''!
PS: Nisam pristalica toga da se prozivaju igrači, ali Škuletić večeras... Joj! :evil:
PS 2: Evo i kako je Zagorčić video tekmu: http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-pruzi ... -maksimum/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Sima Strahota »

Solidno je ovo delovalo, fale nam još jedan normalan špic (ili čak dva za rotaciju) i krila koja znaju da centriraju, pa da gledamo sasvim zadovoljavajući fudbal na Karađorđu.

Sve pohvale za malog Nastića, po meni je bio jedan od najboljih na terenu.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by madda fakka »

Sima Strahota wrote:Solidno je ovo delovalo, fale nam još jedan normalan špic (ili čak dva za rotaciju) i krila koja znaju da centriraju, pa da gledamo sasvim zadovoljavajući fudbal na Karađorđu.

Sve pohvale za malog Nastića, po meni je bio jedan od najboljih na terenu.
Samo bih dodao prvo i drugo poluvreme nebo i zemlja. Skuletic i Bilbija totalno pogubljeni na terenu
I Bog je Slaninar...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Radoye »

madda fakka wrote:Skuletic i Bilbija totalno pogubljeni na terenu
To je vec pocela panika kad je njih dvojicu uveo, 'ajde jos nekako je islo dok je samo Skuletic bio a kad je izvadio Grina i ubacio Bilbiju samo smo izgubili kontrolu sredine terena i napravili guzvu u spicu da se nije znalo ko sta igra napred.

A sve je posledica toga sto se krenulo sa Abuom na levom krilu umesto da je poceo kao spic, bili bismo mnogo ubojitiji (nije se video na krilu dobar deo prvog poluvremena, a od one Bojoviceve 3 stopostotne Abu bi metn'o bar jednu), i onda bismo bez srljanja odigrali ostatak utakmice i isprasili ove pacere sa jedno 3:0.

Ali ne, zasto bi u nasem klubu nesto bilo normalno kada moze uvek nesto da se zasere...?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Tony Starks »

fare wrote:nego sta je Djuricem ? sto nije igrao ?
Pa neka odmori čovek, odigrao je sve prošle utakmice, odlična je stvar što imamo tri dobra štopera, samo neka se rotiraju. A tek kad krenu kartoni...

Izmalerisao sam nam s onom pričom o obaveznih 12 bodova u prve četiri utakmice na Karađorđu. :roll: Rekao sam pre ove utakmice da ne očekujem dobru igru, niti mi je to bitno, ali da treba uzeti tri boda pa makar uz najraspaliju igru. Umesto toga ništa od tri boda, a igra je bila može se reći solidna, mada mora to bolje. Definitivno treba rešiti taj problem s guranjem Abua na krilo, ne ide to više. Moreira opet vrlo dobar, ima taj dribling i okret kojim otresa protivnika, odličan pas, još samo malo da ga ostali isprate i biće odlično. Svetski je proigrao Škuletića kod crvenog kartona. Nastić dobar za početak, istina stegnut, još malo da nabije hrabrosti i samopouzdanja i biće odličan. Smederevo brutalna bunkerčina, poput Javora iz najslavnijih Ćurčićevih dana. Apsolutno bez ikakve ambicije da se napadne naš gol, u poslednjih deset minuta imali su tri prilike za odlične kontre koje su završili šutiranjem sa 30 metara nebu pod oblake, vraćanjem lopte unazad i meni najjača ona kad kreću u kontru tri na dva, lik ima slobodnog igrača koji bi izbio sam ispred Supića da je dobio loptu, ovaj ga vidi i umesto da mu doda on se okrenuo i otišao do aut linije i ogradio se leđima, ukrao koju sekundu i izgubio loptu. :shock: Jokić je opušteno veći deo utakmice blejao u šesnaestercu Smedereva jer u svom nije imao nikakvu potrebu da bude.

Ništa, da bismo se vratili na sad početnu računicu potrebno je da se ovaj kiks anulira pobedama u Subotici ili na Karaburmi. :)
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Box »

Ljudi , ko gura tog "Bojketa"?
Covek ne zna da primi loptu, spor je, ne zna da da gol. Taktika koja obecava je:
Supa,Nastic,Vule,Djuric,Jokic,Greene,Poletanovic,Moreira,Skuletic desno,Boske levo i Abu u spic. Ovo je najbolje za sada (Skuletic je najslabija karika tu)...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by kej »

Pa naravno da ni u Subotici nećemo pobediti. Pred meč sa Partizanom, oni će nam već bežati negde oko 8 bodova. Na kraju sezone 30-35 bodova. I ptičice na grani znaju da na Banjici i Karaburmi za nas nema bodova, da u Subotici, Kragujevcu, Jagodini možemo da očekujemo bledunjavi remi, da ćemo kod kuće tu i tamo rasipati bodove protiv boranije(to je danas već započeto).. Pobedićemo nekog od blizanaca i to će nam biti kruna sezone. Sve sezone su manje-više iste. Čak se ni raspored ne menja. Znaš da u prvom kolu nema pobede protiv krš ekipe, znaš da trener leti posle 3-4 kola, znaš da u kupu stižemo daleko, ali ne do kraja itd itd.. Borićemo se grčevito za Evropu i mislim da niko ne bi trebalo da očekuje više od toga.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by DekiFirma »

Steta, ali ima sanse; reklo bi se da je ovo prvenstvo regularno ! Ali sutra malo...

Ja mislim da ova nasa liga ne bi bila uopste tako losa i nekvalitetna kao sto je sada da nema ovih namestenih tj kupljenih titula beogradjana, jer realno da je manje filijala i igranja 3 za 3, srpski klubovi bi se vise "tukli" u ozbiljnim mecevima i imali bi tu tenziju i teske utakmice u nogama, i nebi morali da se brukaju i da strepe od nekih amatera (Setimo se Vaduza, Samroka, pa sad i Ordabasy-a, AEL-a i ostalih). Nazalost, i ove godine se scenarijo vec zna, Partizan ce uzeti 6 titulu, Zvezda i Vojvodina ce se tu nesto kao boriti za to nebitno drugo mesto, ostali ce po nekom politickom kljucu dobiti to jedno upraznjeno 4 mesto za Evropu (kao sto je ove godine Jagodina, pa videste sta je bilo). Ova liga nije uopste losa, timovi nisu nekvalitetni, ali sta vredi kad se igraju "prijateljske". Ne krivim uopste ove jadne igrace blizanaca, i oni su robovi menadzerske/politicke radnje i pokusavaju samo da odatle nadju neki inostrani angazman da zarade nesto, jer sta posle 35te godine kada prestanu sa fudbalom ?

Poenta moje price je da ovaj remi ne bi uopste morao da nosi sa sobom nikakve ozbijlne posledice posle 1.utakmice (evo vec komentara vidim tipa "gotovo, bicemo opet treci") da je ovo recimo na nivou Svajcarske lige (po regularnosti, jer po kvalitetu tu smo sa njima). I ako ce se mnogi meni smejati i reci da sam budala, ja svake godine uvek verujem da nece biti mutnih radnji i da cemo ovaj put osvojiti nesto, da ce prvenstvo osvojiti onaj ko zasluzi a ne onaj ko mora... Ne bi mi bilo krivo da sledece 3 sezone opet osvoje ovi blizanci titulu, a u cetvrtoj MI, samo da znam da je to sve pravilno i regularno... Ali evo vidim ovo cudo od 7:0 ( a pazi sad CZV-Rad,cik pogodi ko ce da pobedi)...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by lexa »

Само Војводина wrote:Традиционално нерешено у првом колу... То мора тако код нас, не сме другачије... :frown:
Imao sam neverovatan osecaj da cemo zavrsiti 0:0
Voleo bih da dezurni statisticari iznesu tacne podatke, kada smo poslednji put dobili u prvom kolu?
Mislim dokle vise, pa nama da u prvom kolu dodje Cement iz Beocina mi ga ne bi dobili :roll:

Jedino sto me tesi, mislim da ce ove sezone blizanci kiksati vise nego ikad jer cu ocajni do bola.
I imam neverovatan osecaj da ce neka ekipa van nas i blizanaca iskociti u prvi plan. Kad kazem prvi plan, ne mislim da ce osvojiti titulu, ali bice u samom vrhu, sa ne bas velikim zaostatkom od vodeceg. Mozda Sloboda, mozda Rad, Jagodina..

Ovu poslednju recenicu cu sacuvati za kraj sezone jer znam da ce sada mnogi posmiliti da sam lud :D
Locked