Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Bekovi, zadnji vezni, 10-ka, špic da se dovedu i nema zime :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Za sada uprava (koja je birala Rastavca i Bataka) i Marko Jovanović veoma loše biraju pojačanja. Podsećam da su sadašnjeg najboljeg igrača Čumića doveli na mesto na kojem je već igrao najbolji igrač Simić, koga posle nisu prodali Rusima, a vredeo je. Zar nije bilo bolje da smo se pojačali tamo gde smo najtanji?
Doveli smo dva Afrikanca na mesta gde smo već imali mlađe perspektivne igrače, a imali smo i brdo slobodnih iskusnih igrača na istoj poziciji, pa smo za svaki slučaj i njih doveli.
Gde smo bili tanki, i sada smo i bićemo? Zadnji vezni (6), prednji vezni (10) i centarfor razbijač (9)!
Pa majku mu, na desetku dovedete Latinoamerikanca, a na ostala dva mesta Afrikance, je l' to tolika filozofija!?
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Ja ne mislim da nam treba 10-ka. Uroš Nikolic je odličan! Samo zadnji vezni i špic i da nas bog vidi!
Kup je nas!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1155
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Слажем се, задњи везни и нападач и од овог прелазног рока доста, па ваљда су се неке паре добиле од Топића до сад да се обезбези плата неком слободном играчу кад већ не може да се доводи... Довођењем Вукића и враћањем Ивановића тешко да ће се довести још један шпиц, онда бар неки квалитетни задњи везни и да се надамо нечему...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Sun Jul 09, 2023 9:31 pm Слажем се, задњи везни и нападач и од овог прелазног рока доста, па ваљда су се неке паре добиле од Топића до сад да се обезбези плата неком слободном играчу кад већ не може да се доводи... Довођењем Вукића и враћањем Ивановића тешко да ће се довести још један шпиц, онда бар неки квалитетни задњи везни и да се надамо нечему...
Vukic nece imati centarsuteva od strane bekova, za sezonu, sto je imao u TSCu za samo vreme provedeno na terenu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Jul 09, 2023 9:44 pm
Mare_Liman wrote: Sun Jul 09, 2023 9:31 pm Слажем се, задњи везни и нападач и од овог прелазног рока доста, па ваљда су се неке паре добиле од Топића до сад да се обезбези плата неком слободном играчу кад већ не може да се доводи... Довођењем Вукића и враћањем Ивановића тешко да ће се довести још један шпиц, онда бар неки квалитетни задњи везни и да се надамо нечему...
Vukic nece imati centarsuteva od strane bekova, za sezonu, sto je imao u TSCu za samo vreme provedeno na terenu
Po tom pitanju slicno mislim i kao Mare i kao Voja.
S tim, da mladi Bukinac ima odlican centarsut, sad samo jos sto treba da bude na terenu ( bar poluvreme).

Cini mi se da ima dosta dobru nogu i mladi Jovanovic (ali ima isti problem kao i Bukinac, tj da bude na terenu poluvreme).

Koliko ce biti efikasni Vukic i Ivanovic ili Vukcevic na upotrebljivom centarsutu, to je veliko pitanje za mene sada?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Djisa wrote: Sun Jul 09, 2023 9:28 pm Ja ne mislim da nam treba 10-ka. Uroš Nikolic je odličan! Samo zadnji vezni i špic i da nas bog vidi!
Tako je, a tu je i Lane junior. Ovo sam više napisao zbog dugogodišnjeg problema, koji se ne rešava sistematski

@Turija
@Voja
Znam da se nećete složiti, ali u sistemu 442 bi jedan klasični centarfor bio zasipan loptama. Levo krilo bi mogao igrati Radulović, a desno Bjeković. Juče smo gledali u prvom poluvremenu taj sistem sa Vukčevićem i Ivanovićem u špicu, a krila su igrali Baraj i Kabić na pogrešnim stranama. To igramo i u reprezentaciji gde na desnom krilu šparta levonogi Andrija Živković i potpuno je neupotrebljiv za ono što nam treba, a to je brzi centaršut ka Vlahoviću i Mitroviću.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Nadam se da da za Vukića nismo dali ni dinara da je došo kao slobodan igrač.
hvylarn
Posts: 427
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Za Vukića je bila informacija da je bilo 100k obeštećenje.

A što se tiče priliva novca od transfera: https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lal/456066

3% bi trebalo da pripadne nama. Mislim da bi trebali da iskoriste za makar jednog kvalitetnog stranca.
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Nama bi trebalo da pripadne oko 1,2 miliona. To kao da smo obavili još jedan transfer.
Došao nam je novac neplanirano, ni iz čega. Nema izgovor da se deo ne uloži u neko pravo pojačanje ili dva.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1440
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Драго ми је због пара што ћемо коначно да добијемо, ал дал је могуће да ће он да иде у Арабију, годинама очекујемо сви да неки наш играч заигра у неком великом европском клубу, кад оно... велико разочарење, бар за мене.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Mon Jul 10, 2023 10:56 am Драго ми је због пара што ћемо коначно да добијемо, ал дал је могуће да ће он да иде у Арабију, годинама очекујемо сви да неки наш играч заигра у неком великом европском клубу, кад оно... велико разочарење, бар за мене.
Veliki novac. Ne plaćaju Italijani npr ni blizu kao Englezi. A nije neki novac zaradio SMS u poređenju sa kolegama sličnog kvaliteta iz Engleske npr a Lazio nije poznat kao klub koji baca novce tako da vrv i pametan potez SMS-a da ode i obezbedi se pa posle obezbeđivanja može da se vrati kući :cheers:

Ostaje žal naravno što nije zaigrao u nekom velikanu uz svo poštovanje za Lazio.
Recimo želeo sam da ga vidim u Arsenalu.

A vidi komentara blizanačkih bednika.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Sta ima veze sto je otisao tamo. Otisao i Ronaldo u Arabiju. Jesmo li rekli da je danas fudbal novac, a sve manje ljubav.
Srecno, Sergeju. :!:

Zato se svi i otimaju da udju u upravu (iz ,,velike ljubavi" i ,,postovanja" prema Vojvodini ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 853
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Karlsson wrote: Mon Jul 10, 2023 10:47 am Nama bi trebalo da pripadne oko 1,2 miliona. To kao da smo obavili još jedan transfer.
Došao nam je novac neplanirano, ni iz čega. Nema izgovor da se deo ne uloži u neko pravo pojačanje ili dva.
Zadnji vezni nek se dovede za te pare i mirni smo.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Odmah krenula pljuvačina na Sergeja od strane blizanačkih zombija kako ne treba da igra za reprezentaciju više!? Licemeri, licemeri, licemeri...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply