Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/nikol ... -koji-tone" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/nikol ... -bez-posla" onclick="window.open(this.href);return false;
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kowalski »

Gospodin Marko.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Covek se na sve moguce nacine bori za Vosu. Nista mu ne zameram...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

Ружнал wrote:Николић: Сви све знају, немам коментар

Марко Николић, шеф стручног штаба Војводине, ригорозно је кажњен од стране Дисциплинска комисија ФС Србије: две новчане казне у укупном износу од 300.000, као и тромесечна забрана вршења тренерског посла, условно на годину дана, у случају да понови сличан прекршај.

Николић је са 200.000 динара кажњен због напада на делегата Андреју Антића у рестриктивном простору на стадиону у Нишу, на утакмици између Радничког и Војводине.

Поред новчаног дела, због истог прекршаја, изречена му је још мера забране вршења дужности у трајању од три месеца, односно условно на годину дана.

На све то, млади стручњак дужан је да плати и 100.000 динара због неспортског понашања на утакмици његовог тима са Чукаричким у Београду.

После свега, Марко Николић уздржава се од ширег коментарисања свог случаја:

– Немам никакав коментар. Нема ни потребе. Сви све знају – узвратио је на молбу да прокоментарише оно што га је задесило.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kowalski »

"Svi sve znaju", pa bravo majstore :lol: Zaboravio je :gospodin: da doda jos neku cuvenu ogavnu i besmislenu floskulu, npr "ko razume shvatice" i "pametnom dosta"
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kej »

Verbalni napadi na delegate i sudije su normalna pojava, ne samo kod nas. Među JSL trenerima ima toliko pajsera, a ja se ne sećam da je neki ikad kažnjen ovako. Čuj nesportsko ponašanje i ulaženje u restriktivni prostor?? Pa mogu misliti šta npr. Piskavac radi delegatima i četvrtim sudijama i koliko poštuje restriktivne prostore. E sad, jedino ako je bilo nešto više od vređanja delegata. 200000? Da ga nije napao nekim kečerskim zahvatom?
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by laki »

Ne razumem zasto su se neki toliko okomili na Nikolica?! (mislim na forumase) Srecom u VELIKOJ su manjini ali mi nije jasno cime je taj covek to od nas zasluzio?! Nije li do sada dao sve od sebe za nas klub? Obe svadje sa sudijama ili s kim vec, pokazuju koliko je coveku stalo do Vose i njenih rezultata.

Ali ok, svako naravno ima pravo na svoje misljenje.
Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kowalski »

Za takve kazne odgovor ozbiljnog profesionalca, kakvim se i sam predstavlja, ne moze biti "svi sve znaju". Neka kaze zasto je kaznjen, posto mi nemamo pojma. A za vernost Vojvodini i sl, sacekajmo da crveni ili crni sutnu trenera, pa cemo videti.
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by laki »

Nisam rekao da mu je na srci istetoviran Vosin grb vec da svoj posao u nasem klubu obavlja sa maksimalsnom posvecenoscu i entuzijazmom.

A sto se tice njegovih izjava, hajde molim te da se uhvatimo za ovu, nazovimo je losom, a ne za ostale, dobre! I najbolje da budemo sarkasticni do srzi i nekim dosetkama podbadamo sami sebe. Bas nam to nedostaje u ovom trenutku.
Image
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kowalski »

Nisam hteo da podjebavam. Covek je uvek do sada bio prilicno odmeren i kulturan, doduse ne znamo kako se ponasa dok vodi utakmice pored terena i sta sve prica, ali odjednom pljus, drakonske kazne (za nase uslove), i to ne za jednu, nego za dve utakmice. To ni dokazanim vucibatinama od trenera nije uspelo, a nekako mi tesko da progutam kombinaciju kako nam opet "ne daju da budemo prvi" na ovaj nacin.
Image
srkins
Posts: 1458
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Koliko sam ja shvatio po izjavi Rabrenovica mi imamo pravo na zalbu pa tek ako se odbije zalba suspenzija stupa na snagu..znajuci brzinu rada nasih disciplinskih organa Nikolicu ce kazna stici negde dva kola pred kraj polu sezone i to ce uhvatiti jos eventualno jednu utakmicu na prolece...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

srkins wrote:Koliko sam ja shvatio po izjavi Rabrenovica mi imamo pravo na zalbu pa tek ako se odbije zalba suspenzija stupa na snagu..znajuci brzinu rada nasih disciplinskih organa Nikolicu ce kazna stici negde dva kola pred kraj polu sezone i to ce uhvatiti jos eventualno jednu utakmicu na prolece...
Taman za cigane :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Cekajte, ne kontam sad. Je l' kaznjen na 3 meseca, uz mogucnost da bude produzeno na godinu dana, ako se ponovi slicno, ili je kaznjen na 3 meseca uslovne kazne koja traje godinu dana?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:...kaznjen na 3 meseca uslovne kazne koja traje godinu dana?
Ovo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply