Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Cekaj, zar ovo nije nas kolega sa foruma? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Da li neko ima stare fotografije koje su vezane za klub/stadion? Hocu da stavim neke printove vece u stan u koji ulazim pa sto je bolji format to bolje ali ne znam koliko je to moguce sa starim fotkama..
Ajde ako neko nesto ima neka se javi na pm da pomogne, makar od neceg da krenem.
Meni se recimo jako dopada ona crno/bela fotka zapada odsečenog sa pravom gospodom na tribinama ali sam dosao do neke bas malog formata.
Svaka pomoc je dobrodosla.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Radoye wrote:Cekaj, zar ovo nije nas kolega sa foruma? :deal:

Jeste :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Лампард »

severozapad wrote:Da li neko ima stare fotografije koje su vezane za klub/stadion? Hocu da stavim neke printove vece u stan u koji ulazim pa sto je bolji format to bolje ali ne znam koliko je to moguce sa starim fotkama..
Ajde ako neko nesto ima neka se javi na pm da pomogne, makar od neceg da krenem.
Meni se recimo jako dopada ona crno/bela fotka zapada odsečenog sa pravom gospodom na tribinama ali sam dosao do neke bas malog formata.
Svaka pomoc je dobrodosla.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 697&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Mozda ovde? :mafia:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

severozapad wrote:Da li neko ima stare fotografije koje su vezane za klub/stadion? Hocu da stavim neke printove vece u stan u koji ulazim pa sto je bolji format to bolje ali ne znam koliko je to moguce sa starim fotkama..
Ajde ako neko nesto ima neka se javi na pm da pomogne, makar od neceg da krenem.
Meni se recimo jako dopada ona crno/bela fotka zapada odsečenog sa pravom gospodom na tribinama ali sam dosao do neke bas malog formata.
Svaka pomoc je dobrodosla.
Teško da će ijedna od tih fotki biti zadovoljavajućeg kvaliteta, tj sigurno neće. To su uglavnom fotografije dobijene sa negativa, tj filma, a zatim rađene u nekim manjim dimenzijama koje i mi svi imamo iz porodinčnih albuma, a zatim skenirane. Jedino ako se nekako dokopaš negativa mogao bi da ih odradiš u nekom većem formatu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Casual 1989 »

Isao sam pre neki dan u murke da vidim sta ima od nasih stvari.

Od nasih stvari tamo ima dres i 2 duksa 2xl .
A npr od RFK Novog Sada ima da se kupi kacket, dres, sal, zastavice. Ona zena sto radi tamo gle cuda kaze da FKV nema marketing, da su je zavlacili za dresove mesecima a da je ove dresove sto ima u ponudi iskukala od sponzora.

Gospodo zaduzena za marketing u FKV treba da vas je sramota ! Ako primate platu za nesto sto ne znate da radite eto bar mozete da se ugledate na nizerazredni klub iz Novog Sada.
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Marketing kluba

Post by stormer »

Al mi zato od danas imamo profil na instagramu :mrgreen: :frown:
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Marketing kluba

Post by Red Firm Telep »

Evo kako to rade komšije:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56CE3BD1" onclick="window.open(this.href);return false;
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=568CE316" onclick="window.open(this.href);return false;
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56CFDDAE" onclick="window.open(this.href);return false;

a mi ne možemo ni prodavnicu sa suvenirima da otvorimo :frown:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Evo za koga oni to rade....
http://www.dodaj.rs/f/2/qP/4gp1lsal/hajduk-dinamo-6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

A ovi nasi, otvorice sop za 1000 ljudi na utakmici?

Da se razumemo, slazem se da je marketing nula (doduse, malo je zivnuo u poslednje vreme, ali ne specijalno), ali bi bilo lepo sagledati i simpatizere, navijace, sve one za koje se to radi, a koje realno boli uvo da ispune ono osnovno sto ih cini navijacem - da dodju na utakmicu.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Marketing kluba

Post by Marcello »

Neizlecivi wrote:Evo za koga oni to rade....
http://www.dodaj.rs/f/2/qP/4gp1lsal/hajduk-dinamo-6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

A ovi nasi, otvorice sop za 1000 ljudi na utakmici?

Da se razumemo, slazem se da je marketing nula (doduse, malo je zivnuo u poslednje vreme, ali ne specijalno), ali bi bilo lepo sagledati i simpatizere, navijace, sve one za koje se to radi, a koje realno boli uvo da ispune ono osnovno sto ih cini navijacem - da dodju na utakmicu.
Mani ti to. Ja, pre neki dan, kupio 2 magneta u Z.Jovinoj, sa našim grbom. Oooooozbiljna stvar!!! Mislim da jači marketing imaju prodavci prasetine u Iranu, nego ovi naši komedijaši.

P.S. Samo mali dodatak. Nemojte uzimati Hajduk za primer, ipak oni imaju milionski simpatizerski korpus, zamotaj go**o u celofan sa grbom i naći će se barba koji će to kupiti....dakle, "Don't mix frogs with grandmothers", što bi rekao jedan naš vajni političar, u duhu engleskog jezika ;-)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Na futoškoj ima komplet dres i šorts sa umbro grbom za 1200 kinti.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Na Futoškoj nam je godinama šop, ne znam šta vi kukate za novim, nikad vam udovoljiti :mafia:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Hocu na kacket da usijem grb,sta mislite gde bi najbolje stajao, sa strane(leve-desne) ili po sredini
Ne znam kako da stavim fotku kacketa
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Neizlecivi »

Ovo je veoma, veoma lep potez. Pogledao sam slike na zvanicnoj Fb prezentaciji kluba, super! :cheers:
Post Reply