1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote: Fri Jul 28, 2023 2:43 pm Ja bih izasao sa potpuno podmladjenim sastavom i usrao im se u tu pobedu. Kad kazem ''podmladjenim'', mislim bezobrazno podmladjenim - Bogunovic, Tanjga, Bukinac, Jovanovic, Ivanovic, Kokanovic, Kovacev, Boskan,...
I onda kad se postavi pitanje zasto je Vojvodina ovim dominatorima, galaktikosima, srpskom Bajernu suprotstavila decu od 17 i 18 godina, da se kaze zasto.

Nema te cene po kojoj im treba dati zadovoljstvo demonstracije sile u nedelju.
Ovo je scenario kojim bih i ja bio najsrećniji, ali jednostavno ovakva uprava sigurno nema muda za tako nešto. Em će da rade telefoni iz Beograda, em znaju da će Terza odmah da pokrene mašineriju medijsku da ih ispljuje na sva vrata. Do sada se pokazalo da ni u jednom potezu ova uprava ne planira da raskine tradiciju servilnosti.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

Nema tu puno mudrovanja ili u najjačem sastavu ili pustiti mladi sastav igrače do 21 godinu. Neki mešoviti sastav bi samo njima dao veliku rezultatsku pobedu na značaju. Igraj rezultatski ili pusti decu. Nema sredine.

@GospodinFKV Upravo tako.

Doduše ja sam uvek za to da igramo u najjačem sastavu i nadigravamo se ma kakva god da je situacija.

Kao što je i @Voja ispod u kategoriji uprava napisao.
Ne treba skinuti gaće već težiti pobedi.

Ako se ne teži onda klinci.

Ako se teži onda najkvalitetniji sastav zato nikako mešoviti.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by gospodinFKV »

Sta je tacno merilo ''efikasnosti'' dodavanja? Ako nije, recimo, gol koji ce uslediti ili nece... :mrgreen:
Sta je tacno kod Barajevog dodavanja manje u duhu moderne fudbalske igre?

Barajevo dodavanje je definicija modernog fudbala. I on sam je bio u poziciji za centarsut, odlucio se za fantastican pas.
Nama su dva tamnoputa igraca donela taj gol, podjednako koliko i Cumic i Zukic. Jedan je izdrzao povlacenje, i situaciju u kojoj bi 9 do 10 nasih fudbalera palo i uzelo da siri ruke. Drugi je nasao Cumica kroz dvojicu fudbalera.

Mislim da pretpostavka rasizma lezi u tome da se samo na osnovu njihove boje koze ocekuje da trce vise, kao da je boja koze preduslov da neko trci brze ili vise. Meh, i moze i ne moze da se shvati tako, ali mislim da mnogo vecih problema imamo od toga.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Rabba »

Jedna sumorna, kisela i nadasve nažalost tačna najava Grofa... Poput Reda ne bih se jedino složio sa komentarom o trčanju naših tamnoputih stranaca, ostalo prilično objašnjeno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Milan »

Ko god skine ružičaste naočare i istini pogleda u oči, videće kako je ova Grofova najava pogodak u centar. Bravo! :lala:


Manite se, molim vas, bar ovde preterane političke korektnosti. Iz čega vi izvlačite rasizam... Samo čekam ko će da nas upristoji i prokaže svakog ko cz nazove ciganima... :roll:



Red Marquis wrote: Fri Jul 28, 2023 4:00 pm
gospodinFKV wrote: Fri Jul 28, 2023 2:43 pm Ja bih izasao sa potpuno podmladjenim sastavom i usrao im se u tu pobedu. Kad kazem ''podmladjenim'', mislim bezobrazno podmladjenim - Bogunovic, Tanjga, Bukinac, Jovanovic, Ivanovic, Kokanovic, Kovacev, Boskan,...
I onda kad se postavi pitanje zasto je Vojvodina ovim dominatorima, galaktikosima, srpskom Bajernu suprotstavila decu od 17 i 18 godina, da se kaze zasto.

Nema te cene po kojoj im treba dati zadovoljstvo demonstracije sile u nedelju.
Ovo je scenario kojim bih i ja bio najsrećniji, ali jednostavno ovakva uprava sigurno nema muda za tako nešto. Em će da rade telefoni iz Beograda, em znaju da će Terza odmah da pokrene mašineriju medijsku da ih ispljuje na sva vrata. Do sada se pokazalo da ni u jednom potezu ova uprava ne planira da raskine tradiciju servilnosti.


+1

Mi i kad bismo samo najavili ovako nešto, stigla bi direktiva da se hitno promeni sastav. Mi bismo, naravno, podvili rep i poslušali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by slanobarac »

Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 1:44 pm
slanobarac wrote: Fri Jul 28, 2023 1:43 pm
Turija wrote: Fri Jul 28, 2023 1:36 pm Ako zvezda bude htela, dace nam 10 komada. Bice to istorijski poraz, ako terza ne kaze prikocite malo.
Ma šta 10,daće nam 20. :frown:
Apoel, onakav, sinoc nam je mogao lako dati 5 da su samo malo bolji tehnicki i da Carevic nije skinuo neke gol sanse ( ali im je zato poklonio 2).
Slažem se ali i mi smo imali dve mrtve šanse. Čumić i Vukić. Nije svaka šansa gol. Ali ovde je reč o zvezdi i pumpanju njihove superiornosti. Mi i onakvi kakvi smo bili smo ih iznenadili na početku prošlog prvenstva. Ne kažem da ćemo i sad ali baš da nam daju 10 golova. Jednom sam gledao davno poraz od 7:1 na marakani ali mogu glavu dati da neće to ponoviti. Raša parkira autobus a iz kontri Radulović i Čumić mogu ugroziti njihov gol.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Ako već jurimo titulu, treba crvenog Titinog blizanca hrabro napasti sa dve Crne trojke:
1. UN, Mlabašić, Vitas.
2. Bolingi, Baraj, Traore.
Pa kom opanci kom obojci. Važnija nam je valjda titula i LŠ dogodine nego sada LK.

