Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Uvek sa tobom wrote: Sun Jul 23, 2023 10:59 am
Mare_Liman wrote: Sat Jul 22, 2023 11:17 pm Зато ми је и Витас био за капитена, колико год имао киксева и дефанзивно био рупа, увек је дао 100%, био је прави вођа, стојао је иза сваког саиграча кад год би избио неки проблем, причао је свих 90 минута, буквално био прави лидер и
Витас је баш пожртвовано капитенски у најважнијој утакмици полуфинала на пола терена код аут линије са леђа стартовао за заслужен други жути, о киксевима да не причам. Маните ме Витаса, сваки дан чекам да прочитам да је потписао за неког.
+1.
Sto se Kabica tice, istinu cemo saznati jednog dana.

I dalje zelim da verujem da deca Limana, Grbavice, Centra, kao i ostalih navijackih entiteta, ne idu tamo svojom voljom?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Ovde su počele da se pišu stvari koje pas sa maslom ne bi pojeo i to na svim temama. To što je kljakavi i mrtvi Vitas bio kapiten FK Vojvodina je jedna od niza svinjarija i velikih sramota.
Marko93
Posts: 556
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Vitas kapiten hahhaahh sta je sledece busnic stoper???a cekaj
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Prema mojim izvorima, Kabić je otišao sinoć u Beograd sa porodicom da potpiše ugovor. Plus, te priče kako je slaninar padaju u vodu, takođe prema tim izvorima... Izvozao nas je klinac samo tako.

Uzmite ovo s rezervom, jer informacija nije 100% ali nije ni daleko od istine, pogotovo ovo o njegovom navijačkom opredeljenju.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ništa od Traore-a trebalo bi da stigne vezista sa dobrim pedigreom i ozbiljnim liderskim sposobnostima takođe stranac. Dosta osvojenih trofeja i igrao Le i Lš.
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Duplof wrote: Sun Jul 23, 2023 2:25 pm Prema mojim izvorima, Kabić je otišao sinoć u Beograd sa porodicom da potpiše ugovor. Plus, te priče kako je slaninar padaju u vodu, takođe prema tim izvorima... Izvozao nas je klinac samo tako.

Uzmite ovo s rezervom, jer informacija nije 100% ali nije ni daleko od istine, pogotovo ovo o njegovom navijačkom opredeljenju.
Kakav crni slaninar dečko na kraju dobije ponudu od Bolonje kakvu je mogao da sanja i opet izabere crvene nema tu ni grama ljubavi.. E sada da li smo izvozani pa i jesmo i nismo u svakom slučaju nismo iskoristili mehanizme odbrane koje smo imali na raspolaganju.
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 2:27 pm Ništa od Traore-a trebalo bi da stigne vezista sa dobrim pedigreom i ozbiljnim liderskim sposobnostima takođe stranac. Dosta osvojenih trofeja i igrao Le i Lš.
Država? Sve mi se čini da je možda prekasno.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Kabić i zvanično…

Pola konferencije sam poslušao nmg dalje. Ako nekome posle njegovog izlaganja nisu jasne neke stvari onda sve u peršun… Mali je obojeni cigan. Srećno mu u životu, da ga povrede zaobiđu, teren je merilo i ono će pokazati sve. Toliko od mene.

Videćemo ko je bolje prošao Radulović ili on.
vdn slaninar
Posts: 1038
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Нема везе,ко га јебе.Збиљић испао пи.ка,нема муда,послушан снс кадар,клуб је понижен.А Кабића иако сам готивио,са уживањем ћу гледати његову пропаст.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Umesto za pare u Bolonju, ode on za siću u klonju. :whistler:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 4:08 pm Kabić i zvanično…

Pola konferencije sam poslušao nmg dalje. Ako nekome posle njegovog izlaganja nisu jasne neke stvari onda sve u peršun… Mali je obojeni cigan. Srećno mu u životu, da ga povrede zaobiđu, teren je merilo i ono će pokazati sve. Toliko od mene.

Videćemo ko je bolje prošao Radulović ili on.
Pa ako se pod hitno ne pojačamo bojim se da je bolje biti rezerva u zvezdi nego starter kod nas
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

srkins wrote: Sun Jul 23, 2023 4:37 pm
Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 4:08 pm Kabić i zvanično…

Pola konferencije sam poslušao nmg dalje. Ako nekome posle njegovog izlaganja nisu jasne neke stvari onda sve u peršun… Mali je obojeni cigan. Srećno mu u životu, da ga povrede zaobiđu, teren je merilo i ono će pokazati sve. Toliko od mene.

Videćemo ko je bolje prošao Radulović ili on.
Pa ako se pod hitno ne pojačamo bojim se da je bolje biti rezerva u zvezdi nego starter kod nas
Ne bi bio ni kod nas starter tako da…

Nadam se samo ovom vezisti što pre pravio je dosta problema i zvezdi i partizanu kroz karijeru u Evropi. Ozb lider na terenu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Mislim kabić je tu najmanje bitan.Teže mi padaju ove podguzne muve što vode klub.
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 4:38 pm
srkins wrote: Sun Jul 23, 2023 4:37 pm
Deep Purple wrote: Sun Jul 23, 2023 4:08 pm Kabić i zvanično…

Pola konferencije sam poslušao nmg dalje. Ako nekome posle njegovog izlaganja nisu jasne neke stvari onda sve u peršun… Mali je obojeni cigan. Srećno mu u životu, da ga povrede zaobiđu, teren je merilo i ono će pokazati sve. Toliko od mene.

Videćemo ko je bolje prošao Radulović ili on.
Pa ako se pod hitno ne pojačamo bojim se da je bolje biti rezerva u zvezdi nego starter kod nas
Ne bi bio ni kod nas starter tako da…

Nadam se samo ovom vezisti što pre pravio je dosta problema i zvezdi i partizanu kroz karijeru u Evropi. Ozb lider na terenu.
Za Radulovića kažem da će biti starter. Igramo ružno sporo bojim se da u takvom sistemu nas čeka veoma osrednja sezona i ko će onda gledati igrača iz 7 tima naše lige na primer. Trebaju nam pojačanja i jako hitno.
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Kabić nije mogao kod nas da se izbori i kritikovali smo njegove igre na pripremama, voleo bih da mu krene sezona i da postane reprezentativac, ali do toga neće doći sam sebe je ukanalio svojim ponašanjem i svojom igrom.

Putuj vraže daleko ti kuća bila od naše

PS. Vukadinović ili Tajlanđanin odlučiće Zbiljela do srede pozzz.
Post Reply