Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Fri May 10, 2024 6:15 pm I šta kažu partizan ne računa na Kanute-a?
Kako sam pročitao vest, odmah sam pomislio da bi nam odlično legao u veznom redu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Treba razmisliti o Mirčevskom iz Tsc-a skrajnut je skroz i ima jako loš odnos sa Lazetićem, verujem da bi nam bio jedna od većih krađa i verujem da ima kvaliteta.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Thu May 16, 2024 11:53 pm Treba razmisliti o Mirčevskom iz Tsc-a skrajnut je skroz i ima jako loš odnos sa Lazetićem, verujem da bi nam bio jedna od većih krađa i verujem da ima kvaliteta.
Eto, ti i Voja da se slozite :D A i ja. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1088
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Turija wrote: Fri May 17, 2024 8:12 am
Deep Purple wrote: Thu May 16, 2024 11:53 pm Treba razmisliti o Mirčevskom iz Tsc-a skrajnut je skroz i ima jako loš odnos sa Lazetićem, verujem da bi nam bio jedna od većih krađa i verujem da ima kvaliteta.
Eto, ti i Voja da se slozite :D A i ja. :cheers:
Mirčevski, još jedna fascinacija jednog dela foruma. Poput NN recimo.....
Nama pre svega trebaju pojačanja za Evropu, da pokušamo tu da budemo konkurentni i zaigramo grupnu fazu a ne šesta opcija Lazetića u napadu.
Videli smo svi zimus koliko dobar prelazni rok promeni krvnu sliku tima. Teško da igrač koji 3 sezone sedi na klupi može biti adekvatno pojačanje ako želimo da napredujemo.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

1892 wrote: Fri May 17, 2024 8:26 am
Turija wrote: Fri May 17, 2024 8:12 am
Deep Purple wrote: Thu May 16, 2024 11:53 pm Treba razmisliti o Mirčevskom iz Tsc-a skrajnut je skroz i ima jako loš odnos sa Lazetićem, verujem da bi nam bio jedna od većih krađa i verujem da ima kvaliteta.
Eto, ti i Voja da se slozite :D A i ja. :cheers:
Mirčevski, još jedna fascinacija jednog dela foruma. Poput NN recimo.....
Nama pre svega trebaju pojačanja za Evropu, da pokušamo tu da budemo konkurentni i zaigramo grupnu fazu a ne šesta opcija Lazetića u napadu.
Videli smo svi zimus koliko dobar prelazni rok promeni krvnu sliku tima. Teško da igrač koji 3 sezone sedi na klupi može biti adekvatno pojačanje ako želimo da napredujemo.
Sa ovim se slazem... odredjeni broj igraca koji su na neki nacin meni dragi, za koje mislim da su na neki nacin dobri i koje sam spominjao ovde odnosili su se na dati trenutak, i tada sam ih potencirao kao pojacanja u odnosu na tadasnji tim. Ukoliko uprava zeli da ovaj tim raste napreduje nema potrebe za Mircevskim. Ali ukoliko nam je peto mesto limit, ukoliko daleko pre pocetka prelaznog roka vec dajemo dozvolu Carevicu, Radulovicu... i verovatno svima ostalima za koje stigne ponuda, onda je Mircevski itekako dobro dosao, jer verujem da bi sa njim pobeda protiv Kragujevca bila bliza nego taj jedan bod, ista prica vredi i za Merija
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Sa druge strane, fascinacija je i da je NN bio najveci promasaj veka u transferima i najgori igrac u Vosi.To apsolutno nije tacno, samo sto nije odigrao ocekivano, pa je izneverio i iznervirao navijace, pogotovo sto je veliki grobar.
S obzirom da, uglavnom, dovodimo igrace da im ozivimo karijere, komotno mozemo pokusati i sa Mircevskim, ako je skrajnut zbog neslaganja sa Lazeticem.

Ni dolazak Gojkovica iz Javora, ne bi bio los potez od domacih pojacanja.
Seri nam je podigao letvicu kriterijuma, da samo dovodimo ino pojacanja, ali kako se ona polako spusta, tako da ne otpisujemo bas sve domace igrace. Njegos i Korac, ovog proleca i Carevic ipak, najstandardniji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Samo stranci i poneki Crnogorac, za Makija. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

slanobarac wrote: Fri May 17, 2024 10:44 am Samo stranci i poneki Crnogorac, za Makija. :mrgreen:
A, Makedonci, jesu li stranci? :)
Mircevski je Makedonac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Fri May 17, 2024 11:07 am
slanobarac wrote: Fri May 17, 2024 10:44 am Samo stranci i poneki Crnogorac, za Makija. :mrgreen:
A, Makedonci, jesu li stranci? :)
Mircevski je Makedonac.
Mislim da bi nam Mircevski u igrackom smislu doneo sve sto nam je nekad pruzao Milan Belic
Image
ElMaestro13
Posts: 19
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Madzid Sosic zanimljiva opcija, Hajduk trazi oko 400-500k evra, ne racunaju na njega i trenutno razbija u Radomlju na pozajmici. Dobra opcija ako se proda Zukic i ode Uros Nikolic, decko je 10ka-krilo-poluspic.

Petar Pusic, istice ugovor u Osijeku sada na leto. Plata jeste malo jača ali verovatno bi Vojvodina to mogla da isprati. Leva noga, odlican pregled igre, plus prekid. Moderan kvalitetan centralni vezni.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Pa kakva sada rasprodaja Carević je dogovoren davno zato je doveden Rosić jel nije obećano nema rasprodaje pravimo tim za titulu za 26? Evo i Mandarić je najavio par pravih pojačanja. Sve ispod kvaliteta Serija, Njegoša, Koraća po meni nisu pojačanja kakav crni Mirčevski kada je odigrao zadnji put makar polu vreme mi treba da da gledamo ino igrače valjda će Kunta još nešo iskopati :D.
Po meni pustio bi Lazarevića, Đorđevića, Bjekovića, Kempbela, Jeličića, Kajevića, Nikolića, Vukčevića a ostalo nije na prodaju eventualno za što kažu za bezobraznu ponudu za Ivanovića i Zukića i kao što rekoh Carevića.
I dovesti adekvatna pojačanja i videti kakvo je stanje sa Bolingijem ako više ne može da igra Mery.
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ja ovakvo poslovanje i više nego podržavam ali samo ako si u stanju da uzmeš kao recimo sad milion a dovedeš bolju zamenu za manji novac nešto nalik Seriju koji su gotovi proizvodi sa svojih 24-25 godina a uvrstiš neke nive mlade igrače u tim koji se sutra mogu prodati.

Ja mislim da će Radulović i Carević biti jedine prodaje važnijih igrača, eventualno ako stigne i 5+ miliona za Ivanovića.


https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... taj/482510
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Delom je tako, a vise je da nije.
Nije zato sto, koji god novi igrac dodje, treba vremena zajednickog igranja, da se ,,pohvataju" igraci jedni sa drugima i trenerom.

Ovako, stalno smo na pocetku i zato je decenijama ono: bice za 2 do 3 godine Vosa kao nekad.
A, to nekad je nikad, ako se tako posluje i radi. Umesto da tim dopunimo sa 2-3 kvalitetna igraca za Evropu, oni prodaju jedne od najboljih u vec siromasnom postojecem kvalitetu.
I onda ovi ljudi, koji znaju Vosu od nekad, za mladje su Mapetovci, pesimisti i stalno mrace. Kad i njima prodju narednih 30 godina, bice ono iz pesme Olivera Dragojevica ,, Oprosti mi pape".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 857
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Rasprodajte ceo tim pa ajmo ispočetka... Šampionska Voša 25/26 :frown:
Post Reply