8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by laki »

Gol ide na dusu Vuku bar 40%. Za Jokica ne mogu da verujem :roll: Sve u svemu, koliko mogu da vidim sa izvestaja: cemer i jad.
Ko zna zasto je to dobro :)
Image
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Ljubomir1996 »

Kordić-Vulićević, Đurić, Karan(neki omladinac), Nastić-Sekulić(Grin), Poletanović-Stevanović, Mitošević(Moreira),Kosović(Meleg)-Bojović(Abubakar). Ja mislim da bi ovaj tim posle godinu dana uigravanja pod Kosanovićem postao možda i bolji tim nego što smo imali 2010/2011.
1. Naša uprava nije u stanju da zadrži jednog trenera dve cele sezone
2.Moraju igrati Škuletić, Jokić(Trajković), Supić,Ađuru i ostali vanzemaljci...
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Milan »

Au Jokicu, Jokicu...

Stvarno smo jadni. Pa mi sa igracem vise ne uspevamo ozbiljnu sansu da napravimo, a kamoli da pobedimo (i to nije prvi put).
Za sve nas koji i dalje dolazimo da gledamo ovaj cirkus ocekujem, u najmanju ruku, autobus plavusa koje bi oralno zadovoljavale sve prisutne na stadionu, a sve u pokusaju izmamljivanja po kojeg osmeha na licu i sprecavanja pomisli o samoubistvu u toku utakmice.
POŠTO OBRAZ ???!!!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by SlaNNinar »

Milane, što si tako negativan? :mrgreen: Nisam gledao utakmicu, pa se ne bih usuđivao da komentarišem, ali ono pretrčavanje Jokića... :o Stvarno neverovatno... Po mom mišljenju, Traksu treba ponovo dati šansu. Bojke ga zavuk'o opet, trenutno nam je najbolji strelac, sa četiri gola u sva tri takmičenja :mrgreen:
http://kapiten.rs/fudbal/bojovic-za-kap ... sta-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Nevernik »

Toto Riina wrote: Gari da si se i jednom iscimao da odes do SC Vujadin Boskova i pogledas sampionsku generaciju omladinaca bilo bi te sramota svake reci napisane u ovom postu! To su deca od 17,18 godina koja su kaznena ekspedicija u Srbiji i koja su uterala strah u kosti blizancima. Ekipe protiv njih standardno igraju bunker i takmice se koja ce sa manje golova napustiti teren.

Setimo se koliko je Duca osporavan ovde, a sada je verovatno najbolji igrac reprezentacije i holandske lige. Meleg i Boske ce uz kvalitetniji rad preko slicno proci.

Kladim se da ne znas da nabrojis 5 omladinaca bez provere po forumu, ali vazno je da se mraci i pljuje po svemu. Pa, hajde malo i po omladincima.

Za kraj ko je i gde predstavio svakog kao novog Mesija i na osnovu cega si doneo zakljucak da su precenjeni :?:
Gari, kad bi se malo potrudio shvatio bi da postoji ogromna razlika izmedju omladinskog fudbala i onog koji se igra u prvim timovima. Cak i u ovoj nasoj jadnoj ligi.

Takodje ako se malo potrudis shvatio bi da ja nisam pljuvao po omladincima nego izrazio svoje misljenje da se njihovi kvaliteti precenjuju na forumu.
Ti si izgleda nov ovde pa nisi bio u prilici da citas hvalospeve na racun Aleksica, Kataia, Mitosevica, Melega. Bosketa...sada su tu Kordic, Nastic, Sekulic, Spremo...dosta njih je dobilo sansu i ako cemo posteno nisu se predstavili kao igraci koji donose razliku. Ni u Vosi ni izvan zemlje.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by recni galeb »

cek, sta ti i dalje imas protiv Kataia? :frown:
pazi on je jedan od najboljih prizvoda, uvalis ga za lepe pare a dobijes ga jos i nazad, ma idi bre, tako ne mozes prodati ni "Lesija koji se vise puta vratio uspesno kuci". :mrgreen:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Toto Riina »

Garison taj Katai ili Aleksic je doneo klubu vise para od jednog Dusana Tadica ili Dragana Mrdje. I dalje ima ubedljivo najveci potencijal u ligi, ali zbog glave ne moze da ga iskoristi.

