Uprava napolje!

User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Zar neko drugi nije ovde poznat po azurnosti dostavljanja ovakvih informacija?
I zasto ga sada nema da nam to prezentuje?
:wink:
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Red Firm wrote:Zar neko drugi nije ovde poznat po azurnosti dostavljanja ovakvih informacija?
I zasto ga sada nema da nam to prezentuje?
:wink:
Prijatelj nije vise "onaj" PRIJATELJ od kada je Djumi otisao.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

ISUS wrote:Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Hocu i ja da udjem u upravni odbor :!:
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

ISUS wrote:Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Eh da se samo Cvetko omastio od obestecenja za Krasica bilo bi dobro. Ima tu jos par njih (bivsih), a jedan je i sadasnji...
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

ISUS wrote:Skupstina mora vrlo brzo da se odrzi jer se kredit koji je podignut mnogo zavijen i bogami je nekima napunio dzepove.Koliko sam cuo iz sigurno proverenih izvora podignuto je milion evra i vec nema vise od 600 000 za nepunih 2 meseca.Ako znamo da je grad otpisao dugovanja javnim preduzecima logicno je zapitati se gde su pare i ko je napunio svoje dzepove :?:
Spominju se Gojkovic,Jevtic i Ridjosic kao ljudi koji su podelili novac od kredita.Zato je veoma bitno da se na skupstini postavi pitanje kredita i da se ova stvar istera na cistac.
Postoji jos jedna stvar koja je bitna za skupstinu a to je obestecenje od Krasica koje je iznosilo oko milion dolara ali je Cvetko bez odluke Upravnog odbora isao za Rusiju i naplatio 250 000 dolara kao ceo dug,tj,oprostio vise od pola miliona dolara Rusima.Dug mozda nije oprosten ali je sigurno zavrsio u privatnim dzepovima.
Da tragedija bude veca vodje navijaca za ovo znaju ali koliko cujem i "oni" su se debelo naplatili.

Mozda ce moderatori ovaj post obrisati ali vas uveravam da je ovo istina i da je ovo jedan od razloga zbog kojih se skupstina ne zakazuje.
Treba samo sabrati 600 000 evra + 250 000 dolara i to je dovoljan razlog za skupstinu.
Zasto da se sazove Skupstina Isuse :wink: ............ vidis da je svima dobro 8)
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Najjadnije u celoj stavri je što mi (navijači) imamo većinu u Skupštini, a upravo mi (navijači) smo najnezadovoljniji (bili i ostali) situacijom u Klubu i upravo mi (navijači) ne preduzimamo ništa da se bilo šta uradi... A bili smo tako ponosni posle Sabora... Zdrav razum upućuje na to da nešto tu ne štima, nije potrebna Bog zna kakva pamet...

Nameće se zaključak da Cvetko i uprava Kluba s jedne i navijači kao većina s druge strane - imaju dil... I dolazi se do apsurdne (u suštinskom smislu) situacije da Uprava kontroliše (ne)rad Skupštine, umesto da bude obrnuto.

E sad, pretpostavimo da postoji izvestan broj ljudi i navijača članova Skupštine koji bi možda nešto i uradili, ali ne smeju iz ovih ili onih razloga, ili su podrška nekolicini koja je blizu vrhu Kluba. Mene samo čudi predsednik Skupštine (iz Stare garde) zbog čega ne zakazuje sednicu. Pretpostavljam da on na to ima obavezu periodično (svaka 3, 4 ili 6 meseci), stvar je Poslovnika o radu... Ako sada nije vreme, ja ne znam kada je.

Suština Skupštine je da radi i kontroliše Upravu koju je predložila i izabrala, ocenjuje je, nadzire i smenjuje, da raspravlja o svim najvažnijim pitanjima u Klubu, a ne da Klub prepuste na milost i nemilost nekolicini (da ne ulazim sada u moralne i stručne kvalitete te nekolicine).

Skupština je onaj javni deo Kluba, a ako ona ne funkcioniše (a očigledno je da ne funkcioniše), ja onda ne vidim smisao njenog postojanja...

A svi smo se kao ložili na Saboru, kao do jaja smo, kao jaki smo, kao sada će da krene...
You'll never walk alone!
simpatizer
Posts: 16
Joined: Sun Aug 21, 2005 8:12 pm

Post by simpatizer »

Jeste culi da Sinisa Mihajlovic planira da kupi neki Srpski fudbalski klub? Partizan i Zvezdu ne verujem da moze i da hoce, pa ako nije novinarska patka, mozda bi mogao da kupi...
UPRAVA NAPOLJE, RIDJOSICU LOPOVE!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Imte tekst iz Kurira u rubrici drugi o nama...
Inace kao moguci klubovi se spominjemo mi i Obilic mada "vitezovima" se nepise dobro i sirom su im otvorena vrata druge lige!
A i Sinisa je u par navrata bio na nasim tekmama,gde ima dima ima i vatre mada sve su to zasad nagadjanja...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Ako vas ne mrzi da cekate odgovor na ovo pitanje onda pitajte Tanjgu.
Mozda bude hteo i da kaze ko mu je bio sponzor rusenja Sabora kluba i koji mu je zapravo bio cilj.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ili na primer da nam nesto vise kaze o ovoj temi Sinisin brat,koji je clan ovog foruma pa bi imali informaciju iz prve ruke.
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Pa zar stvarno mislite da ce neko kupiti klub u kome se uzimaju krediti od milion evra da bi se podelile plate i sl.Kredit se uzima da bi se renovirao stadion ili veternik a nikako za plate.Pa za cega sluzi upravni odbor nego da svojom sposobnoscu obezbedi sredstva za bitisanje kluba.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

nadam se ga u tom tekstu iz kurira ima bar malo istine ali niti mislim niti se nadam da ce,ne samo miha,nego bilo ko drugi kupiti klub pre nego sto se donese zakon o sportu.to je sigurno svima jasno.nadam se da ce,kad dodje vreme,vlasnik kluba biti neko ko voli vojvodinu.naravno da je novom vlasniku na prvom mestu profit i bas zbog toga je i bitno da li ce on biti onaj koji voli vojvodinu ili je tu iskljucivo zbog novca.pitanje je samo da li ce neko ko voli uspeti da se izbori sa svim krokodilima zbog toga sto ti krokodili i odugovlace donosenje zakona o sportu dok sve nedodje na mesto ili na onaj nivo koji ce njima odgovrati. :cry:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8908
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Da ponovim shta sam rek'o na onom drugom mestu gde je vest objavljena u celini, ako se Miha dvoumi oko nas i Obilica, neka uzme Obilic. Shiroko mu polje.

Da li se iko normalan mozhe dvoumiti izmedju najstarijeg srpskog prvoligasha i mafijashkog kluba koji ce, ako bude pravde, nazad tamo odakle je doshao - u beogradsku zonu.

Vosha - jedna i jedina!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image
preuzeto sa red-firm foruma

Bolje da su doveli nekog mladog igraca iz Apatina nego majstora za pravljenje krkanja...
Samo sta su to slavili i kakve veze imamo sa reprezentacijom(slobodni dani :shock: )
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Locked