Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

stormer wrote:Kakav spektakl danas u centru, srce mi je puno! Svaka cast svima koji su ucestvovali u organizaciji :lala: :lala:
:!:

Bez da se dijaspora ljuti, ali ne treba kaciti slike i klipove, vec pustiti ljude koji su ovo odradili da to sve lepo upakuju i prezentuju javnosti na najbolji moguci nacin...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

E ako je tako, ja se izvinjavam, i ostaje mi da sa nestrpljenjem cekam foto i video zapis danasnjeg desavanja :lala:
Ujedno bih pohvalio i marketing koji osetno napreduje i pozeleo im da samo tako nastave. :cheers:
Red Marquis wrote:Image
Jel to Boske ispred :dance2:
Last edited by Schteph_F89 on Sat Oct 11, 2014 8:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Marketing kluba

Post by salefkv »

EDIT: Od organizatora akcije smo zamoljeni da ne puštamo nikakve snimke dok se ne objavi zvaničan video zapis, kako se ne bi upropastili tajming i poenta čitavog događaja. Molimo forumaše za još malo strpljenja, hvala na razumevanju.

Administracija
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Molim vas nemojte da sherujete ovaj snimak kako zvanični snimak kad se završi ne izgubi na značaju...
Hvala!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Lepo, lepo. :hurray:
Pun pogodak u Centar grada, da Grad i građani Novog Sada shvate da imaju svoj klub - našu FK Vojvodinu već stotinu godina (valjda je bilo dovoljno vremena da to primete), pogotovo da se sete kako je Klub osnovan i na kojim načelima.
Hvala i Ivani :thankyou:
Drago mi je što naša nekadašnja portarolka za medije bila i ostala iskreni navijač Vojvodine.
Vojvodina, jedna jedina!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Marketing kluba

Post by West Ham »

Bejah juče jedan od slučajnih prolaznika. Atmosfera je bila sjajna i, da li zbog efekta iznenađenja ili ne, srce mi je bilo puno. Kada tome dodam i završavanje murala na istoku... Jako je lepo biti navijač Vojvodine ovih dana!
oi Oi Oi! The chozen few...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Marketing kluba

Post by Stefke »

http://nocturnemagazine.net/vesti/7024/ ... -vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false;
"Te dve pesme bi trebale da se pojave na novom Vošinom navijačkom nosaču zvuka, uz nekolicinu drugih novosadskih bendova. Pošto je cela ideja i finansijska potpora potekla od navijačke grupe Firma 1989, upriličiće se i snimanje spota na stadionu Vojvodine."
Просто да човек не поверује.... свака част, коначно се нешто дешава :klanjanje: .... све похвале за рад и труд, само тако наставите :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Marketing kluba

Post by Schteph_F89 »

Obisao sam danas mural na istoku i ne verujem koliko je dobar... ideja, realizacija :klanjanje:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Marketing kluba

Post by severozapad »

Svaka čast ljudima koji se trenutno cimaju oko marketinga i neki su već napisali, samo da se tako nastavi jer je kontinuitet najvažniji posle velikog zatišja u tom delu.
Neke od mera koje znam da nisu najpopularnije među navijačima bi možda dobro došle posle sledeće tekme. Mislim da bi klub morao da razmisli o nekoj ponudi paketa za Voždovac-partizan. Tj da ljudi koji uzmu karte na Voždovcu imaju gostovanje ili prevoz do bg sledeći vikend sa tom kartom. Treba klincima podrška i na strani a ako do tada povežemo još dva dobra rezultata, uz dobro odradjenu promo priču mogao bi se dobro napuniti sever tamo.
Ovo je samo moja želja da se ne odradi nešto tipa Voždovac džabe, pa partizan standardno, već da se uz neku cenu recimo 300-200-100 napravi okej cifra i tamo i kod nas. Ovim bi se odrekli možda punijeg stadiona kod kuće ali bi bili u većoj cifri kod smradina.
I klub definitivno treba da otvori jug za osnovce, toj deci malo treba da zavole stvarno i trajno, meni svojevremeno Belić, zemun, zastava. Nikakva velika tekma već osećaj pripadnosti na malim.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Po meni ne treba stalno menjati cene karata za domaće utakmice. To dodatno razmazuje već razmaženu publiku a i skroz devalvira postojanje sezonskih.
Što se tiče gostovanja, bez obzira što je jasno kakva je finansijska situacija većine nas, jednom i zauvek treba preseći sa takvom vrstom saradnje sa klubom. Pokazalo se mnogo puta da je to kontraproduktivno po navijače na duže staze i ne mislim da neko treba da bude hardcore ultras da to uvidi...

Možda opet neki bilbord pred meč sa blizancem uz recimo neki pamflet koji se deli na ulazu protiv Voždovca uz naravno dobre rezultate u sledeća dva meča će biti bolji poziv na taj meč a neće nas staviti ponovo u neku uzročno-posledičnu vezu sa upravom. Verujem da na forumu ima ljudi koji sigurno imaju dobrih ideja za animiranje publike a da nisu vezane za plaćeno gostovanje.
Io odio Belgrado
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Marketing kluba

Post by trelos gia fcv »

Prošao sam juče pored "osveženog" (novim nalepnicama) autobusa...
VRH!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

E da, hoće li biti negde slika pobedničkog rešenja za autobus?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Uzivo izgleda jos bolje!

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Marketing kluba

Post by rula »

Ljudi, dođite danas do Istoka, ako ne možete pre, gledajte da dođete do 18:45h da ne propustite momenat ;)

Vidimo se :cheers:
Post Reply