Ogromna razlika izmedju omladinskog i seniorskog fudbala ima u ozbiljnim ligama, a nasa to svakako nije. Melega prati Hereven i Ajaks, a Bosketa Napoli i Salke sto mozes da proveris na stranim sajtovima koji ne pisu price za 20 jevreja i dupli vinjak. Pljuvan bejase Duca ovde, pa je sad najbolji igrac holandske lige i reprezentacije :idea: Potencijal je presudan i vazan a ozbiljan rad daje rezultat.

Sadasnja omladinska generacija duplo je talentovanija od Aleksica, Kataia, Kacara, Medojevica i sjajno pedagoski i psiholoski pripremljena od strane Kosana.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Grba_NS »

Nevernik wrote:Gari, kad bi se malo potrudio shvatio bi da postoji ogromna razlika izmedju omladinskog fudbala i onog koji se igra u prvim timovima. Cak i u ovoj nasoj jadnoj ligi.

Takodje ako se malo potrudis shvatio bi da ja nisam pljuvao po omladincima nego izrazio svoje misljenje da se njihovi kvaliteti precenjuju na forumu.
Ti si izgleda nov ovde pa nisi bio u prilici da citas hvalospeve na racun Aleksica, Kataia, Mitosevica, Melega. Bosketa...sada su tu Kordic, Nastic, Sekulic, Spremo...dosta njih je dobilo sansu i ako cemo posteno nisu se predstavili kao igraci koji donose razliku. Ni u Vosi ni izvan zemlje.
Pre nego sto pocnem sa odogovorom na tvoj(e) post(ove) da kazem sledece:
Ovaj klub postoji (jos uvek) samo zbog omladinske skole, na racun koje i funkcionise. Ovaj klub nije zaradio ni na jednom igracu van te skole!

Sad, da ti odgovorim jer se osecam prozivanim kao neko ko prati "nase klince".
Posto si rekao da treba da se potrudimo da shvatimo, ja sam se potrudio i dosao sam do sledeceg zakljucka (mozda mi ne valja zakljucak al' jbg.):

-Omladinski fudbal se (naravno) razlikuje od seniorskog.
-Omladinski fudbal i iskazivanje kvaliteta u njemu je odlican pokazatelj necijeg potencijala/talenta za seniorski fudbal.
-Cak i u ovoj nasoj (jadnoj) ligi neki (kao nkp) forsiraju iste te klince pa ne vidim da ih nesto gazimo u medjusobnim susretima (o titulama necu ni da govorim).

Osporavas njihov kvalitet/potencijal? Ok. Koliko puta si ih gledao i da li si ih uopste gledao da bi mogao da izneses takav sud?

Ja sam prvi pisao (i pisacu ubuduce) hvalospeve na racun Aleksica, Melega, Mitosevica, ne zato stu su "nasa deca" vec zato sto pokazuju vise od ostalih u toj konkurenciji (u drzavi Srbiji). To zasto neki od njiih nisu razvili svoju karijeru do kraja i na pravi nacin jeste osnovni problem u celoj ovoj situaciji, a problem svakako nije u njihovom talentu i nedostatku istog, vec u odnosu kluba prema njima i generalno omladinskoj skoli.

I na osnovu cega ti uopste osporavas Melega sad? Video si ga jedno poluvreme (u sensiorskoj konkurenciji ) i doneo si zakljucak da decko ne zna? Ko je to od njih dobio sansu i kad? Zao mi je sto nisam prisustvovao tome?!
M. Kordic nije branio nijednu seniorsku takmicarsku utakmicu, njegov brat Saleta je odigrao 2 utakmice, ukupno 60 min (ako je i toliko), Spremo odigrao manje od poluvremena (protiv Rada prosle sezone) i od tad ga nema, Sekulic kad se zbroji 45 min. (na 2 poslednje utakmice). Je l' to ta sansa na osnovu koje si zakljucio da nemaju kvalitet?
Sansa je kad nekog pustis da odigra celu sezonu (da ne kazem i vise), istrpis njegove (trenutne) slabosti i pustis ga da se razvija na pravi nacin. Ja cu podsetiti da su isti ti momci (koji nemaju kvalitet) prosle godine na ubedljiv nacin osvojili titulu u omladinskoj konkurenciji, a ove godine igraju jos ubedljivije, gde u prvih 7 kola imaju SVE pobede.

I dokle god ima i jednog navijaca Vojvodine koji razmislja na ovaj i slican nacin, Skuletic(i) i treba da nam vode glavnu rec na terenu!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Boske87 »

Ja kad vidim Mitoševićeve igre u zadnjih godinu dana dođe mi da zaplačem. Klasičan primer propalog talenta koji je kasno uveden u prvi tim. Bojim se da će se to desiti i sadašnjim omladincima, ili neće dobiti na vreme šansu ili će ih brže bolje prodati za tepsiju ribe. Jesmo trenutno očajni i pred nama je sezona za zaborav ali ne razumem te hvalospeve na račun Bojovića, dao lik 4 gola i odmah je postao naša budućnost. Mi sa trenutnim napadačima nemamo nikakvu perspektivu u budućnosti, čak i da u vezni red dovedemo Ćavija i Inijestu oni (Abu, Bojović, Bilbija) bi našli način da budu neefikasni. I nadam se da će Jokića ovo sloumošn izdanje prebaciti na klupu, imam više poverenja u Karana negu u njega.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by kenta »

Tadić je pljuvan, koliko se sećam, tokom svoje poslednje sezone kod nas kad je igrao kol'ko i kako je hteo.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Nevernik »

Grba_NS wrote: Pre nego sto pocnem sa odogovorom na tvoj(e) post(ove) da kazem sledece:
Ovaj klub postoji (jos uvek) samo zbog omladinske skole, na racun koje i funkcionise. Ovaj klub nije zaradio ni na jednom igracu van te skole!

Sad, da ti odgovorim jer se osecam prozivanim kao neko ko prati "nase klince".
Posto si rekao da treba da se potrudimo da shvatimo, ja sam se potrudio i dosao sam do sledeceg zakljucka (mozda mi ne valja zakljucak al' jbg.):

-Omladinski fudbal se (naravno) razlikuje od seniorskog.
-Omladinski fudbal i iskazivanje kvaliteta u njemu je odlican pokazatelj necijeg potencijala/talenta za seniorski fudbal.
-Cak i u ovoj nasoj (jadnoj) ligi neki (kao nkp) forsiraju iste te klince pa ne vidim da ih nesto gazimo u medjusobnim susretima (o titulama necu ni da govorim).

Osporavas njihov kvalitet/potencijal? Ok. Koliko puta si ih gledao i da li si ih uopste gledao da bi mogao da izneses takav sud?

Ja sam prvi pisao (i pisacu ubuduce) hvalospeve na racun Aleksica, Melega, Mitosevica, ne zato stu su "nasa deca" vec zato sto pokazuju vise od ostalih u toj konkurenciji (u drzavi Srbiji). To zasto neki od njiih nisu razvili svoju karijeru do kraja i na pravi nacin jeste osnovni problem u celoj ovoj situaciji, a problem svakako nije u njihovom talentu i nedostatku istog, vec u odnosu kluba prema njima i generalno omladinskoj skoli.

I na osnovu cega ti uopste osporavas Melega sad? Video si ga jedno poluvreme (u sensiorskoj konkurenciji ) i doneo si zakljucak da decko ne zna? Ko je to od njih dobio sansu i kad? Zao mi je sto nisam prisustvovao tome?!
M. Kordic nije branio nijednu seniorsku takmicarsku utakmicu, njegov brat Saleta je odigrao 2 utakmice, ukupno 60 min (ako je i toliko), Spremo odigrao manje od poluvremena (protiv Rada prosle sezone) i od tad ga nema, Sekulic kad se zbroji 45 min. (na 2 poslednje utakmice). Je l' to ta sansa na osnovu koje si zakljucio da nemaju kvalitet?
Sansa je kad nekog pustis da odigra celu sezonu (da ne kazem i vise), istrpis njegove (trenutne) slabosti i pustis ga da se razvija na pravi nacin. Ja cu podsetiti da su isti ti momci (koji nemaju kvalitet) prosle godine na ubedljiv nacin osvojili titulu u omladinskoj konkurenciji, a ove godine igraju jos ubedljivije, gde u prvih 7 kola imaju SVE pobede.

I dokle god ima i jednog navijaca Vojvodine koji razmislja na ovaj i slican nacin, Skuletic(i) i treba da nam vode glavnu rec na terenu!
Ah, da, cuvena forumaska skola odgovaranja. Kad se sa nekim ne slazes odmah reci da je on za Batu ili ovog puta Skuletica.
Ne moze da omane.

Ako pratis nase utakmice u poslednje vreme mozes da primetis da, iako smo svi mi ovde tvrdili da je Vignjevic doveden da bi SKuletic/Trajkovic i slicni igrali, Skuletic vise ne igra. Glavnu rec na terenu imaju bas nasa deca.
Rezultat se nije nesto promenio.

Ja nigde ne osporavam njihov kvalitet. Niko ne bi bio srecniji od mene ako oni stvarno vrede onoliko koliko ljudi ovde tvrde.
Ja samo kazem da je u tradiciju ovog forumu da precenjuje kvalitete nase dece.
To nije napad na nasu omladinsku skolu nego obzervacija na pisanje na forumu.

Mislim da je sasvim jasno da se moja poslednja recenica "dosta njih je dobilo sansu i ako cemo posteno nisu se predstavili kao igraci koji donose razliku. Ni u Vosi ni izvan zemlje" odnosila na Aleksica, Kataia, Mitosevica, Bosketa.
Ovi mladji su pomenuti kao ponavljanje hvalospeva.
Sad sto ti to izokreces da bi tebi odgovaralo je vise tvoj problem.

Ja ne spadam u tu grupu navijaca koji slede logiku "Samo neka igraju nasa deca pa makar ispali u drugu ligu".
Briga me da li je nase dete, njihovo dete, africko dete.
Kao i svi ostali slab sam na lokalne klince ali ne toliko da evo i dve godine kasnije jos uvek pisem kako je ceo svet kriv sto Mitosevic igra ocajno. Samo da ne bi priznao da mozda on i nije tako dobar igrac.
Solidan jeste. Da igra za tim koji se bori za trece mesto u Srbiji.
Ali koliko sam ja primetio mi svi tezimo necem visem od treceg mesta.
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Charlie »

Ne znam cemu ovo podsmevanje Jokicu. Pa normalno da je Thiago(jedan od najboljih igraca u ligi) duplo brzi od njega na tolikom prostoru. Vuk M. daje totalno idiotski pas, sedam igraca se nabilo u 20m i ostavilo 30m przno da se ovaj zaleti. Sta je Jokic koji stoji na centru tu mogao, da ga rusi, odmah bi fasovao crveni...Djuric ili Trajkovic bi ispali jos smesniji da su se nasli u takvoj situaciji.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by mihailov »

Problem je upravo u tome što Vojvodina upropaštava karijeru klincima. U mlađim selekcijama se radi odlično i onda dođe trenutak kada postanu zreli za prvi tim. Kreće njihovo prebacivanje na klupu i nakon toga višemesečno, a često i višegodišnje čekanje da prođu i taj stepenik i zaigraju u kontinuitetu. Igrač u tom trenutku kreće da nazaduje, da gubi samopouzdanje i kada, kao Mitošević, dobije pravu šansu bar 2 godine kasnije nego što je trebao, on počinje da deluje potpuno izgubljen i da se uklapa u sivilo ekipe. Tada, po pravilu, on postaje glavni krivac za sve loše što se dešava i tu se završava njegova prilika da postane fudbaler...
Niko od ovih momaka, sem donekle Sprema, nema problem sa glavom kao što ga imaju Katai, Smiljanić, odnosno Aleksić. Zato ne vidim razlog da ne krenu da se forsiraju, jer imaju šta da pokažu, što se dalo videti prošle sezone. Nema tu puno čekanja, smena generacija trebala je da usledi mnogo ranije. Što se ove sezone tiče, kasno je bilo šta da se uradi i zato je idealna prilika da se prošlogodišnji šampioni uvedu u seniorski fudbal.
Ovo što sad radi Vignjević je dobra stvar, samo nisam siguran koliko su namere iskrene. Videćemo hoće li se nastaviti sa ubacivanjem podmlatka, ili sledi ekspresni povratak otpisanih...
Napred Voso!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by masterNS »

