Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Da, istina je. Ovo je Zuntićev pik o kome sam pisao.



Broj 10.

Utakmica od pre desetak dana.
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Znači ipak više krilni igrač. Srećno i što pre da se uklopi u ekipu. Deluje po drugim snimcima da ima veliku brzinu i prodor.
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Transferi

Post by Rakovac »

Imam utisak da je za ovog kuntićevog pika Zuka bazuka Iniesta lično.Živi bili pa videli.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

@Rakovac
Na osnovu cega? Za pocetak, mi smo plakali svaki put kad Zukic igra bilo sta osim desetke, dok ovaj brat samo jos na gol nije stao.

Na prvu loptu se vidi da je jedan od onih igraca kojima treba jako malo prostora da upute kvalitetan centarsut, onako iz kolena, i ne mora da gleda u loptu kao bolid, nego ume da igra podignute glave. To su sve stvari koje jako malo ljudi gleda, vec samo uzmu i pogledaju statistiku i to bude to. Da je gol igrac, nije, ali deluje prilicno prodorno i na osnovu snimaka utakmica (dakle, ne YT kompilacija) deluje vrlo nesebicno. Ako je vec bilo price o tome da je Kembel sebican, eto igraca koji ce Vukanovica staviti u vise od dve sanse po utakmici. :mrgreen:

Pozdravljam takve igrace i radilice. :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@gospodinFKV

Dečko je sličan grač Sumi, samo što manje gleda ka golu u odnosu na njega i više gleda da uposli kolege iz tima. Pre nego što neko kaže kako nema golova a Suma ih se nadavao neka samo pogledaju koliko ih je Suma dao do one sezone u Slovanu koja ga je prodala u crnog blizanca. Da budem precizniji neka mešavina Kalulu-a i Sume.

Momak ima visok plafon tjs mislilo se da ima. Pre dve sezone ako se ne varam jurio ga je Ferencvaroš i nije mogao da ga priušti. Na našu sreću a njegovu žalost njegova karijera nije išla kako se mislilo pa je eto i nama postao realan a do pre dve sezone…
Njemu trebaju minuti i poverenje što nije imao u Caen-u.
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Transferi

Post by Rakovac »

Pravo pojačanje za nas povremeni igrač u drugoj francuskoj ligi. Ali možda Kuntić ima "njuh". Ja mislim da ćemo se dobro ismejati ako ovaj dodje.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

I Abu je bio prakticno anonimus pre nego sto je dosao kod nas (i ponovo postao anonimus kad je otisao). Ko zna mozda i ovaj klikne. Ako ume da namesti onda nije bitno sto on licno ne daje golove. Da ne sudimo naslepo, videcemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

3.5 godine ugovor. Sitno obeštećenje ali imaju procente od naredne prodaje. Ne znam cifre.



Pregovaralo se ceo prelazni rok, Caen zatezao obeštećenje koje nama valjda nije odgovaralo. Njemu je isticao ugovor za šest meseci i onda je došlo do dogovora. Oni su njega platili dva mil eur pre par godina i onda nisu hteli tek tako da ga puste.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Не изгледа лоше на овим снимцима, брз јее, штета што опет касно долази.

Добро дошао :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jel samo meni ovaj dečko izgleda kao da ima dosta više od 24 godine? Ako stvarno ima 24, može biti veliki posao kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Jedino se plasim da ce njegova brzina nama biti i mana jer nece imati ko da ga isprati. Nadam se da gresim.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Stexman wrote: Thu Feb 08, 2024 6:40 pm Jedino se plasim da ce njegova brzina nama biti i mana jer nece imati ko da ga isprati. Nadam se da gresim.
Baš to sam pomislio gledajući ovaj video. Dečko je munja i pozdravljam dolazak. Ne znam samo da li ima i francusko državljanstvo zbog kvote stranaca?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Да ли ће бити регистрован до меча са Лучанима?
За 24 године се наиграо и то на високим нивоу фудбала,са снимака квалитетан играч одмах се види.
Добродошао!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

rykerfcv wrote: Thu Feb 08, 2024 7:47 pm Да ли ће бити регистрован до меча са Лучанима?
За 24 године се наиграо и то на високим нивоу фудбала,са снимака квалитетан играч одмах се види.
Добродошао!
Sve i da može biti registrovan sigurno neće biti u konkurenciji za sastav, sve da je Mesi lično iz najboljih dana.
Bilo bi neprofesionalno i neozbiljno.
Dobrodošlicu ima i od mene!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Post Reply