28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by rykerfcv »

koliko lose prvo poluvreme Djordjevica majko moja.Ivanovic pored gola i te igre glavom klasican panj.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Duplof »

Lep gol smo dali, ali i bezveze primili nakon one pauze. Da li je ono trebao biti crveni karton, moguće, jer je Jovanović bio poslednji igrač u odbrani (doduše, Savićević je dosta lako pao). Najviše mi je zasmetalo što se igrači nisu pobunili sad na kraju kad je sudija svirao kraj poluvremena, a ne korner.

Ipak, osim Vukanovića i Serija dosta bledo ovo izgleda sve u napadu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Apr 02, 2024 7:11 pm Najveći problem je što mi danas nemamo fudbalera na levom beku i to je tako.
Da sam trener tacno bih Vukanovica prekomandovao na poziciju levog beka. Daobar defanzivno, ima snage koliko hoces, dobar ofanzivno. Cudna utakmica. Losa, a opet gledljiva. Ponovo igramo bez bekova, a koliko nam je potreban ucinak bekova pokazuje i postignuti gol. Inace gol odlican jer sam jos iz vremena Klosea naucio da je sut glavom u zemlju neodbranjiv bez obzira na jacinu suta, jedini uslov je da ide u okvir gola. Nekako sam utiska da premalo koristimo Serija. Kod njega je lopta kao u sefu, ali ne dobija je cesto. Ovo prvo poluvreme Zukic i Savicevic zatajili maksimalno. Da ne bi onog sudara, ne bi nam dali ni gol, al tako to ide u fudbalu. Jos nista nije izgubljeno, ocekujem da publika sad preuzme stvari u svoje ruke i da ona pokrene ekipu
Image
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by CRD FCV »

Убачено светло на западу у вцу.
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by vdn slaninar »

Пресекла нас глупа пауза.Друго полувреме почети као да је почетак текме,прво заборавити,било је свашта и ништа.
Публика да врати екипу у меч.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Turija »

Bolje se krecu gosti i kao da ih ima vise na terenu.
Mi slabo organizujemo napad. Jedino Seri pravi razliku u napadu.
Korac dobar u odbrani, a Djordjevic jako lose defanzivno na beku, pa i kod tog primljenog gola. Mnogo cesto okrece ledja, da ga lopta ne pogodi odnapred.
Tesko i nesigurno kontrolisemo loptu, osim Serija i lose je dodajemo. Pasovi spori.Zbog toga nemamo igru, a i zbog slabog kretanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by gospodinFKV »

Sunce ti krvavo koliki indirekt. Sta ovaj gleda??
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Tue Apr 02, 2024 7:59 pm Sunce ti krvavo koliki indirekt. Sta ovaj gleda??
Apsolutno, jer bio bi autogol, da golman nije intervenisao.
Isto kao i za oprosten crveni karton igracu Cukarickog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by rykerfcv »

Urose Nikolicu idi na Kipar ja cu ti platiti kartu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Firma kej
Posts: 179
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Firma kej »

Sudiji sve najgore
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by gospodinFKV »

Zasto ovaj Nikolic i dalje ulazi u igru? Daj bre, dosta vise...
Majstori da useremo kad je najbitnije. Neprevazidjeni majstori kroz istoriju.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by churguzijanac »

Lose izmene.Zadnjih 20 min smo pali.Morao je Petrovic napolje i Nikolic da ostane na klupi.
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by vdn slaninar »

Данас је фалио Вукановић,који није био на свом нивоу,одма се осети у игри.Видели смо колико можемо против једне крштене екипе,имамо још пуно да радимо,где је ТСЦ,где су близанци.
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by rykerfcv »

Imam veliku zelju da sudiji jebem sve moguce,ali sem toga sto je klosarcina itd itd.Mi smo krivi sto nismo uspeli da dominaciju u drugom poluvremenu nagradimo golom ili dva.
Nema veze idemo dalje,dobijamo ih u kupu!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Duplof »

Taman kad smo bili u naletu, uz lepu podršku sa tribina, Bandović ne pravi izmene uopšte već čeka do 80. minuta. On je krivac za ovaj rezultat, a moglo je još gore biti s ovim na kraju. Pobogu, zašto UN ulazi u igru, ne ide ga uopšte ove sezone, umesto malog Laneta?!

Korać i Vukanović svojom borbenošću nose ovu ekipu i evidentno utiču na njih, pre svega na Bjekovića koji se valjda nije ozbiljnije povredio. @Turija je lepo napisao u poluvremenu, kao da ne koristimo dovoljno Serija, ali ne toliko dodavanjem lopte ka njemu već otkrivanjem i kretanjem dok je lopta kod njega.

Suđenje ne bih komentarisao osim da ovo nije krađa, već čisto neznanje kompletnog sudijskog tima.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Locked