Liga Evrope - sezona 2011/2012

kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Ferencvaros :twisted:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Hafnafjordur bi bio divan izlet za 1000 evra po glavi :mrgreen:

Ovako grubo gledajuci, siguran prolaz bih smeo da potpisem samo protiv ekipa sa Malte, iz San Marina, Andore, F. Ostrva, Luksemburga, mozda Velsa i Severne Irske...
Image
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

kowalski wrote:Hafnafjordur bi bio divan izlet za 1000 evra po glavi :mrgreen:
Krenuli bi 10 dana ranije i zakasnili na tekmu 100% 8)
Žreb je 20.06. http://www.uefa.com/news/newsid=1627532.html
Ima tu i lepih potencijlanih gostovanja - Tirana, Slovenija, CG, Mađarska...
do 20.06. nam ostaje da maštamo, a posle da se dobro organizujemo za put 8)
UH!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?

A čim dođe neka jača evropska utakmica ima da procvrkutate kao kolibriji.E integriteti moji, ni ona razmažena deca koja su navikla da sve bude po njihovom se ne ponašaju na taj način.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
kuzma liman
Posts: 541
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?
Niko nije pomenuo stadion vec tribinu ? ili sam nesto preskocio ondak se izvinjavam !
@Kowalski Katowice bi legle ko budali samar ! :D
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?

A čim dođe neka jača evropska utakmica ima da procvrkutate kao kolibriji.E integriteti moji, ni ona razmažena deca koja su navikla da sve bude po njihovom se ne ponašaju na taj način.
?!?!?
Ako se meni obraćaš odmah ću ti reći - da jesam posramljen izdanjem u nedelju. Igrači su odigrali kao najveće p. i to pogotovo drugo poluvreme. Da li sam razočaran dovikivanjem sa istokom, da jesam, razočaran sam. Bez obzira šta se dovikivalo. Potez uprave sa semaforom, da posramljen sam.

Što se Evrope tiče, ponovo ću sebi izbaciti iz čepa nekoliko stotina evra kako bih pogledao klub koji volim. Kao doduše šta činim već 10ak godina. Sve o svom trošku i za svoj dobar provod, bez grebanja od Firme, kluba ili ne znam koga...
:wink:
UH!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?

A čim dođe neka jača evropska utakmica ima da procvrkutate kao kolibriji.E integriteti moji, ni ona razmažena deca koja su navikla da sve bude po njihovom se ne ponašaju na taj način.
Ne mešaj sever sa nedolaskom na stadion.

Ferencvaroš, definitivno.
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

uporan wrote:
ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?

A čim dođe neka jača evropska utakmica ima da procvrkutate kao kolibriji.E integriteti moji, ni ona razmažena deca koja su navikla da sve bude po njihovom se ne ponašaju na taj način.
?!?!?
Ako se meni obraćaš odmah ću ti reći - da jesam posramljen izdanjem u nedelju. Igrači su odigrali kao najveće p. i to pogotovo drugo poluvreme. Da li sam razočaran dovikivanjem sa istokom, da jesam, razočaran sam. Bez obzira šta se dovikivalo. Potez uprave sa semaforom, da posramljen sam.

Što se Evrope tiče, ponovo ću sebi izbaciti iz čepa nekoliko stotina evra kako bih pogledao klub koji volim. Kao doduše šta činim već 10ak godina. Sve o svom trošku i za svoj dobar provod, bez grebanja od Firme, kluba ili ne znam koga...
:wink:
A zašto bih se konkretno tebi obraćao, uopšte mi to nije jasno?

I ne pričam ja o novčanim izdacima, nego o tome da će se pevati sasvim druga pesma kada dođu evropske utakmice, a čim ispadnemo iz Evrope vratiće se ona stara, dobro poznata pesma u stilu Mama hoću čokoladu.

A šta misliš kakvi su moji stavovi vezano za neke stvari koje su se dešavale, pogledaj Firmin forum recimo i šta sam pisao tamo?
Ali ne, za neke sam se i ja slizao sa istokom i ja sam "prodana duša" i sve ostalo što je popularno sada da se etiketira nekome ko je bio na severu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

kuzma liman wrote:
ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?
Niko nije pomenuo stadion vec tribinu ? ili sam nesto preskocio ondak se izvinjavam !
@Kowalski Katowice bi legle ko budali samar ! :D
Pa pojedinci su sasvim lepo navodili diskusiju i u tom pravcu, naravno da ne mislim na one što su isticali da sa severa idu na zapad, verovatno si na to mislio.

Ima ovde na forumu takvih persona ofarbanih svim bojama da sada uživaju, praktično su na sedmom nebu.Takvi su i najopasniji, a umeju dobro da se zamaskiraju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Red Marquis wrote:
ice wrote:Zašto sada pričate o ligi Evrope, zar niste posramnjeni, zgranuti, zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo, zar niste u fazonu da ne želite da delite stadion sa "prodanim dušama" sa severa?