Charlie wrote:Ne znam cemu ovo podsmevanje Jokicu. Pa normalno da je Thiago(jedan od najboljih igraca u ligi) duplo brzi od njega na tolikom prostoru. Vuk M. daje totalno idiotski pas, sedam igraca se nabilo u 20m i ostavilo 30m przno da se ovaj zaleti.
Thiago jedan od najboljih igraca u ligi? Na osnovu cega tvrdis tako nesto? Broj golova koje je postigao je mizeran s' obzirom u kojoj ligi, a ja licno nikada nisam video nijedan njegov lucidan pas ili dribing kojim je on pokazao neko znanje. Svi golovi koje on postize postigao bi svaki iole krsten napadac. Cak je i onaj njihov Randelovic bolji od njega.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 8. kolo: Sloboda-Vojvodina 1:1

Post by Grba_NS »

Nevernik wrote:Ah, da, cuvena forumaska skola odgovaranja. Kad se sa nekim ne slazes odmah reci da je on za Batu ili ovog puta Skuletica. Ne moze da omane.
Matori, zesce si promasio cilj. Nit sam rekao, nit sam ciljao na Batu.
Nevernik wrote:Ako pratis nase utakmice u poslednje vreme mozes da primetis da, iako smo svi mi ovde tvrdili da je Vignjevic doveden da bi SKuletic/Trajkovic i slicni igrali, Skuletic vise ne igra. Glavnu rec na terenu imaju bas nasa deca.
Rezultat se nije nesto promenio.
Aj nabroj mi (ako nije problem) tu "nasu decu", sto igraju glavnu ulogu?!
Nevernik wrote:Ja nigde ne osporavam njihov kvalitet. Niko ne bi bio srecniji od mene ako oni stvarno vrede onoliko koliko ljudi ovde tvrde. Ja samo kazem da je u tradiciju ovog forumu da precenjuje kvalitete nase dece.
To nije napad na nasu omladinsku skolu nego obzervacija na pisanje na forumu.
Mislim da je sasvim jasno da se moja poslednja recenica "dosta njih je dobilo sansu i ako cemo posteno nisu se predstavili kao igraci koji donose razliku. Ni u Vosi ni izvan zemlje" odnosila na Aleksica, Kataia, Mitosevica, Bosketa.
Ovi mladji su pomenuti kao ponavljanje hvalospeva.
Sad sto ti to izokreces da bi tebi odgovaralo je vise tvoj problem.
Sigurno! Okrecem to ne bih li dobio neku virtuelnu forumasku bitku. Pomenuo si i imena osim Aleksica, Kataia, Mitosevica, Bosketa, u istom kontekstu, a to sta si mislio/zeleo da kazes, to verovatno (samo) ti znas.
Nevernik wrote:Ja ne spadam u tu grupu navijaca koji slede logiku "Samo neka igraju nasa deca pa makar ispali u drugu ligu".
Briga me da li je nase dete, njihovo dete, africko dete.
I mene :wink:
Kao i svi ostali slab sam na lokalne klince ali ne toliko da evo i dve godine kasnije jos uvek pisem kako je ceo svet kriv sto Mitosevic igra ocajno. Samo da ne bi priznao da mozda on i nije tako dobar igrac.
Solidan jeste. Da igra za tim koji se bori za trece mesto u Srbiji.
Ne brinem ja za njega, otice (i) on iz Vose (kao mnogi) pa ce na konto nekog drugog kluba da daje golove i asistira. Ta prica sa nasim igracima koji nam ne valjaju je ko "deja vu", tj. ponavlja se iz godine u godinu da nasi "otpadaci" bljesnu u drugim klubovima.
Nevernik wrote:Ali koliko sam ja primetio mi svi tezimo necem visem od treceg mesta.
A cenis da to ne bi mogli postici (u doglednoj buducnosti) ukoliko bi pruzili sansu momcima iz sampionske generacije?

I nisi mi odgovorio, koliko si ih puta gledao kad vec tvrdis da se njihov talenat preuvelicava?
Locked