Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

rykerfcv wrote: Sun Feb 11, 2024 11:40 pm
ernesto wrote: Sun Feb 11, 2024 11:25 pm Pavkov… :whistler:
i ako dodje sta ce nam on doneti?
Treba nam Pavkov da polusanse pretvara u golove a ne da mrtve sanse mašimo kao početnici
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

ernesto wrote: Sun Feb 11, 2024 11:41 pm
rykerfcv wrote: Sun Feb 11, 2024 11:40 pm
ernesto wrote: Sun Feb 11, 2024 11:25 pm Pavkov… :whistler:
i ako dodje sta ce nam on doneti?
Treba nam Pavkov da polusanse pretvara u golove a ne da mrtve sanse mašimo kao početnici
Jos da sacekamo da Klark Kent dobije otkaz, pa i da njega dovedemo i to je to
Image
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

ernesto wrote: Sun Feb 11, 2024 11:25 pm Pavkov… :whistler:
Ima li kakvih indicija? Rečeno je nedavno da kao slobodan igrač odlazi u Azerbejdžan...
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

A pavkov je poznat po vrhunskoj realizaciji… :rolll:


Ovi više ne znaju gde udaraju.
POŠTO OBRAZ ???!!!
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 9:57 am A pavkov je poznat po vrhunskoj realizaciji… :rolll:


Ovi više ne znaju gde udaraju.

Kod Pavkova je problem glava (slična priča kao i sa Kataijem). Ako mu je u tom momentu na pravom mestu, može biti odlično pojačanje. Prvi boravak kod nas je završio bez datog gola ali nam se posle nadavao golova, i burno ih proslavljao. (Sećam se slobodnjaka na Karađorđu kad je bio u Radničkom).
Svakako mislim da bi to bio dobar transfer. Prema njemu nemam negativnu emociju oko prelaska kod cigana jer smo ga se mi sami odrekli kao netalentovanog a posle je napravio respektabilnu karijeru.

Takođe mi je ostalo u lepom sećanju kad je u nekom intervjuu izjavio da je njegov otac tražio dres Arsića iz Voše 🙂
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

1892 wrote: Mon Feb 12, 2024 11:21 am
Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 9:57 am A pavkov je poznat po vrhunskoj realizaciji… :rolll:


Ovi više ne znaju gde udaraju.

Kod Pavkova je problem glava (slična priča kao i sa Kataijem).
Slazem se. Uopste ne zna da igra glavom. A golovi za Radnicki, zna se kako su dolazili. Da igra u sadasnjem njihovom timu, sa onakvom formom, ali sa trenutnim statusom Radnickog u savezu ne bi dao vise od 4 gola za sezonu
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Zadi Seri po pojedinim francuskim portalima je Vošu koštao 120 hiljada Evra(Već je reflektovano i na transfermarkt, iako ne znam koliko je tačna informacija).

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... a-u-sapcu/

Stara vest. Ali prošlo ispod radara i nepotvrđeno iz kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Ako ništa drugo, došli smo do toga da plaćamo obeštećenja igrača. :?
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

1892 wrote: Mon Feb 12, 2024 11:21 am
Milan wrote: Mon Feb 12, 2024 9:57 am A pavkov je poznat po vrhunskoj realizaciji… :rolll:


Ovi više ne znaju gde udaraju.

Kod Pavkova je problem glava (slična priča kao i sa Kataijem). Ako mu je u tom momentu na pravom mestu, može biti odlično pojačanje. Prvi boravak kod nas je završio bez datog gola ali nam se posle nadavao golova, i burno ih proslavljao. (Sećam se slobodnjaka na Karađorđu kad je bio u Radničkom).
Svakako mislim da bi to bio dobar transfer. Prema njemu nemam negativnu emociju oko prelaska kod cigana jer smo ga se mi sami odrekli kao netalentovanog a posle je napravio respektabilnu karijeru.

Takođe mi je ostalo u lepom sećanju kad je u nekom intervjuu izjavio da je njegov otac tražio dres Arsića iz Voše 🙂
+1
Slazem se i sa @ernesteom. Nama treba neko ko ce da skoci, pa makar i promasio 3 puta i jednom ga dao. Jak je i nezgodan je u 16m za cuvanje.
Pavkov je oteran iz Vose, a porodica mu je begecka, nasa vojvodinaska. Razumem i revolt Pavkova zbog toga. Nije trebao proslavljati te golove, ali nije mogao da iskontrolise gnev.
E sad u kakvoj je formi i fizickom stanju, moze biti diskutabilno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pavkov balvan bio balvan ostao.
U zvezdi nikom nije problem da se nadaje golova kad se zna kako im se gledaju faulovi u napadu, a ovaj ih je napravio skoro pri svakom golu. Gde god drugde nista nije pokazao. A to kako je proslavljao golove, o tome je takodje trebalo da misli... vidis kako se tocak okrene...

Ne treba nam zla krv u timu.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Играо је Павков добро и у европи за цигане, ал сам свакако против његовог повратка. Могуће да се нека управа огрешила о њега, а и знам да су његови Сланинари, ал опет је превише себи допустио, требао би да зна да ФК Војводина нису управе и тренери.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Stexman wrote: Mon Feb 12, 2024 3:40 pm Pavkov balvan bio balvan ostao.
U zvezdi nikom nije problem da se nadaje golova kad se zna kako im se gledaju faulovi u napadu, a ovaj ih je napravio skoro pri svakom golu. Gde god drugde nista nije pokazao. A to kako je proslavljao golove, o tome je takodje trebalo da misli... vidis kako se tocak okrene...

Ne treba nam zla krv u timu.
A i ti ga ocrni kao da nije video terena van Prve lige, a čovek dao dva gola Liverpulu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pravi covek za kombinat.

Ispunjava sve kriterijume:
1. Igrao za cigane
2. Ima minimalnu povezanost sa klubom kako bi klub mogao da se ogradi
3. Populisticki izbor za ovaj period ''Mozzart/naprednjackog/starleta marketing'' fudbala
4. Nece dati vise od 15 golova u mandatu, te nece ugroziti one koje ne treba da ugrozi

Jezivo koliko smo potonuli kao klub u poslednjih deset godina, a jos jezivije koliko brze i naprednije tonemo s ovom upravom kada je u pitanju karakter, brend, nasledje, duh,...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Mon Feb 12, 2024 4:24 pm 4. Nece dati vise od 15 golova u mandatu, te nece ugroziti one koje ne treba da ugrozi
Oduvek si bio realista, odjedared si optimista :)
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ciljano sam rekao u mandatu, a ne u sezoni, za slucaj da dodje sada, a ne ode na leto, vec spoji sezonu i po, ne daj boze i dve. Mislim da cak i ovde moze za godinu i po dana umeljati 15 komada na neku gurku, ako recimo Vukanovic sada vec ima 6. :mrgreen:
Post Reply