A čim dođe neka jača evropska utakmica ima da procvrkutate kao kolibriji.E integriteti moji, ni ona razmažena deca koja su navikla da sve bude po njihovom se ne ponašaju na taj način.
Ne mešaj sever sa nedolaskom na stadion.

Ferencvaroš, definitivno.
Pa i ne mešam, zato sam i stavio zarez iza onog "zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo".
Ima ovde više kategorija, naravno da svako ima pravo da vidi stadion ili ne i to me se ne tiče, ali niko nema sa druge strane pravo da nekog naziva prodanom dušom i tvrdi da se slizao sa nekim.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Pa, poslednji post vezano za LE je bio moj.
Tebe niko ne spominje u kontekstu prodanih duša, ali ne bih koristio tu sintagmu kada je sever u pitanju, a mislim da niko to nije ni pomenuo, ako jeste onda je lud. Ne vidim ništa loše u tome što si juče bio na severu. Poštujem. Kao što već rekoh sa onima nema dozivanja...
Takođe, nema potrebe da se pojedinci ovde prozivaju, bar ne oni koji su redovniji na tekmama kako kod kuće tako i na strani. Za jednu stvar si potpuno upravu, a to je da veliki broj ljudi ovde nije bio ni 3 puta ove sezone na stadionu i sad nešto pametuje. Čast izuzecima, naravno.
UH!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja se apsolutno slažem da je sever juče vukao i pogrešne poteze i nisam se libio da to javno istaknem.
Za razliku od drugih ja ne napadam i ne pljujem iz potaje, znaju na tribini ko sam i šta sam i uvek otvoreno istaknem šta i mislim, bez skrivenih namera.

Uporan, tvoj stav poštujem i da su ostali kao ti ili recimo neki od forumaša sa kojima zajedno ideš na utakmice ne bi bilo nikakvih problema.
Ali nažalost ovde ima i onih prefarbanih raznim bojama koji sada u stvari uživaju i zadovoljno trljaju ruke i uopšte nemam nameru da izbegavam da ih označim ako to treba.
Takvima je Vojvodina totalno sporedna stvar, na prvom mestu im je to da zadovolje sopstvene potrebe.

Naravno, nije niko mene lično spomenuo, ali jeste ceo sever i normalno je da sam se i sam osetio prozvanim.A ima li gore uvrede nego da te neko poredi sa onim šljamom iz Beograda?Ali zaista je svašta napisano na forumu tokom ovog dana, zanimljivo je da je sve to sinoć bilo u blažoj meri, ali valjda kako smo ja i još neki pokušali da smirimo situaciji tako su pojedinci postali bezobrazniji.I po tome se vidi da se neke stvari ciljano ovde rade i da je osnovni cilj u stvari klasična provokacija.
Last edited by ice on Mon May 30, 2011 6:35 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ice wrote: Pa i ne mešam, zato sam i stavio zarez iza onog "zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo".
Ice,izvini sto se opet uplicem u dijalog s tobom (jer mi uvek lepo zakuvamo :wink: ),ali... znas li kog forumasa tacno prozivas sa tim "jos paljenjem reflektora"? Mislim da nije u redu s tvoje strane,(ako sam dobro zapamtio ko je to napisao) jer doticni forumas ima toliko staza na tribinama,toliko ispracenih generacija,da mu verovatno svi mi zajedno na forumu ovde nismo "ni do kolena".
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Voja wrote:
ice wrote: Pa i ne mešam, zato sam i stavio zarez iza onog "zar nećete samo još da vidite paljenje reflektora i ništa drugo".
Ice,izvini sto se opet uplicem u dijalog s tobom (jer mi uvek lepo zakuvamo :wink: ),ali... znas li kog forumasa tacno prozivas sa tim "jos paljenjem reflektora"? Mislim da nije u redu s tvoje strane,(ako sam dobro zapamtio ko je to napisao) jer doticni forumas ima toliko staza na tribinama,toliko ispracenih generacija,da mu verovatno svi mi zajedno na forumu ovde nismo "ni do kolena".
Nikoga ja ne prozivam, svako ima pravo da radi šta želi.A uostalom, više njih je to spomenulo, uopšte se nisam osvrtao na to ko je prvi to napisao pa se ostali složili.
Samo hoću da istaknem da onda svi oni treba da budu dosledni i da ne dođu ni na evropske utakmice.Molim lepo, poštujem svačiji stav ako nije provokatorski, ali budi dosledan što se njega tiče.Ne tvrdim ni da ne treba da se dolazi na utakmice do daljnjeg ako se neko sada loše oseća, ali eto te evropske utakmice su pred nama, prve su na redu i menjanje stava zarad samo njih bi bila čista razmaženost.
Svakako da nikog ne želim da vređam, možda je neko pomislio da stavljam u isti koš određene ljude, ali nije tako.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Tema je liga evrope, hajde nemojte nas ostale smarati svojim prepucavanjem. Citam svaki sledeci post i ocekujem neto pametno u vezi teme, kad ono... JBT! :!:
Locked