Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Djisa »

Dejan wrote:Goran Jerković prvi put u Srbiji - u Spartaku

http://mondo.rs/a822878/Sport/Fudbal/Sp ... adaca.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bio je na probi u Vosi pre sest godina... Ako se ne varam i gol je postigao, ali ovde je uvek bilo tesko proci probu :D
Garant je trener bio dr.mr. Dragoljub Bekvalac
Kup je nas!
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by srkins »

Nas bivsi igrac Ivan Rogac dao gol ,doduse ima jedan problem zatresao je mrezu svog tima :dance2:
1892
Posts: 1089
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by 1892 »

Kakva je ovaj Kiza Milinkovic ljiga prepotentna od coveka, upravo je izjavio u zivom prenosu da je partizan pregazio Bate Borisov u drugom poluvremenu, a takav antifudbal nije vidjen dugo, Belorusi su im drzali cas fudbala, glupi grobari po nekoliko minuta nisu prilazili lopti. Velika trenerska prevara, kojoj se fudbal svodi na defanzivu i apsolutno neatraktivan fudbal je mislio da ce dovodjenjem Oumarua nesto promeniti u tom trulom timu, pritom je uspeo da upropasti i Saponjica i Zivkovica dvojicu talentovanih klinaca, istu stvar je radio i kod nas, sramota.
Come on you Reds!
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ernesto »

Bas mi je drago zbog glodara :devil:
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by ultra komsa »

isto sam i ja zapazio, momentalno sam pustio povracku. Zelim mu iz srca sve najgore, dju**e pokvareno! Isto i Ivanjickom smecaru.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by lazarr »

Gledao sam sinoć partizan. Oni su užasno loši.
Sa 100% odgovornošću tvrdim da smo za njih Barsa lično.

Analizirao sam svaku poziciju u timu pojedinačno i tvrdim da smo bar na 7 mesta u timu bolji.
Mislim da oni imaju boljeg golmana, Abu je bolji od Puškarića, A. Živković od Stanisavljevića i Brašanac od Sekulića.

Na svim ostalim pozicijama smo mi jači.
Od 4 navedene pozicije, samo odnos Abu - Puška je nešto veći u njihovu korist, dok su u ostale 3 situacije ti odnosi dosta manji.

U par situacija mi imamo ogromnu prednost.
Ćomi je za klasu bolji od Babovića, oba štopera (bilo koja naša) su bolja od njihovih, Ožegović je puno jači od Bugarina,
Maksa od onog malog Lukića, a levi bek je posebna priča.
Ajde recimo da je i na desnom beku egal, mada mislim da je Mogli jači od Vuleta. Kažem Mogli jer je za mene on prvi desni bek, što će se vrlo brzo i ustaliti....

To što smo toliko jači od njih a prvenstvo ćemo završiti sa 20+ bodova zaostatka je neka druga priča......
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Neizlecivi »

Ne znam kako je bilo prosle godine, ako se secam nesto slicno. Cudna okolnost, prosto neverovatna da OFK igra tekme sa Zvezdinim protivnicima kolo pre cigana. I za sada poprilicno sigurno i kuci i u gostima gubi. Eto prilike sutra za Mladost da prepusti bodove dobijene proteklog vikenda na Omladinskom stadionu.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Turija »

Tekst iz Blica:
BOMBA U HUMSKOJ Krasić potpisuje za Partizan

Partizan će u ponedeljak konačno dobiti fudbalera koji bi uz Oumarua trebalo da postane drugo značajno pojačanje, Miloš Krasić narednih godinu dana kao pozajmljen igrač Fenerbahčea nosiće crno-beli dres, javlja „Sportski Žurnal”.
Kako saznaje „Sportski Žurnal”, potpisom jednogodišnjeg ugovora sa nekadašnjim reprezentativcem Srbije Partizan će završiti gotovo tromesečne pokušaje da angažuje Krasića.
Zahvaljujući angažmanu Rasima Ljajića i ministrovog ličnog poznanstva sa predsednikom Fenerbahčea Jezisom Jildirimom turski klub je pristao da Miloša Krasića pozajmi Partizanu i da ga čak plaća dok igra za Beograđane.
Opširnije o ovom transferu možete pročitati na sajtu Sportskog Žurnala.
Zar i ti sine Miloše :frown:
Ako je ovo tačno videćemo šta će Miloš reći; tipa crno-beli dres davnašnji san...i tako to.
Sredio čika Raša da Turci čak i platu daju :rolll: (altruista do altruiste).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Владика »

Нема потребе да формирамо Б тим, дефинитивно то је сада партизан. :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

podbara wrote:Нема потребе да формирамо Б тим, дефинитивно то је сада партизан. :D
U to ime - http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/30/ni ... z-poljske/" onclick="window.open(this.href);return false;

:rolll:

Pa za ovog je nas Nasta Djuzepe Favali licno :mrgreen: Ja znam da se mi bas nismo skoro usrecili nekim levim bekom, ali je taj Lekovic bio ubedljivo najgori u toj plejadi levih bekova u poslednjih 15ak godina...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Junior »

Vidim brzo se zaboravlja Nestorović :lol:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

A Baric? :dance2:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Junior wrote:Vidim brzo se zaboravlja Nestorović :lol:
Mrtva trka :mrgreen:
laki wrote:A Baric? :dance2:
Baric igrao desno, mada nije ni odigrao mnogo :)
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by laki »

Matori, kad sam ga ja gledao, igrao levo! :)
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2015/16

Post by Red Marquis »

Krasiću da poželim da dosegne uspehe Kizita, Trajka i naravno Vukelje...

p.s.Kad se vidi ko je sve prodefilovao na tom mestu kod nas, ispadne Tumba najbolji levi bek Vojvodine u vom veku :mrgreen:
Io odio Belgrado
Locked