Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Turija wrote: Mon Dec 04, 2023 5:34 pm
slanobarac wrote: Mon Dec 04, 2023 5:10 pm
Turija wrote: Mon Dec 04, 2023 4:55 pm
Zato i stojim iza toga da Ranku treba dati sansu, da Vosu priblizi onome sto je video i naucio u svetu. Prvi deo smo videli ( komunikacija), a drugi ocekujemo ( teren).
Čovek se na zapadu (ili dalekom istoku) naučio lepim manirima i dođe sa "žvakom" ali teren ćemo još dugo čekati.
Zasto tako mislis?
Po meni, prekratko je vreme za bilo kakav zakljucak u vezi terena, sa ovakvim igracima i onima oko terena ( SD, menadzeri, omladinska skola i drugi licni interesi).
Da li ce se Ranko izboriti sa svima njima, o tome mozemo, najpre, na kraju takmicarske sezone ( u maju-junu).
Ja bih Turija prvi voleo da vidim silnu Vošu kakvu smo ti i ja, stariji, zapamtili. Ali budimo realni jer sad u ovom trenutku sam pogled na tabelu i igru mi ne daje puno vere u bolju Vošu. Nije ovde u pitanju Popović već i svaki drugi ako mu tim igra ovako toplo-hladno to nije to.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Voja wrote: Sat Dec 02, 2023 11:22 pm Iskreno nikad nisam obracao paznju na Nemanju i uvek sam bio ravnodusan na njegove nastupe, ponasanje... i onda sam u periodu pred izbore u FSS stekao utisak (slusajuci druge ljude o njemu) da je u pitanju neki mutavac. Sad sam prvi put poslusao neki njegov duzi intervju i bez bilo kakve dileme bih podrzao decka u nekoj novoj kandidaturi



Molim za misljenje? Ko je vise u pravu? :mrgreen:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by MiSmoFKV! »

@Voja
Da ne citiram post sa dva YT linka, pišem ovako.
Ovo tvoje pitanje me podseća na ono čuveno, koji blizanac nam je bliži. Pa smo za vreme toleta hteli kalčopoli u srpskom fudbalu, a sada vičemo onom da je derpe, kao crni.
A razlika između njih je samo koji je u ovom trenutku voljeniji, a koji u nemilosti vlasti.
Tako i ovo, možda deluje da je Vidić nekako normalniji, ali sigurno on ovo radi iz nekog svog interesa. A Piksi se jako mutavo brani, dakle toliko je kriv i toliko ga boli uvo, da je postao bahat.

Sve u svemu, spasa nam nema, propasti nećemo :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote: Thu Dec 07, 2023 1:10 am Ovo tvoje pitanje me podseća na ono čuveno, koji blizanac nam je bliži.
Nema ovo veze sa klupskom pripadnoscu, cinjenica je da ne mogu oba biti u pravu. Ako je Toncev pre rekao da je Dika STojanovic uzeo 350 000e, a Rade Bogdanovic da kada svira himna 30 ljudi (strucni stab) na klupi oko Piksija stoji mirno, onda 16 miliona eura deluje kao realan izdatak. Gledao sam (a ne citao u stampi) Vidica i mislim da on uopste nije napao Piksija vec savez. Moje okruzenje i drustvo je na strani Piksija i zato me bas zanimalo da ovde postavim isto pitanje, cisto da vidim kako nacija dise :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ssnigd »

Od kada se grlio u aviJonu za Portugal sa predsednikom, pa posle nastupi na svetskom u Kataru, najlaksa grupa u istoriji kvalifikacija za Euro... Nikako nisam na strani Piksija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Ako bih morao da biram, naravno da bih Vidica pre Piksija, Terze, Dzaje… Ali nisam potpuno odusevljen ni Vidicem. Poceo je intervju solidno, ali drugi deo mi se nije posebno dopao…
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ssnigd »

https://www.maxbetsport.rs/rade-bogdano ... oZpfIJwdDw

Rade Bogdanovic, najbolja stvar u srpskom fudbalu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4014
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Rabba »

Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 2:01 pm Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Slažem se Red, ali Bogdanović je savršena zakrpa ovim našim "fudbalskim radnicima", kojima je mesto na njivi(uz svo moje ekstremno poštovanje ka poljoprivrednicima) i u zatvoru...

Što reče ssnigd, od tapšanja u avionu, Stojković izgubio je sav kredibilitet. Što poslednjim izjava, što generalno ponašanjem. A bio je jedan od retkih gana koje nisam zdušno i iskreno sa razlogom mrzeo. Sad se samo uklopio u kalup.

EDIT:
Milan wrote: Thu Dec 07, 2023 4:07 pm Meni sad nije jasno ko priča o Radetu, a ko o Piksiju…? :)
Popravio sam :oops:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

Meni sad nije jasno ko priča o Radetu, a ko o Piksiju…? :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ssnigd »

Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 2:01 pm Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Markiz, poprilicno cu se razocarati, ako si mislio na Radeta da je za rijaliti, a ne Piksi :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

ssnigd wrote: Thu Dec 07, 2023 5:24 pm
Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 2:01 pm Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Markiz, poprilicno cu se razocarati, ako si mislio na Radeta da je za rijaliti, a ne Piksi :mrgreen:
Nadam se samo da moja kritika prema Radetu nije protumačena kao branjenje Piksija. O njemu imam još gore mišljenje, on je prejadan i za rijaliti.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9859
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 6:16 pm
ssnigd wrote: Thu Dec 07, 2023 5:24 pm
Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 2:01 pm Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Markiz, poprilicno cu se razocarati, ako si mislio na Radeta da je za rijaliti, a ne Piksi :mrgreen:
Nadam se samo da moja kritika prema Radetu nije protumačena kao branjenje Piksija. O njemu imam još gore mišljenje, on je prejadan i za rijaliti.

Koga zanima nek pocne gledati od 42. minuta :mrgreen:

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 6:16 pm
ssnigd wrote: Thu Dec 07, 2023 5:24 pm
Red Marquis wrote: Thu Dec 07, 2023 2:01 pm Njemu je mesto u nekom rijalitiju, a ne o fudbalu da priča.
Markiz, poprilicno cu se razocarati, ako si mislio na Radeta da je za rijaliti, a ne Piksi :mrgreen:
Nadam se samo da moja kritika prema Radetu nije protumačena kao branjenje Piksija. O njemu imam još gore mišljenje, on je prejadan i za rijaliti.
Potpisao bih ovaj upis.
Post Reply