14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by ssnigd »

Letargija i nonsalancija na terenu se desavaju u jednoj eventualno u dve utakmice, ali ako to traje dva meseca i jos smo pri tom imali dve pauze zbog reprezentacije, onda to nema vise veze sa igracima i trenerom, nego sa necim sto dolazi od direktive.
Nemoguce je da Stanisavljevic koji je grizao na pocetku sezone, leteo po terenu, pretrcavao 50m u sprintu u Torinu da bi postigao gol, sada nema volje da pretrci dva metra da povija igraca, da Ivanic zbog jednog smesnog faula na sredini terena napucava loptu. Shvatili su ljudi koliko je sati i poceli su da igraju sami za sebe.

PS. Cestitke Milanu Rastavcu na rezultatima koje postize, vidi se sistem u ekipi, odgovornost u igri, borba do kraja, postavljanje igraca prilikom prekida, igranje kontranapada. Apsolutno zasluzena pobeda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by recni galeb »

ko je rekao forma pored Kordica ili golman da ide uz njegovo ime?
ali nije on kriv sto stoji tamo gde stoji, sto ga vodi ko ga vodi...

krenimo od necega... PR, napolje! :mafia:
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Djisa »

N13 wrote:Pored superlige, pratim i niže (amaterske) rangove takmičenja u Vojvodini... ali ovoliko amaterskih poteza na jednoj utakmici nisam u životu video. 7 puta golman ispucava loptu po zemlji, 4 neprecizna vraćanja lopte golmanu, 120 pasova iza ledja igrača, milion totalno nepreciznih pasova koji daju utisak da igrači samo žele da se oslobode lopte, bez želje i volje da se izgradi akcija. Zar je moguće da nemamo igrača koji ume potrčati sa loptom, koji ume napraviti dribling, neki prodor. Zar je moguće da za 90 minuta nije napravljen ni jedan jedini dupli pas? Pa u najnižim rangovima takmičenja gledam organizovanije akcije nego ove današnje na Karađorđu.
Nemam sezonsku, više volim da skupljam karte sa pojedinačnih mečeva, pa tako svaku utakmicu dajem 300 dinara. Ono što gledam u poslednjih mesec dana na Karađorđu ne vredi tih 300 dinara! Počinjem da se pitam da li sam lud što to radim.

Jedna velika sramota... jedini način da se igrači iskupe je pobeda u beogradu. Toliko...
Jedina sansa da se uprava, struka I igraci iskupe je masovni Harakiri na stadionu.
Kup je nas!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Лампард »

Krajnje je vreme da se klub kompletno ocisti od nakupljenih fekalija.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by churguzijanac »

Kad Palocevic takav kakav je od prvog dana, bolje izgleda na terenu od Ivanica onda tu nema sta da se doda.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Sasa1969 »

Gde je Mrdakovic ?
Gde je Stamenic ?
Gde je Meri ?
Sva trojica su igrala prosle subote na Veterniku protiv Spartaka (Stamenic bio ubedljivo najbolji na terenu)
Svi su zdravi i pravi !

Tu je za mene kraj price...nesto smrdi !!!
Image
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Willian »

Kordic nema visinu za golmana,a ni kvalitet za Vojvodinu, plus je nula od covek.Peric nece dobiti sansu dok je on u klubu.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Vasa »

Naravno da trener(ako se tako moze nazvati) nece podneti ostavku,voli Vosu da zadnjeg eura.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Neizlecivi »

Sasa1969 wrote: Sva trojica su igrala prosle subote na Veterniku protiv Spartaka (Stamenic bio ubedljivo najbolji na terenu)
Meni ne ide u glavu, Stanisavljevic je u takvom padu forme, da je to za plakati, Nastic isto. Protiv Spartaka su po levom boku Antic i Stamenic probijali kako su hteli. Antic je tu dugo, jos nije dobio sansu da uopste udje u igru, a Radovic i Nastic su kriminalni bili.
AKO NEMA FORME, KORISTI SVE IGRACE, MENJAJ UTERAM TI... Njemu se tim svodi na 11+ Vukcevic,Palocevic i Zocko.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by gospodinFKV »

Igraci ne zele da budu deo ove tragikomedije. Igrali su kao tim dokle god su smeli. Sad je stigla direktiva i dok se zvijezda ne odmakne na sigurnih +100, nema pobedjivanja. Bili smo u top formi dok je trebalo dobiti patlidzan, a onda se povukla rucna. Oni koji smatraju da mogu dobro da se prodaju (Ozegovic, Ivanic), oni igraju za sebe. Oni koji misle da im je igranje u Vosi premija (mahom svi ostali), cute i igraju kako im se kaze.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by angua »

ne znam sta da kazem, a da nije vec receno. sramota.
Stamenic, Meri i Antic su bili na tribinama.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by severozapad »

Postoje samo dve dobre stvari za mene koje su se juce desile.

Prva: Posle tekme cekam na stanici preko puta starog Latina. Staje bus "Slobodna vožnja" i iz njega izlazi 30 klinaca i klinki u vošinim obeležjima i ide da navija za voljeni klub. http://www.rkv.rs/?p=6630" onclick="window.open(this.href);return false;

Druga: Mi smo Voša i nakon ove sramote dobijamo Zvezdu u sredu. Jer Vojvodina i logika mogu u istu rečenicu samo ovako na forumu kad mi koji je znamo dobro pričamo o tome.

Vrlo retko sam napadao igrače a kamoli golmane ali opet ovo što Kordić predstavlja na golu nije ni jedno ni drugo. Nešto je jako trulo kad taj dečko stoji na golu Vojvodine, uz to mu želim sve najbolje ali što dalje od našeg gola.

Pre samo mesec dana je svako bio ponosan što navija za Vošu, sad mu bride obrazi. To je naša realnost i nažalost ako već pristajemo da smo u jsl treba da znamo da je to to. U Srbiji nema fudbala i neće ga biti u neko dogledno vreme.
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Salvador »

severozapad wrote:Postoje samo dve dobre stvari za mene koje su se juce desile.

Prva: Posle tekme cekam na stanici preko puta starog Latina. Staje bus "Slobodna vožnja" i iz njega izlazi 30 klinaca i klinki u vošinim obeležjima i ide da navija za voljeni klub. http://www.rkv.rs/?p=6630" onclick="window.open(this.href);return false;

Druga: Mi smo Voša i nakon ove sramote dobijamo Zvezdu u sredu. Jer Vojvodina i logika mogu u istu rečenicu samo ovako na forumu kad mi koji je znamo dobro pričamo o tome.
...
Znam da je svaka uteha posle onog juce preko potrebna, ali ako cemo iskreno, prva stvar nema veze sa fudbalskom Vosom, a druga se nije ni desila (a vrlo verovatno ni nece).
Nista se dobro nije desilo na utakmici o kojoj pricamo - jedna vrlo losa i depresivna slika trenutnog stanja Vose, a najgore je sto su ovakva izdanja postala pravilo, a nikako izuzetak.
Rezultatski padamo i velike sanse da cemo igrati play-out, poseta nikada nije bila losija, a ovakav namesteni tim ne odgovara ni menadzerskim igracima koji moraju da igraju vise nego sto bi smeli, jer u timu koji ovako jeftino gubi nece se sigurno ni oni dobro prodati.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by laki »

Jebali te menadzerski igraci i menadzeri, Zarogrcicu. A i tebe, Scepanovicu, retarde jedan prodani. Svasta bih ti jos rekao ali necu zbog pravila foruma.

Gubimo 0 1 i ulazi Zocevic?! GOSPODE!! Zocevic treba da se kali dobre dve godine u nekom Proleteru, mada mu je i to previse, treba ga poslati u neku 5. ligu da tamo ocvrsne, posto decko nema ni 35 kila, ja ne znam sta on moze i treba da doprinese nasoj igri?! Eto samo neka mi neko objasni.

Vukcevic?! Koji ce na m k***c taj igrac, pod jedan? Jel nismo imali pre njega dovoljno krilnih igraca pa nam treba neki menadzerski igrac na pozajmici da ga razigravamo? Decko je glup kao k***c, uzasan fudbaler! Stamenic je za njega izmislio fudbal, samo da mu se da vise sanse kao na pocetku. Kada je dobijao vecu minutazu, bio je odlican. On je buducnost, njega cemo moci da unovcimo za dve, tri godine, njega treba da forsiramo, a ne pozajmljene igrace od kojih nemamo nikakve koristi.

Kordic je spasio dve, tri sanse i odrzao nas u igri, ali to ne menja cinjenicu da je linijas, da je izleteo u prazno u petercu, da je bezobrazan, da je alkoholicar, da je nesportista i da takav covek ne treba da bude u klubu pod jedan zbog svojih ljudskih (ne)kvaliteta, a pod dva, zbog svojih fudbalskih nekvaliteta. Nikad veceg idijota na golu nismo imali od njega!!


Ostatak tima: SIVILO! Ocekujem 4 0 na laznij marakani u sredu. Koliko li ce nas pacijenata samo biti u kavezu tamo. Ocekujem neku brojku od recimo 23 coveka.

POSLE ONAKVOG LETA DA DODJE OVAKVA JESEN?! KAKVA LI CE BITI ZIMA?? :cry:
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

Post by Danilo »

Uprava da izadje i objasni,sta se desava.Nesto je mnogo trulo.Ovi igraci mogu da igraju,ali opet ne igraju
Zbog cega?,zbog koga?

Trener mora podneti ostavku,zbog ovog fijaska ,svidjalo se to nekome ili ne.Puno je kikseva.
Ili verovatno ceka otkaz zbog para ,Zagorcicu ima li morala,posle svega?
Locked