Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Tue Aug 01, 2023 8:26 am Odlično, konačno pravo pojačanje! :cheers:
Ako ovo znači da Traore odlazi, onda nam treba još jedan štoper takve klase.
Ranije smo bili poznati po čestim promenama trenera, a sada menjamo štoperski par po sezoni.
Rosić je bio igrač o kome sam pisao pa se izvinjavam što nisam ime preneo zbog pregovora. Mislim da je crni blizanac isto bio zainteresovan ali je Roske više namigivao ka našoj strani i crni su izabrali da dovedu stranca.

Ljube je otišao jer je imao jako bolju ponudu od onoga što prima kod nas. Mi smo izraelski Makabi Bnei pobedili pre pola godine u pregovorima i Ljube je potpisao za nas ali su oni nudili od starta bolje uslove od nas. Kontakt između njih je ostao a mi smo želeli Rosića od starta. Bila je računica da Rosića možemo da dovedemo čim sredi status u klubu pa je Ljube pušten plus je i dobio “fino” bolje uslove nego što ima kod nas.

Kod Traore-a je situacija takva da je imao sa bliskog istoka ozb ponudu finansijsku mi smo je odbili i ostavili smo ga.
Ima sada isto ozb ponudu iz Austrije ako se ne varam. Mislim da ostaje.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Jel to gotovo sa Rosićem?
User avatar
slanobarac
Posts: 3619
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Rosić je odlično pojačanje ako je na onom nivou kao kad je bio kod nas. Radujem se takvom borcu. Dobar potez uprave. Sad jedan dobar zadnji vezni i to bi bilo to za prvenstvo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Odlicno pojacanje ,rekao bih cak da je i na boljem nivou nego kad je odlazio jer je u medjuvremenu skupio skoro 150 utakmica u Portugalu gde je igrao protiv vise top napadaca tako da mislim da je ovo pun pogodak ,e sada ako resimo jos dve pozicije bar jedan veznjak i po meni jednako bitno ako cak ne i bitnija pozicija a to je trener mislim da mozemo da se pobijemo sa TSC-om Cukom i crnima za 2 mesto . Opet nazalost kasni se sa pojacanjima za Evropu jer sa ova dva igraca koja su dosla imali bi mnogo vece sanse ovako ostaje nada da mozemo da prodjemo nekako u cetvrtak pa onda ipak jaci da idemo Ukraincima ili Gruzinima
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Tue Aug 01, 2023 8:48 am
Maki wrote: Tue Aug 01, 2023 8:26 am Odlično, konačno pravo pojačanje! :cheers:
Ako ovo znači da Traore odlazi, onda nam treba još jedan štoper takve klase.
Ranije smo bili poznati po čestim promenama trenera, a sada menjamo štoperski par po sezoni.
Rosić je bio igrač o kome sam pisao pa se izvinjavam što nisam ime preneo zbog pregovora. Mislim da je crni blizanac isto bio zainteresovan ali je Roske više namigivao ka našoj strani i crni su izabrali da dovedu stranca.

Ljube je otišao jer je imao jako bolju ponudu od onoga što prima kod nas. Mi smo izraelski Makabi Bnei pobedili pre pola godine u pregovorima i Ljube je potpisao za nas ali su oni nudili od starta bolje uslove od nas. Kontakt između njih je ostao a mi smo želeli Rosića od starta. Bila je računica da Rosića možemo da dovedemo čim sredi status u klubu pa je Ljube pušten plus je i dobio “fino” bolje uslove nego što ima kod nas.

Kod Traore-a je situacija takva da je imao sa bliskog istoka ozb ponudu finansijsku mi smo je odbili i ostavili smo ga.
Ima sada isto ozb ponudu iz Austrije ako se ne varam. Mislim da ostaje.
Ako planiraju da ga zadrze, onda se nadam da mu nude novi ugovor, da nam ne ode za džabe dogodine!
Kup je nas!
Karlsson
Posts: 2191
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ah, opet te ozbiljne ponude iz Austrije.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Tue Aug 01, 2023 10:20 am Ah, opet te ozbiljne ponude iz Austrije.
Postoji razlika između ozb ponude za njega i ozb ponude za klub. Ta ponuda je bila aktuelna a da li je i sada to ne znam.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Drago mi je zbog Rosica, Rosica kakvog ga pamtimo, jer cisto sumnjam da ga je bilo ko gledao od odlaska iz Vose. Nego, koliko smo mi izmenjali stoperskih parova od pocetka priprema do sad? Kolika doza neozbiljniosti. I sta sad? Pokusacemo sa Rosic - Traore? Pa ako ne bude funkcionisalo posle nekoliko kola pokusacemo sa Crnomarkovicem. Polusezonu izgubiti na uigravanju stopera. I ako profunkcionise Rosic - Traore, a ovaj drugi ode na polusezoni? Sto se odlazaka tice nama nijedan igrac nije siguran vise. Razlika je samo dal je jos par godina pod ugovorom pa ce da ide za sitnu lovu kad ga neki klub pozove ili je jos godinu dana pod ugovorom pa ce da ide za DZ. U sta smo se to pretvorili?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vojo, bas to. Mi vise ne znamo dokle imamo igraca u Vosi. Neverovatno. Svasta smo se nagledali, ali ovog jos nije bilo.
Svaka uprava donese nesto novo u Vosu :deal:

O Rosicu komentar, tek kada ga vidim na terenu.
S obzirom kako pravimo tim, da li ima neko evropsko takmicenje veterana, pa da budemo bar negde ,,konkurentni"? :roll:

evo sta prijatelj kaze ( po nacinu pisanja, mislim da je pravi):
prijatelj |

01.08.2023. U 09:37

Isti menadzer sto je doveo i Kerkeza. Sve sami povratnici, povredjeni, istroseni. Ni jedno pojacanje za buducnost. Maritimo trazi Baraja, Traore ima dve ponude
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3988
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija uključi malo svoju glavu ne čitaj od svakoga i ne prikupljaj. Koju mi matoru ekipu imamo? Mislim koji veterani da li si svestan da Apoel recimo ima 6 godina u proseku stariji tim?

Pogledaj tim i broj godina.

Najstariji su nam u ekipi Baraj i Milosavljević. Sa 31om godinom. Pa Malbašić sa 30.

EDIT: Kajević sa 33.

O istrošenosti se da govoriti ali je broj godina u ekipi korektan. I izvini Turija na narativu sa moje strane :cheers:
Last edited by Deep Purple on Tue Aug 01, 2023 11:40 am, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kazu Kajevic se ponovo povredio, nece igrati protiv Apoela :lala:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4262
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Karlsson wrote: Tue Aug 01, 2023 10:20 am Ah, opet te ozbiljne ponude iz Austrije.

:mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Aug 01, 2023 11:33 am Najstariji su nam u ekipi Baraj i Milosavljević. Sa 31om godinom. Pa Malbašić sa 30.
Meni neki na terenu deluju kao da imaju minimum 45.
Nego, evo jedan predlog, mislim da ispunjava sve uslove

https://www.transfermarkt.com/kazuyoshi ... ler/112589

Ima ime, trofejan, iskusan, dolazi iz nama poznate lige...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep, nema zasto da mi izvinjavas, ali meni nije jasno sta Klub hoce i kakva je strategija sa igracima 30+?
Da li pravimo ekipu za Evropu, domacu ligu ili buducnost?

Iz prilozenog iz transfer politike, nista nije jasno. Bolje receno, nijedno od ta tri, vec buckuris od danas do sutra.
Ako je cilj, kako Predsednik kaze, Titula za 2-3 godine, koliko ce ovi igraci tada imati godina i da li su oni ti sto treba da osvoje domace prvenstvo i igraju i LS, LE ili LK? Malo vise je nego apsurdno.

Ako nisu oni ti projektovani igraci, vec nasi mladi igraci, zasto onda prodajemo nase Uxx reprezentativce?
Da li ti vidis tu rezon? Ja ne, uz svu volju i napor.

PS
@Voja

U vezi povrede Kajevica nas forumas @ Marko93 je napisao onomad
Marko93 wrote: Sun Jul 30, 2023 10:07 pm Gde je Kajevac oce se oporaviti dok ne napuni 40godina?
Busnic Milosavljevic Bjekovic,Jelicic????
Jel ovo fudbalski klub ili rehabilitacioni centar amaterskih fudbalera
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Davno sam najavio da Traore odlazi, a sada se ozvaničila njegova zamena. Baraj ostaje nema brige za njega i za nas u ovom prelaznom roku, ali zima .... Pozz.
Post Reply