21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by churguzijanac »

Vignjević: pročitan, izblokiran, limitiran!
Šupica: čist gubitak energije je pisati bilo šta o našem golmanu!
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Firmson89 »

Red Marquis wrote:Kiks bi ti se možda i oprostio (i vrapci znaju da ne znaš da braniš), ali da ti pretiš i raspravljaš se usred meča sa publikom...DOKLE ĆE SE TAKVE STVARI TOLERISATI?
Апсолутно подржавам, гледам шта ради све време и не верујем очима својим! Пут под ноге и да те не гледамо више!

А ОФК ме је изузетно непријатно изненадио упркос томе што нисам ни имао нека очекивања, као што је речено, победили су и Смедерево у ваљању по терену... :evil: Не знам да ли су ми више живаца покидали они или крме од судије. Да ли је неко можда испратио ситуацију са картонима, судећи да их је било на бацање, ко осим Рунија неће моћи да игра за викенд?

Имамо пад у игри што је очигледно и надам се да ће се исправити колико је могуће до недеље, а на нама је само да се појавимо у што већем броју на лавору и подржимо их како треба, без обзира на резултат!

П.С. Абуа је дефинитивно требало одморити мало, иако је у пар наврата заиста гризао, и он је човек и нормално је да га стиже умор...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by trelos gia fcv »

ssnigd wrote:Sada kada krene pljuvacina.
Nema potrebe za tako nešto...

Obistiniće se ono što sam na žalost najavljivao. Ispašćemo od male jadne ofke u kupu!
Zašto?
Zato što smo još manji i jadniji koliko god to hteli da priznamo ili ne.

Ajmo sada...pljuvačina po meni, a ne po FK Vojvodini takva kakva je!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by laki »

Gazimo partizane u nedelju! Kod mene je euforija vec povela a vi pljujte po supicu! :cheers:
Image
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by One and only »

Ovi lazni stogodisnjaci pocinju zestoko da mi se gade zajedno sa zoranom jajarom. Mislim da nikad nisam prisustvovao mecu gde odjednom trojica igraca padnu nicim izazvani. I ne zelim da trazim opravdanje za poraz u sudiji i beogradskim jajarama. Jednostavno porazi se moraju desavati, kiksnu i najbolji timovi u najboljim ligama, pa sta? Ali naravno zoki ce da uvidi da su neki igraci van forme bas pred utakmicu protiv partizana, ali ce zato protiv nas da odigra najseljackiji antifudbal ikad vidjen. D**aj ga zorane!
Za razliku od proslog meca protiv OFK-e ovaj put smo mnogo slabije odigrali, pogotovo u veznom redu. Na pocetku je zestoko duvalo na desnoj strani, smiljanic je bio nevidljiv, a Jokic zbog svoje (ne)brzine nije mogao to da pokrije. Zaista ne znam sta treba da se desi pa da konacno vidimo ledja tom malom **** i ljigi supicu.
United of Vojvodina
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Helm »

Ma to je Supic namerno uradio da rastereti ostatak igraca do crnih. :deal:
Ja se licno nisam mnogo potresao, prvenstvo me ne dotice bas mnogo u trenutnoj situaciji, a od utakmica sam naostren za sledece kolo u prvenstvu i revans u kupu.
Sto se utakmice tice, licno, nisam ni ocekivao mnogo vise. Uslovi za igru su bili ocajni, kombinovani sastav (koliko - toliko, ali ocito dovoljno), koncentracija na drugom mestu... Nema izgovora za ovo, daleko od toga, ali prosto ne zelim da trosim energiju na jednu ovako nebitnu utakmicu (i zbog tabele, i zbog perioda koji sledi, i zbog nebitnog kluba na drugoj strani). Moj najveci utisak je da Susnjaru polako prolazi vreme, a on nazalost ne pokazuje mnogo. Bojim se da mu nije jos mnogo prilika ostalo da se pokaze i iskreno se nadam da ce u narednom periodu pod hitno iskoristiti sansu. A Kosovic je definitivno zasluzio da bude starter na nekoj od narednih utakmica, i danas je odlicno odigrao, a i svaku prethodnu koju je usao.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by borrissey »

Sramota. Bilo bi mi zabavnije da sam ostao na poslu i pregledao studentske pismene radove. Utakmicu neću komentarisati, jer nema šta za komentarisanje, osim da mi je neverovatno da čak i Rupić, koliko god loš golman bio, primi onakav gol. Nek svako izvuče zaključak za sebe, kakav misli da treba...