Ako se proceni da je ovo bio rasistički ili neoZbiljan post, nek se obriše.
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Vladimir »

Треба извести најспремније и одиграти мушки, зашто одлагати утакмицу. Енглези играју нон стоп,па не кукају. Није то дан за даном утакмица.
Телеп
Nevernik II
Posts: 462
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Nevernik II »

Najava je prilično jadna, bez obzira što ima dosta istine.

Ako baš toliko volimo da se pogledamo u oči i da govorimo istinu...kako to da nema nekoliko paragrafa o nama samima, o navijačima?

Navijači koji bukvalno ništa ne rade nego kukaju, kukaju, kukaju i onda za promenu još malo kukaju. Nije stanje u Voši loše od juče...kada je zadnji bila neka akcija, manifestacija bunta, kada se zadnji put čuo krik borbe?
Nezadovoljstvo impotencijom navijača i grada Novog Sada se iskaljuje na igračima, treneru. Nije taj Vukić upao u klub sa pištoljem, neko ga je doveo.

Ovaj forum je nekad bio cool mesto. I tad se kukalo (nikad u Voši nije bilo dobro) ali je bar bilo duhovitosti, zezanja, punkeraja, malo optimizma. Ovo sad je kao crna rupa.
Ovom smeta nijansa crvene boje na dresu, ovom smeta veličina zvezde na dresu, ovom smeta što ne igramo kao što smo igrali pre 50 godina, ovom smeta što tražimo odlaganje, ovom smeta što ne tražimo...nema te sitnice koja se ne može podići na nivo kosovskog boja.

Ja se stvarno nadam da mladji navijači ne čitaju forum. Bukvalno će im ubiti i minimum volje da prate klub.

Nas je bilo 30 u Kipru, 800 Kiprana dolazi u NS.
Hajduk je prodao 15k pretplatnih. Mi smo prodali 15.
Kada je Hajduk zadnji put bio prvak? Koliko uspeha ima u Evropi zadnje dve decenije?
Koliko uspeha ima Željo u Evropi?
Nije uvek neka zavera protiv Voše, nisu uvek drugi krivi ima nešto i u nama

Svaka čast deepu što se trudi da bar malo ubaci neke informacije i da mu svaki post ne bude pomraćenje sunca (i Voja i Red Marquis odskaču od ostalih. Mada, Voja voli da kontrira, ima i do toga :D ).Da sam ja na njegovom mestu verovatno bi odustao.

Ako hoćemo da postanemo ozbiljan tim onda treba da odigramo što više ozbiljnih utakmica. Nažalost u Srbiji to jedino može sa Zvezdom. Svi ostali su krš kao i mi (neki manje, neki više).
User avatar
Mark Renton
Posts: 143
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Mark Renton »

Nas je bilo 30 u Kipru, 800 Kiprana dolazi u NS.
Hajduk je prodao 15k pretplatnih. Mi smo prodali 15.
Kada je Hajduk zadnji put bio prvak? Koliko uspeha ima u Evropi zadnje dve decenije?
Koliko uspeha ima Željo u Evropi?
Nije uvek neka zavera protiv Voše, nisu uvek drugi krivi ima nešto i u nama


Ко се не слаже са овим има прилику да демантује ово ове недеље у кавезу против 30 хиљада рома, или ће пре бити "ВеЋ сЕ зНа рЕзУлТаТ"

СВИ У РУПУ!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Ovde se stvara utisak da je neko protiv toga da se zvezda pobedi, to je potpuna zamena teze.
Citacemo komentare u nedelju uvece, pa uporediti. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Изведемо децу и Болингија, он постигне хет трик, дочекамо га ко хероја, у четвртак избацимо Апоела.

Крене лудница, чекамо Дилу Гори или оне друге, Болинги и још једно појачање пријављени за тај меч, гигстикс јавља да нема више карата у продаји.

Гроф прави позитивнију најаву него говор председника у изборној кампањи, Воја и Турија заједно на стадиону.

Ми то можемо!
Duplof
Posts: 901
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Duplof »

@CRD FCV

A titula? :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Mark Renton wrote: Fri Jul 28, 2023 6:28 pm Ко се не слаже са овим има прилику да демантује ово ове недеље у кавезу против 30 хиљада рома, или ће пре бити "ВеЋ сЕ зНа рЕзУлТаТ"

СВИ У РУПУ!
Za početak, kaže se način kada i kako se prijavljuje za organizovan odlazak na Marakanu. To se zove marketing.
Nedeljama smo se raspitivali kako otići u Nikoziju i na kraju videli da je 30 odabranih navijača tamo otišlo verovatno o trošku kluba i sa istim avionom. To je u redu, ali kako na taj način omasoviti tribinu.
Širi poziv za Marakanu u ovom trenutku je više nego potreban, pogotovo što nam uskoro slede domaćinstva u BT..
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Duplof wrote: Fri Jul 28, 2023 7:50 pm @CRD FCV

A titula? :mrgreen: :mrgreen:
Титулу освајамо због боље гол разлике и међусобних сусрета али је гравер већ урезао у пехар звезду као освајача наредних 12 титула јер је она српски Бајерн.
Пошто гравер није тренутно доступан ми пристајемо на то јер се исто хвата био први или други што се тиче Европе.

Белорус долази у Нови Сад са мајицом "опростите моју ружну прошлост".
Locked