Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

Дневник wrote:ВОЈВОДИНА: Званично представљен Марко Николић

- Дошао сам у клуб јасних планова и великих амбиција. Нажалост, мој долазак у Војводину имао је невероватан сценарио...Само неколико сати након штом сам постигао договор са Ратком Буторовићем, председник је преминуо. Ипак, он нам је оставио обавезу да будемо бољи него икада, да сви заједно збијемо редове и свом силом нападнемо сам врх сваког такмичења у ком учествујемо, да достигнемо горњу границу могућности. Добро познајем овај тим, а од изазова никада нисам бежао - рекао је нови тренер ФК Војводина Марко Николић, који је јуче званично представљен у ФЦ "Вујадин Бошков".

Николић ће прозивку обавити у понедељак у 10 сати, а сарадници у стручном штабу ће му бити Радоје Смиљанић и Бојан Леонтијевић (помоћни тренери), Саша Тодић - тренер голмана и Горан Басарић, кондициони тренер. На тему прелазног рока и о евентуалним појачањима, Николић је рекао да клуб, заједно с њим, мора деловати брзо.

- Немамо много времена. Клупском руководству сам предочио своје идеје, а наредних дана очекујем конкретне потезе на том пољу, уз мало среће, зашто да не, можда и неки потпис. Истина, неки наши "пикови" су отишли у иностране клубове, али се надам да ћемо створити добар тим - рекао је Николић, али није хтео да се изјашњава о именима.

Спортски директор Фк Војводина Саша Дракулић је рекао да су у клубу задовољни ангажовањем Николића.

- Реч је о младом, а доказаном стручњаку за ког сматрамо да можемо да направимо искорак и остваримо циљеве. У наредној сезони очекујем бољу игру од оне коју смо до сада приказивали - рекао је Дракулић.
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mg »

Promocija Marka Nikolića
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZO4k2DT1 ... e=youtu.be[/video]
"I BOJE SE, jer si totalno drugačiji od SVIH, jer si ti stalna opasnost za NJIH, nešto si novo, a ne znaju ŠTA!"
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VladaSS »

Nikolic ostaje do septembra,a najkasnije do oktobra. Odmah da krenemo novog da trazimo, moj predlog Brzic.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by DUB »

Jel ti sad lakše kad si to izbacio iz sebe?
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VladaSS »

Naravno da jeste. Naucio sam nesto iz predhodnih sezona.
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Opet cu se ponoviti, ali me ovo do ludila dovodi! Predstavljanje novog trenera, nov je i sportski direktor, a jedino je novinar Dnevnika postavio po jedno pitanje svakom. Sramota za nekada postovanu i cenjenu profesiju!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Boske87 »

Sad pogledah klip, predstavljanje Nikolića. Kako je lepo kada čovek zna da se izražava i priča konkretno bez upotrebe floskula i praznih priča. Dosta očekujem od Nikolića, samo mu treba dati pravu šansu da se dokaže. Kada kaže da postoje neka alarmantnih mesta u timu, verovatno misli na status Abuu, Vuleta i Trajkovića, odnosno da li odlaze i koga dovesti ako odu.
Ali zato se Drakulić pogubio od treme :D , valjda će biti bilji SD nego što je govornik.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10811
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

U prvom svom nastupu u Vojvodini, trener Nikolić je ostavio veoma dobar utisak.
Jasan i otresit govor.Velika sramota za profesiju je to što ,,novinari" nisu imali šta da pitaju.Čak i kad gsn Nikolić nije dao konkretan odgovor, bilo je to argumentovano i smisleno, u cilju da se karte ne otkriju pre vremena, odnosno, ne istrčava ,,pred rudu", dok se ne realizuju odlasci pojedinih prvotimaca Vojvodine.
Stekao sam, neku svoju početnu sliku, da se radi o treneru koji zna šta hoće i šta mu je potrebno za uspešan rad.
Srećno, gsn Nikoliću!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

Grof Žekula wrote: Николић ће прозивку обавити у понедељак у 10 сати, а сарадници у стручном штабу ће му бити Радоје Смиљанић и Бојан Леонтијевић (помоћни тренери), Саша Тодић - тренер голмана и Горан Басарић, кондициони тренер. На тему прелазног рока и о евентуалним појачањима, Николић је рекао да клуб, заједно с њим, мора деловати брзо.
Koliko mogu da vidim, ceo strucni stab je promenjen. Nema ni Spasoja, ni onog Zirojevica, za koga neko rece (mislim Grba) da je dobar strucnjak. Jel zna neko gde odose i sta ce biti sa njima + kakvi su ovi novi sto su dosli sa Nikolicem?
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rivelinjo »

borrissey wrote:
Grof Žekula wrote: Николић ће прозивку обавити у понедељак у 10 сати, а сарадници у стручном штабу ће му бити Радоје Смиљанић и Бојан Леонтијевић (помоћни тренери), Саша Тодић - тренер голмана и Горан Басарић, кондициони тренер. На тему прелазног рока и о евентуалним појачањима, Николић је рекао да клуб, заједно с њим, мора деловати брзо.
Koliko mogu da vidim, ceo strucni stab je promenjen. Nema ni Spasoja, ni onog Zirojevica, za koga neko rece (mislim Grba) da je dobar strucnjak. Jel zna neko gde odose i sta ce biti sa njima + kakvi su ovi novi sto su dosli sa Nikolicem?
Znam da su već promenili dva odlična kondiciona trenera - ne shvatam to da menjaš nešto što valja. Pogotovo što se igrači promene u roku od par godina svi, pa nije ono da im je stalno isti trener. Nije mi jasna logika.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by mvp »

Random info sa jednog drugog foruma. Verovatno je istina a zanimljivo je. Marko Nikolic i Mateja Kezman su isli u isti razred u osnovnoj skoli. :cheers:
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Само Војводина »

VladaSS wrote:Nikolic ostaje do septembra,a najkasnije do oktobra. Odmah da krenemo novog da trazimo, moj predlog Brzic.
Je si li još uvek siguran u to? :)
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Apel upravi kluba :arrow: trenutno je najvaznije produziti ugovor sa Markom Nikolicem :!: :!: :!:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Tony Starks »

Image

:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by mvp »

Pitanje za konferenciju za štampu ili ako neko može nekako da pita trenera. Posle Honveda je rečeno da je to bilo možda 50% od stvarnih mogućnosti ovog tima. Da li je ovo večeras bilo 100% ili može još bolje?
Post Reply