Samo ostaje da se nadam da sve ovo (ukljčujući i "Supiću majmune", što ne odobravam, ne zbog njega već zbog atmosfere u ekipi), neće poremetiti ekipu za najvažnije utakmice koje se približavaju veoma brzo.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Tony Starks »

trelos gia fcv wrote:
ssnigd wrote:Sada kada krene pljuvacina.
Nema potrebe za tako nešto...

Obistiniće se ono što sam na žalost najavljivao. Ispašćemo od male jadne ofke u kupu!
Zašto?
Zato što smo još manji i jadniji koliko god to hteli da priznamo ili ne.

Ajmo sada...pljuvačina po meni, a ne po FK Vojvodini takva kakva je!
Nema potrebe za pljuvačinom po tebi, naši smo. Meni se samo ne sviđa tvoj stav, to namerno predviđanje negativnog rezultata i mračenje, da bi posle mogao da se pojaviš sa tim stavom "eto, šta sam vam rekao". Ok je biti zabrinut za rezultat zbog loše igre, ali ne vidim na osnovu čega bi ti tako bio ubeđen da mi 100% ispadamo od OFK. Takvim stavom samo kvariš sebi gledanje te utakmice, jer ćeš biti rastrzan između ljubavi prema klubu i podsvesne želje da ispadneš u pravu. A sećam se dobro da si bukvalno isto izjavio i pred Suduvu, isto u tvom stilu sa boldom i anderlajnom, bio si siguran da ispadamo. Tad nisi bio u pravu, pa nadajmo se da nećeš ni u sredu. :) Eto, sad sam ja ovim postom preuzeo na svoja pleća teret da me, ako nedajbože ispademo od OFK, nagazite sa "šta sam ti rekao" stavom. :)
Last edited by Tony Starks on Wed Apr 03, 2013 7:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Nevernik »

Tony Starks wrote: A sećam se dobro da si bukvalno isto izjavio i pred Suduvu, isto u tvom stilu sa boldom i anderlajnom
Trelos je stari spamer :)

Odlicna utakmica. Prava prvenstvena.
Steta sto je teren toliko los pa smo bili spreceni da pokazemo koliko znamo kao sto smo radili tokom jeseni.

Inace, tupite ga sa Supicem.
Kao da nam klub cine 10 velemajstora i Supic.

Ova utakmica je na pravi nacin prikazala koliko je iracionalno velicanje Nase Dece na forumu. Cim je nas mora da je majstor.
Da su Poletanovic i Susnjar kojim slucajem iz Crne Gore imali bi vec odavno na stotine postova o tome kako ih neko gura. Novi Lakic i Lazetic.
Ovako posto su nasi tek poneka rec iako su iz nedelje i nedelje sve gori.
vdn slaninar
Posts: 1036
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by vdn slaninar »

neko je ranije pisao o igri da igramo sve losije,pa smo rekli bitno je da pobedimo.sad ni igre ni rezultata.odigrali smo dve utakmice kako treba vrhunski ,protiv spartaka i protiv ofke u kupu(jedino nisam gledao protiv smedereva).al ne mogu da verujem da nam posle dva tri kola opada forma i da ne mozemo bez oscilacija da satavimo 10tak utakmica.ne moze da bude da nemamo motiv u prvenstvu vec sve dajemo na kup,pa to je prodavanje magle.ako ne igras dobro u prvenstvu pa kako ces osvojiti kup.ofka je u istoj situaciji ko i mi pa ima motiv da nas pobedi na sred karadjordja.danasnja utakmica je pokazala da smo vrlo daleko od tog kupa.drugo ne razumem da posle tri meseca pauze u prvenstvu mi moramo da odmaramo igrace jer sad ima 2~3 nedelje utakmice sreda~subota,pa jel to znaci kad bi igrali ligu evrope da bi ispali iz lige u prvenstvu.danas lose,pogotovo posle gola,bilo je sasvim dosta vremena za igru,a mi smo odma poceli da srljamo da sto pre dodjemo do gola i samo gresili.adjuru igra ok al me nervira sto cim primi loptu odma salje napadacima preskacuci igru,pa vranjes u prvom poluvremenu je jednom diro loptu.smiljanic u prvom rupa velika u drugom se popravio.jako je tesko biti navijac vojvodine,taman kad se malo napalimo,napravimo neku pozitivnu atmosferu,brzo sve upropastimo i vratimo se unazad.supic kakav je takav je,ne svidja mi se da sav gnev zbog lose igre istresemo na njega,a i ruzno izgleda.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by madda fakka »

Helm wrote:Ja se licno nisam mnogo potresao, prvenstvo me ne dotice bas mnogo u trenutnoj situaciji, a od utakmica sam naostren za sledece kolo u prvenstvu i revans u kupu.

Oni nama ne bi dali gol do prekosutra da nije bilo onoga... Jesmo napadali ali nismo bili opasni po njihov gol, samo ona glava Abua za celu utakmicu, gde je lopta fijuknula pored gola. Sada smo mi bili u polozaju da nismo uputili nijedan sut u okvrir gola :!: Negativan utisak - Smiljanic a ne Nastic, katastrofa teren i sudija, Pozitivan utisak - Kosovic skoro pola sata na terenu, Susnjar nije samo blejao kao centarfor kupio je lotu gde god i kada god je imao priliku za to, Poletanovic je sve bolji i bolji. Iskreno kao navijac Vojvodine, srcem sam hteo pobedu, glavom sam ocekivao X ili ovo...

P.S. Bilo mi je drago sto je Firma izostavila svoje transparente zarad ove humanitarne akcije :!: Svaka cast momci
I Bog je Slaninar...
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by ciribuciriba »

Vignjevic pojma nema, to smo znali i pre ove utakmice.Neki forumasi su najavljivali da ce upravo on odluciti ovu utakmicu u korist ofk.Unistice potencijal Vosine dece.Nije mi jasno zasto Kosovic nije igrao od pocetka.Zasto ne pruzi sansu Gacinovicu?Bolje da je prosledjen na pozajmicu da igra u kontinuitetu.Sta je sa B timom???
Cast ljudima iz omladinske skole koji rade vrhunski posao.
Predlog za UO kluba:Smeniti Vignjevica.Za trenera postaviti trenera omladinaca Kosanovica, a za sportskog direktora, direktora omladinske skole.Ljudi znaju znanje i veliki su Vojvodinasi.Neka rade u kontinuitetu nekoliko godina i doce rezultati.Donece sampionski mentalitet u prvi tim.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Krle »

Sad sam čuo, kad sam se vraćao s utakmice - bila dojava za 2. Mrzim te teorije zavere, kao što mrzim i Spasića, ali...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by shecky »

Ljudi nema sta da se crni... vidim da neki vec zale nase protiv groblja..
Morate shvatiti da to nije samo utakmica kako za nas navijace tako i za igrace i to ce biti skroz neka druga prica.
Ono sto ja mogu reci na osnovu vidjenih utakmica do sada je da protiv groblja jedino X nece biti sigurno.
Dakle ili kec ili dvojka.
Sto se NASE dece tice.. apsolutno nije tacno sto so je neko ovde spomenuo..pa ni taj Kosovic bas nije nase dete ,klinac je crnogorac pa ga svi hvalimo zar ne?
Susnjar je po meni odigrao dosta dobro ,fantasticno gradi loptu zna lucidno da doda tj iz sklj pozicije, ali ni on ni Abu danas nisu imali neku PRAVU sansu ,a nece biti da su za to napadaci krivi nego vezni red.
Kao sto sam vec reko Marko je totalno out od kad se povredio i nije mi jasno zasto ima prednost u odnosu na Kosovica,a nije da je Marko iskusniji posto su obojica klinci i po godinama i po stazu u prvoj postavi.
Takodje neko rece da cemo opet ispasti u 1/2 kupa.. e pa ne da se ne slazem nego tvrdim da cemo NAKANTATI OFKu u revansu..zivi bili pa videli.
Takodje se slazem sto se Supe tice.. ja sam ga PRVI podrzavao na pocetku posto ste svi popizdeli na njega tada VEOMA NEOPRAVDANO jer ste bili gnevni sto nam nema Brke vise.
Kada smo svi skontali da je prilicno los golman ,vise ga ni ja nisam mirisao ali mi NE PADA napamet da ga vredjam jer je on igrac Vojvodine!!!!
Uostalom mozda vi da ali ja nmg zaboraviti tekmu protiv Spartaka prosle godine 1-1 kada nas je Supa spasio fantasticnim odbranam lopti koje smo svi vec videli u golu!
Ako nekog treba da vredjamo to je onda trener koga treba naterati da zameni golmana.

Suma sumarum po meni opet sve pada na Vigija i njegove fantasticnoprovidne i nerazumne izmene (vadi drugog napadaca i ostajemo sa jednim pri negativnom rezultatu!!!)
Last edited by shecky on Wed Apr 03, 2013 8:09 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Passion »

Стигао сам на утакмицу после гола и није потребно да било шта коментаришем. Само бих био захвалан када би ми неко рекао, шта је супић то радио наконд примљеног гола? Са киме се препирао? :evil:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked