Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

VošaNS wrote: Wed Jul 05, 2023 11:57 am Gostovao Zbiljić jutros u "Sportal jutro"
Naša želja je da prodamo Kabića,ali da ostane još godinu dana ovde.
Ozbiljne ponude za Carevića,Čumića i Zukića
Значи кад испаднемо од Апоела, среди распродаја :frown:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Karlsson
Posts: 2146
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Prodali smo Topića, verovatno i Kabića za milionske iznose, dobićemo nešto para i od Evrope i opet razmišljamo o daljoj rasprodaji?
Ako prodaš Čumića to je jasan znak da nemaš nikakve ambicije i da ti nije stalo do rezultata već samo do para.
Ako sada sve prodamo šta ćemo prodati iduće leto?
Carević je pre koji dan potipisao novi ugovor. Ne verujem da će otići.
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

VošaNS wrote: Wed Jul 05, 2023 11:57 am Gostovao Zbiljić jutros u "Sportal jutro"
Naša želja je da prodamo Kabića,ali da ostane još godinu dana ovde.
Ozbiljne ponude za Carevića,Čumića i Zukića
Je li to sledeca racunica:
doveli smo Radulovica, zato sto cemo u avgustu prodati Cumica, a zato cemo, jos jednu godinu, zadrzati protrgovanog Kabica? I, dovescemo novi kubik stare drvenarije?
@Slanobarac, sve mi se vise cini da ces biti u pravu u vezi uprave.
Sumnjicav sam bio, ali nisam verovao da ce biti egal sa Vukovicem, a sad mozda ga i nadmase?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Turija wrote: Wed Jul 05, 2023 12:20 pm
VošaNS wrote: Wed Jul 05, 2023 11:57 am Gostovao Zbiljić jutros u "Sportal jutro"
Naša želja je da prodamo Kabića,ali da ostane još godinu dana ovde.
Ozbiljne ponude za Carevića,Čumića i Zukića
Je li to sledeca racunica:
doveli smo Radulovica, zato sto cemo u avgustu prodati Cumica, a zato cemo, jos jednu godinu, zadrzati protrgovanog Kabica? I, dovescemo novi kubik stare drvenarije?
@Slanobarac, sve mi se vise cini da ces biti u pravu u vezi uprave.
Sumnjicav sam bio, ali nisam verovao da ce biti egal sa Vukovicem, a sad mozda ga i nadmase?
Kapiram da se mora prodavati jer nema se para u slamarici. E sad ako je tako, zašto onda odbijamo bolju ponudu za Kabića iz Austrije i obećavamo ga Bolonji. Da li je to domaćinsko poslovanje ili korupcionaško?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Може предност Болоњи, ал да и они нама учине неки уступак... Од свега од Болоње смо добили ... дрес !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Jul 05, 2023 12:20 pm
VošaNS wrote: Wed Jul 05, 2023 11:57 am Gostovao Zbiljić jutros u "Sportal jutro"
Naša želja je da prodamo Kabića,ali da ostane još godinu dana ovde.
Ozbiljne ponude za Carevića,Čumića i Zukića
Je li to sledeca racunica:
doveli smo Radulovica, zato sto cemo u avgustu prodati Cumica, a zato cemo, jos jednu godinu, zadrzati protrgovanog Kabica? I, dovescemo novi kubik stare drvenarije?
@Slanobarac, sve mi se vise cini da ces biti u pravu u vezi uprave.
Sumnjicav sam bio, ali nisam verovao da ce biti egal sa Vukovicem, a sad mozda ga i nadmase?
Pa jel vidiš da ga vidi kao kapitena i da hoće da mu ponudi novi trogodišnji ugovor.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Wed Jul 05, 2023 12:46 pm
Turija wrote: Wed Jul 05, 2023 12:20 pm
VošaNS wrote: Wed Jul 05, 2023 11:57 am Gostovao Zbiljić jutros u "Sportal jutro"
Naša želja je da prodamo Kabića,ali da ostane još godinu dana ovde.
Ozbiljne ponude za Carevića,Čumića i Zukića
Je li to sledeca racunica:
doveli smo Radulovica, zato sto cemo u avgustu prodati Cumica, a zato cemo, jos jednu godinu, zadrzati protrgovanog Kabica? I, dovescemo novi kubik stare drvenarije?
@Slanobarac, sve mi se vise cini da ces biti u pravu u vezi uprave.
Sumnjicav sam bio, ali nisam verovao da ce biti egal sa Vukovicem, a sad mozda ga i nadmase?
Kapiram da se mora prodavati jer nema se para u slamarici. E sad ako je tako, zašto onda odbijamo bolju ponudu za Kabića iz Austrije i obećavamo ga Bolonji. Da li je to domaćinsko poslovanje ili korupcionaško?
Da citiram “blago” bolju ponudu. I želi da ga prodamo Bolonji jer sa njima imamo ostvarenu saradnju. Šta ovde nije jasno?
Aj ljudi da budemo malo realni da ne pljujemo samo zato što nekoga ne mirišemo već da prenesemo onako kako je rečeno.

Ništa lično @Slanobarac
Nego čitam isečke ovde na forumu pa slušam intervju i bukv svako prenosi kako lično shvata a ne prema rečima kako je neko rekao.

Izgleda da je u pravu @Voja samo treba gledati i slušati a ne čitati.
CRD FCV
Posts: 1688
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Када су у питању одласци не питамо се само ми, жеља играча је пресудна. Чумић има уговор са нама још ваљда две године, ако он хоће да иде боље узети неке паре него га испратити за џабе кад се створе услови за то.
Одиграо је сезону код нас, повратио каријеру, добио позив у А селекцију, нормално је да жели што пре одавде. То му можда помогне да забележи и наступ у националном тиму.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

I lepo ja napisao da neće biti rekordni transfer naš, mi i plaćanje obeštećenja dva sveta.
Ajde što je Radulović doveden za 50 odsto sledećeg transfera ciganima, ali i da ga mi ne možemo prodati bez njihove dozvole...kakvi su to ugovori, ko neka filijala smo, a ček, pa i jesmo...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Nekada davno u Vosi je bilo pravilo da ko dobije kapitensku traku, taj ostaje u Vosi duze vreme ili je vec tu duze vreme. Tu si ti u pravu gledajuci sa te vremenske distance.

Posle druge Titule je bas suprotno. - traka se daje onome koga ces ubrzo prodati, da bi mu podigao cenu. To je decenijama tako. Otuda i moja bojazan da Cumic, uskoro, odlazi iz Vose uz floskulu: dobili smo nepristojnu ponudu, koju nismo mogli odbiti u interesu finansijske stabilnosti kluba.
No, nije daleko septembar, pa cemo videti sta ce biti?

Vosa bez Cumica, ne moze graditi put kojeg oni kao projektuju za godinu-dve. Ako prodaje najbolje igrace i stalno uigrava novi tim, onda je tim stalno na pocetku ( uz svaljivanje krivice na prethodnu upravu i stanje kakvo se zateklo, pa ne moze nista ,,preko noci").
I tako 30+ godina. Svima odgovara, osim navijacima i igracima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3585
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Deep
I ja, takođe, ništa lično ali izvinjavam se što nisam rekao blago bolju već samo bolju ponudu. Nisam mislio da je to toliko važno ali i blago bolja je bolja ponuda, zar ne? Kakvu smo mi saradnju sa Bolonjom ostvarili stvarno bih voleo da znam?
PS: Zaista bih voleo da se izbaci reč pljuvanje za svaku kritiku. Nije u redu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2076
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote: Wed Jul 05, 2023 1:54 pm I lepo ja napisao da neće biti rekordni transfer naš, mi i plaćanje obeštećenja dva sveta.
Ajde što je Radulović doveden za 50 odsto sledećeg transfera ciganima, ali i da ga mi ne možemo prodati bez njihove dozvole...kakvi su to ugovori, ko neka filijala smo, a ček, pa i jesmo...
Isto razmisljam.
Ne možemo ga prodati bez njihove dozvole, to mu zapravo dodje kao da je na pozajmici kod nas i za razigravanje istog ćemo dobiti 50%.A mozda ga na kraju oni kupe za siću, pa ga prodaju nekom drugom bez obaveze da nas isplate.
Mislim šta reći,bolje da smo dali malo para i smanjili te procente,čisto da se mi više pitamo.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

churguzijanac wrote: Wed Jul 05, 2023 3:16 pm
Red Marquis wrote: Wed Jul 05, 2023 1:54 pm I lepo ja napisao da neće biti rekordni transfer naš, mi i plaćanje obeštećenja dva sveta.
Ajde što je Radulović doveden za 50 odsto sledećeg transfera ciganima, ali i da ga mi ne možemo prodati bez njihove dozvole...kakvi su to ugovori, ko neka filijala smo, a ček, pa i jesmo...
Isto razmisljam.
Ne možemo ga prodati bez njihove dozvole, to mu zapravo dodje kao da je na pozajmici kod nas i za razigravanje istog ćemo dobiti 50%.A mozda ga na kraju oni kupe za siću, pa ga prodaju nekom drugom bez obaveze da nas isplate.
Mislim šta reći,bolje da smo dali malo para i smanjili te procente,čisto da se mi više pitamo.
Ti sad ode u drugu krajnost. Nije toliko crno.

Mada iskreno, bolje da su iskopali još jednog Baraja iz Portugala nego Radulovića.
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

CRD FCV
Posts: 1688
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

1.5 милиона за Чумића је мало. 2 милиона је нека доња граница. Ал опет цена је онолика колико је неко спреман да плати.
Post Reply