Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by borrissey »

Daljac wrote:O utakmici je gotovo sve rečeno, pa bih samo dao jedan predlog:

Ako će ulaz biti i narednog četvrtka besplatan, iskoristite to da pomognemo nekom od naših sugrađana. Podizanje besplatnih ulaznica neka funkcioniše po principu da svako priloži novca koliko je u mogućnosti. Na taj način, možemo za jedan dan da sakupimo sumu od barem nekoliko hiljada evra, i pomognemo nekom ko taj novac nema i kome je preko potreban.

U našem društvu, nažalost, mnoštvo je takvih primera, i lako će se naći primalac pomoći, samo ukoliko bude volje da se ovo realizuje, a to zaista ne predstavlja nikakav poseban napor, niti iziskuje neki veliki organizacioni angažman: treba samo staviti jednu kutiju na blagajnu, i mirna Bačka.
Druže, ovo je sjajan predlog. U potpunosti podržavam.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Milan »

Neizlecivi wrote:MOLIM VAS!!! Nemojte kvariti sve ovo upisima o guzvi na ulazu, broju onih koji nisu slaninari, upravom ili bilo cime.
Izvini, ali zbog cega? Meni je pokvaren dozivljaj ove utakmice istog trenutka kada mi je uskraceno (a nisam jedini) gledanje iste sa zapadne tribine (uz svoje drugare), a sve to sa uredno placenom (i dalje vazecom) sezonskom ulaznicom.

Nakon prosle utakmice sa ciganima, kada se ista stvar dogodila, na misice je usledilo izvinjenje navijacima. Predsednik kluba Scepanoviic je na sastanku LIČNO obecao kako se takva stvar nece ponoviti. Drugi funkcioner kluba je izjavio kako ce se zbog tog propusta promeniti firma koja radi obezbedjenje stadiona. I, sta se dogodilo? Hoce li neko odgovarati? Aha, važi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Red Marquis »

Daljac, svaka čast za ideju.
Ali, mislim da ulaznica za Spartaks treba da bude barem 50 dinara. To je taman 500-1000 ljudi manje (i to taman onih koje ne bih ni Najlonu da sretnem).

Jučerašnjom igrom zadovoljan, ali ima stvari koje su opet škripale. Svaki njihov prekid je bio opasnost, treba poraditi na skok igri. Gol smo naivno primili, nonšalatnost Nastića i Đurića...Ima nekog potencijala ekipa, ali znam da će do kraja prelaznog roka ekipa biti samo slabija ne i jača. Za bilo šta ozbiljnije trebaju nam bolji bekovi, kad bih mogao da biram između kupovine Frajdeja i nekog levog beka umesto Nastića, odabrao bih drugu soluciju.
Stanisavljević i Maksimović odlični, povlačim rečeno da Stamenića treba postepeno uvoditi u prvi tim - njemu je tu već mesto.
Ne mogu da verujem da čak i na forumu ima ljudi koji kritikuju Žakulu...

Moja jedina želja i poruka ekipi iz uprave je da ne prodaju nikog u sledeće dve nedelje (dripca Mijata ne računam). Ako ima normalnih u toj upravi valjda shvataju zašto...
Io odio Belgrado
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by FALCAO 09 »

Vidim ovde se spominje Vaduz, a ko je bio u Lihenstajnu zna kako je bilo i da su oni tamo dva puta pogadjali okvir gola i da smo imali malo i srece. Taj isti Vaduz je ukupnim rezultatom 10:1 prosao u 2 kolo LE. Skoro cela reprezentacija Lihenstajna igra u tom klubu, imaju infrastrukturu, imaju sve uslove i nisu ni malo naivni. Budzet tada duplo veci nego Vojvodine, 6 miliona evra.
Sto se tice jucerasnje utakmice, bilo je dobro a Madjari napred nisu ni malo naivna ekipa, znaju sa loptom ali nisu nesto fizicki pripremljeni. Onaj crnac u sredni im je odlican igrac, najbolji plus jako mlad, cini mi se 21 mu je. Kad god su nas napali bilo je panike. Posebno posle PREKIDA! Koliko ugrozavamo protivnicki gol iz korenera i slobodnjaka kad idemo na skok, toliko smo losi kad se branimo. Mora se to pod hitno popraviti. Pojacanja Stanisavljevic(zna fudala) posebno i Mrdakovic odlicni. Ostali standard kako i imaju kvalitet. Maksimovic pozitivno iznedadio, posebno od sredine prvog poluvremena kada se opustio pa do izmene dobra je bio bas. NAstic-sta je sa tim deckom kad ide napred i ima loptu?
Bio sam na zadapu skorz desno do juga i nije mi se bas cinilo kurta i murta. Dosta ljudi u Vosinim dresovima i majicama, raspolozeni. Bas nije bilo seljane tu gde sam ja bio.

Idemo dalje!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by churguzijanac »

Mogli bi da stave stolice na istok, deo do juga, do sledeceg cetvrtka i da... karte treba da kostaju 100, 200 i 300 i mirna Backa!
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Stefke »

churguzijanac wrote:Mogli bi da stave stolice na istok, deo do juga, do sledeceg cetvrtka i da... karte treba da kostaju 100, 200 i 300 i mirna Backa!
+1
Ставите столице у кавез и отворите га за домаћу публику...... гостујући на мали југ. Просто и једноставно.....
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by severozapad »

Sto se tice alternative za Nastica, Radovic nije razocarao ni u jednoj utakmici u kojoj je dobio sansu. Decko hoce a treba mu makar dati sansu pre nego dovoditi nekog pre njega.
Ne boji se ni da raspali, fin gol zavukao na pripremama proslim, a i centrasut vise nego solidam, makar od onoga na sta su nas nasi bekovi navikli.
Sve u svemu, tekma odlicna za ovaj period sezone i podizanje forme.
A sramota ce uvek biti sramota bez obzira na rezultat ili nesto drugo sto je dobro.
I sramota je sto ljudi koji uzimaju propusnice vise puta budu iznjakani (da ne iskoristim jacu rec) radi ekipe od kojih ce neki i ostati na stadionu ali vecinu cemo, sto je 15min pre kraja krenula napolje, sto lepo dobaci neko sa istoka, videti na zvijezdi ili ovim drugima.

Pazi Voša gazi da grmi kao pred kraj umesto izlizane Barse koja je bila dobra sprdnja za jednu sezonu i ostace za kafanu ali ne treba da bude nasa himna.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Baltazar »

Jedna utaknica je malo za pravi utisak, jer imamo u prvom timu mnogo novih igrača i dva sa prvenstava koji nisu bili na pripremama, ali utisak je jako povoljan.
-Utaknica je bila spektakl koji ne viđamo na Karađorđu tako često. Nadam se da se neko novi primio u klub obolelih.
-Igrači odigrali maksimalno borbeno. Svaka čast. Samo tako. Jedino su se malo uplašili na početku utaknice. Ali dobro. Kako li će biti ako izvučemo Nemce, Špance ili Engleze?
-Možda će nam nam na kraju prvenstva golman biti jedna od slabijih karika, što bi bio napredak.
-Bekovi su nam dobri. Nisu odlični, ali vrlo dobri.
-Mrdaković, Maksimivić, Stanisavljević prava pojačanja.
-Pogrešio sam misleći da Urketa treba postepeno uvoditi u prvi tim-Odmah u prvih 11. (jedina mu je mana što malo potseća na Pantelića)
-Najveći mi je utisak kako igraju dva igrača koji znaju fudbal, a da im je ovo prva zvanična utaknica zajedno. Kako su se nalazili. (Urke i Ćomi)
-Ćomijev pregled igre i igra levom nogom. (Zarađivaće za godinu dana 50.000 evra mesečno)
-Pojačanje nam je u Đurić. Puno nam je značio i u Pešti u odsustvu Pekarića.
-Imamo dužu klupu nego prethodnih sezona. Puška kada je ušao, mada je mogao igrati od početka, je čak podigao nivo naše igre.
-Kada se Asani oporavi, imaćemo još solucija u napadu. A tek kada se John-Mary oporavi!
-Retko kulturna atmosfera na fudbalskoj utaknici. Bez petardi, naci ispada... Svaka nam čast!Bilo je pravo uživanje biti deo toga!
-Sudije su bile katastrofa. Sude svaki prekid sa 3 sekunde zakašnjenja.
-Ritam sreda-nedelja iskoristiti da uigramo i da vidimo Lakićevića, Radovića, Desančića, Šaletu...
P.S. Rivali u trećem kolu su da se smrzneš!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by ernesto »

Ko su nam moguci rivali u trecem kolu kvalifikacija?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by srkins »

ernesto wrote:Ko su nam moguci rivali u trecem kolu kvalifikacija?
Od jacih tu su Borusija, Atletik Bilbao,Az.Standard,Bordo,Samdorija,Sent Entjen.Legija,Rubin ...ali prvo ove da prodjemo
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by ernesto »

A ako kojim slucajem prodjemo 3 kolo,onda dolazi 4 koli(poslednje pred ulazak u ligu evrope)?
Jel tako bese?
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by ragazzi di Neoplanta »

Da, tako bi trebalo. One godine kad je bilo 3:0 kod nas, da smo prošli išli bi u četvrto kolo. Uglavnom ne treba se zanositi, dalek je to put, ako ništa, uigraće se za sezonu barem još dve tekme.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Milan »

severozapad wrote:Pazi Voša gazi da grmi kao pred kraj umesto izlizane Barse koja je bila dobra sprdnja za jednu sezonu i ostace za kafanu ali ne treba da bude nasa himna.
+ 100000000000000000000000000000000
POŠTO OBRAZ ???!!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by мализека »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 30702.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:dance2:
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by ssnigd »

ernesto wrote:Ko su nam moguci rivali u trecem kolu kvalifikacija?
Batalite price o trecem kolu. Letonce nismo prosli koliko ja znam.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked