Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@newnowapv
Hvala ti. Može iz ove slike nešto da se izvuče.
Ako ima još neko neku neka podeli.

Image

Voleo bih kada bi neko imao baš ovu...
Mislim da na nju i @Torrente misli
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

torrente wrote: Fri May 20, 2022 12:10 pm hocemo li menjati ovo njesra od opreme ili sta ,zna li se sta? Daj malo da ličimo makar po opremi na ozbiljnu ekipu u novoj sezoni!!!
i jel ima neko da proda onu majicu sa likom Vujadina Boškova?
Ja uzeo dres, pustio boju :roll:
Ajde ako moze moderator da stavi na glasanje koji brend bi voleli da nosimo.
Moja velika zelja, La coq Sportif.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

I ovo je deo marketinga FK Vojvodine od strane naseg Foruma.
Valjda cemo docekati da i Klub uradi nesto na tom polju?

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... u-navijaca

Zasluzeno.
Cestitka Veljku Simicu :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

Jel ima šanse da se napravi neka viber grupa ali u kojoj možemo i mi učestvovati (pisati) a ne samo da čitamo vesti.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

https://www.fkvojvodina.rs/cuvari-tradicije/

Bravo :!:
Valjda ce se pokrenuti i taj marketing Kluba.

Nenadmasni Vujke :lala: :thankyou:


Vasic, Mika Antic, Toza, Taki, Krstici, Kosta Hadzi, Bane Sekulic....idemo dalje, pre i posle tih godina zlatne generacije Vose.
Malo ce biti bilborda za spisak Legendi FK Vojvodine.
Apsolutno podrzavam tu ideju Dragoljuba Zbiljica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote: Sat May 28, 2022 10:53 am Bravo :!:
Eto koliko je samo malo potrebno za iskorak :cheers:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Podrška za ove bilborde. Ako već čovek ima velike planove onda nema zaustavljanja na ovome već ime Vojvodine treba da se čuje i vidi u celoj Srbiji, medijima sa nacionalnom frekvencijom.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Marketing kluba

Post by Simica »

Bilbordi su u gradu već nedelju dana,....ako ste malo šetali. U svakom slučaju puna podrška !!!!!
Vratimo Vojvodinu tamo gde joj je mesto !!!
PS: Kanda je neko znao unapred sve,... sve je zapisano negde medj' zvezdama,....
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

Исправите ме ако грешим, прошли пут када је Збиљић дошао у клуб радило се исто тако на маркетингу. Појавиле су се неке мајице са ликом Вујкета, нзм да ли су у његовом мандату и оне заставе око стадиона постављене.
У сваком случају, јако леп дизајн и сјајан искорак у том пољу
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

fare wrote: Thu May 26, 2022 9:21 pm Jel ima šanse da se napravi neka viber grupa ali u kojoj možemo i mi učestvovati (pisati) a ne samo da čitamo vesti.
Znas i sam kako prodju viber grupe, bio si clan nekoliko njih ( sto zvanicnih sto ne zvanicnih).
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Marketing kluba

Post by fare »

ernesto wrote: Sat May 28, 2022 3:33 pm
fare wrote: Thu May 26, 2022 9:21 pm Jel ima šanse da se napravi neka viber grupa ali u kojoj možemo i mi učestvovati (pisati) a ne samo da čitamo vesti.
Znas i sam kako prodju viber grupe, bio si clan nekoliko njih ( sto zvanicnih sto ne zvanicnih).
Ma znam nego mi glupo ovako samo čitaš što ti oni serviraju a mi navijači možemo samo čitati nažalost.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Cigani ranije postavili tenk pred stadionom. Grobari stavili parni valjak ispred jna.
Možda bi mi trebali ozidati jednu pušnicu dole pored Malajca. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Evo i jedne zamerke... ali smatram da nije nesto sto se ne da popraviti... S nestrpljenjem sam ocekivao novi bus,ali moram da kazem (sto se brendiranja tice) da sam malo razocaran,jer mi deluje da se sve nekako povrsno odradilo. Po tom pitanju stariji bus mi ostavlja mnogo jaci utisak. Verovatno je sa tehnicke strane novi bus bolji,moderniji,kvalitetniji,ali mi bas bode oce recimo ona bela resetka sa strane na zadnjem delu busa sto nije i ona odradjen (a na starom jeste) i recimo prelivanje bele folije sa prednjim delom busa... mozda je trebalo i napred zalepiti foliju... Nadam se da ce makar oba busa ostati u opticaju,jer onaj proslobrendirani je TOP sto se dizajna tice
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@Voja


Meni bus ne smeta toliko, mnogo više mi smeta manjak profesionalnog izveštavanja. Fali taj marketing i nadam se da će raditi tamo i otvoriti se po tom pitanju. Intervjui sa igračima, prilozi sa treninga. Malo kreativnosti prilikom prezentovanja igrača. A ne da se okače Kelme rukavice i napiše neki tekst. Mora to da se podigne na neki ozbiljniji nivo. Da se digne broj pratioca jer je ovaj broj mizeran u odnosu na to koliko ovaj klub mora da ima.

Mislim da će Zbiljić sve to podići na viši nivo jer OK Vojvodina dobro stoji na tom polju.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Četiri dana priprema i ni retka o tome na zvaničnom sajtu. Da ne spominjem neki video, bilo šta. Neverovatno.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply