Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Friend »

https://www.youtube.com/watch?v=U-o7IEeD4ww" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo kako to radi ozbiljan klub,kada promeni proizvođača opreme.
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Firmin mali »

Friend wrote:https://www.youtube.com/watch?v=U-o7IEeD4ww
Evo kako to radi ozbiljan klub,kada promeni proizvođača opreme.
Za pocetak taj ozbiljan klub i nas dele nekih sitnih 20 000 000, ali nema veze, kolko para tolko i muzike, a kolko navijaca tolko i para, prosta matematika
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Marketing kluba

Post by Friend »

Firmin mali wrote:
Friend wrote:https://www.youtube.com/watch?v=U-o7IEeD4ww
Evo kako to radi ozbiljan klub,kada promeni proizvođača opreme.
Za pocetak taj ozbiljan klub i nas dele nekih sitnih 20 000 000, ali nema veze, kolko para tolko i muzike, a kolko navijaca tolko i para, prosta matematika
Dokle god je ovakvih razmišljanja mi ima da budemo tu gde jesmo,frizbiju i lopticama za stres.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Za pocetak, oni su ozbiljan klub a mi nismo.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Firmin mali wrote:a kolko navijaca tolko i para, prosta matematika
Kakav klub, toliko i navijaca...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Neverovatno mi je kako ljudi koji su u klubu, a navijaci kluba su, znaju slepo da brane svoje bez obzira na sve.
Slazem se da se ovde pljuje da bi se lecili kompleksi koji postoje od kuce ili iz zivota generalno, pa da mnogi tek zaposleni navijaci u klubu ne zele vise da komentarisu ista po forumu, ali dajte bre ljudi podsecate me na Vucicevce. Sta god Vucic rekao za one njegove iz partije to je tacno nevezano na to da li je tacno ili ne i brani se po svaku cenu.

PS. Slazem se sa Milanom, kada klub bude bio okrenut navijacima dolazi ce i oni sami, bez ikakvih pozivnica, bilborda, plakata, besplatnih ulaza. Pokazalo se da nas ima, poslednji primer vam je 10000 ljudi pola sata pred tekmu sa Sampdorijom na stadionu :idea: A kada navijaci samo i malo osete da klub ucestvuje u nekim necasnim radnjama, , saradnja sa blizancima btw.,beze od Karadjordja i Vojvodine, tj. ostaje onih cuvenih 500-1000 zaludjenika koji i dalje veruju u neko bolje sutra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Finala kupa, evropske utakmice sa atraktivnom protivnikom nikad nisu pravo stanje, i to nam je valjda svima jasno. A te nečasne radnje, nisu uticale na posetu protiv Dorije kući, jel? Nečasne radnje nisu uticale za vreme Bate kada smo išli na finala kupa pa dođu ljudi sa barjacima i zastavama kvartova za koje si i zaboravio da su nekad dolazili na tribinu i stadion.
Presudno za veliku posetu su pobede, ne čak ni dobre igre gde nekad se desi i da izgubiš ili igraš nerešeno. Opet će mi neko reći da mračim, ali mi imamo 1500 navijača Vojvodine u gradu maksimalno, sve ostalo će dolaziti samo ako su atraktivni protivnici i dobra igra a šta se mulja u pozadini i da znaju boleće ih uvo, to njih ne zanima. Te stvari zanimaju samo nas. Jedini izuzetak je nekada bila severna tribina gde smo imali neviđeno dobru brojku iz sadašnje perspektive (koja je naravno i tada u jednoj meri oscilovala u zavisnosti od atraktivnosti protivnika) , i gde je privrženost grupi održavala brojku bez obzira na rezultate.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

Manje vise si u pravu, osim za brojku. Imamo mi daleko vise navijaca koji iz nekog govnosadskog razloga nece da dolaze.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jole »

Ultra slanina wrote:Imamo mi daleko vise navijaca koji iz nekog govnosadskog razloga nece da dolaze.
A zasto da dolaze? Nije to govnosadski razlog. Fudbal je u Srbiji totalno izgubio smisao, pocev od spinovanja medija, preko La Mafia organizacije kluba, do igraca koji u klubu igraju samo zato sto niko u inostranstvu nije zainteresovan da im ponudi ugovor.

Evropske utakmice su apsolutno jedino merilo kvaliteta i upravo tu se vidi koji mi navijacki kapacitet imamo samo kad bi se resili zla zvanog fudbal na srpski nacin.

Svaki realan navijac Vojvodine je svestan da na celo naseg kluba nikad nece sesti neko ko je spreman da se suprotstavi "dominaciji" blizanaca, jer bi takav leteo naglavacke na ovaj ili onaj nacin. Moze borba u kupu jer je dvojac sa topcidera to dozvolio i pitanje je dokle ce to trajati.

Kada je navijac Vojvodine poverovao da je doslo vreme da izadjemo iz senke sljamova sa topcidera tad je i dosao u masovnijem broju. Tu mislim na prekinuto finale kupa sa partizanom, pa prvo finale sa Jagodinom, vec drugo finale sa Jagodinom se balon opravdano izduvao.

A cekaj samo da navijaci Vojvodine shvate da se i u Evropi vuce rucna kad stigne direktiva sa brda...

Govnosadski razlog malo sutra, pre bih rekao da je u pitanju gadjenje nad radnjama koje su toliko otvorene da vredjaju svakoga sa iole mozga. Zasto bi neko isao da gleda nesto sto ga vredja u zdrav mozak, osim ako je u pitanju zavisnik ili ako ima debelu korist od dolaska na tribine.

Tih 1000-1500 su zavisnici ili oni koji imaju koristi dok svi ostali navijaci jednostavno cekaju neka druga vremena.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Marketing kluba

Post by stormer »

Na fejsbuk stranici kluba kazu da ce shop biti otvoren na prolece iduce godine :mrgreen:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Pa ne možeš bacati frizbi sada, ide zima.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

ragazzi di Neoplanta wrote:Pa ne možeš bacati frizbi sada, ide zima.
Ali s druge strane, ja sam recimo pod većim stresom kad zahladi, pretpostavljam da i drugi imaju isti problem. Anti stres loptice su nam nužne za nastupajući deo godine :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Mi pod kakvim smo stresom, vise se isplati da otvorimo klupsku apoteku nego gift shop!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

Stexman wrote:Mi pod kakvim smo stresom, vise se isplati da otvorimo klupsku apoteku nego gift shop!
To, da se sa ulaznicama za utakmice dele bensedini! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Marketing kluba

Post by Ultra slanina »

http://www.24sata.rs/ima-tri-mastera-a- ... veta/19347
Strast prema biciklizmu

Apro se bavi biciklizmom i sakupljanjem pivskih flaša. Kada je živeo u Srbiji najviše je voleo da prati FK Vojvodina na gostovanja biciklom. U svojoj momačkoj sobi na Telepu ima čak 800 pivskih flaša iz svih krajeva sveta. Interesuju ga klasična filozofija, evropska i azijska politika, književnost 20. veka, film, fudbal i pank.
U jednoj recenici se spominje da prati Fk Vojvodinu, pa da stavim ovde.
Post Reply