"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Mene su Gudelj i Lazovic najvise razocarali.
Gudelja dosta gotivim, svestran igrac, ima ga svuda... ali juce mnooogo gresaka, presporo oslobadjanje lopte. Pa jbg, ne mozes tako protiv Brazila igrati.
Lazovic kao da je prvi put igrao za reprezentaciju, pa se usrao. Sve sto je uradio, pogresio je. Glavni je krivac za drugi gol. Smatrao sam ga boljim izborom od Zivkovica, ali je juce Zivkovic daleko bolje odigrao.
Mladenovic mi je isto ostavio gorak ukus, ali nije on tu nista kriv, niti je bilo sta lose uradio. Jednostavno, navikli smo da imamo ubojitu tu levu stranu sa Kosticem... nije ga mogao zameniti i to je to.

Po meni licno bi najidealnija krila bila Kostic - Radonjic... sa tim da je sa Radonjicem problem da ocajno odigra kada god pocne utakmicu. Tek kada udje sa klupe pravi razliku koja nam je potrebna.
Protiv Kameruna obavezno se vratiti na formaciju sa 2 napadaca... neka selektor procenija koja 2 su najspremija.
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Brazilci su nas takticki nadmudrili, igrali su presing na svakog naseg igraca osim na Pavlovica koji je najslabija karika i oni su to znali. Ostavili su ga jedinog otkrivenog i on nije znao sta ce sa loptom. Borben jeste, ali nista u glavi nema. Zatim greska sto su Sergeja stavili kao drugog spica(ili poluspica) dok smo bez njega slabi u vezi. Da su recimo on i Tadic menjali mesta bili bi mnogo opasniji. Mladenovic u napadu nula, defanzivno dobar. Imali su jednog igraca viska kojeg su usparali na Pavlovicu i on je udvajao u veznom redu zajedno sa Kazemirom. Oni su dobili na tecnijoj igri kad su zamenili Neimara i to je prevagnulo. Greska je sto smo pokusavali da se nadmudrujemo sa njima umesto da smo izasli u najjacem sastavu i napali ih jer mi ne pije vodu da su Kostic i Vlahovic povredjeni. Retko ko se usudi da napadne Brazil i mislim da se oni ne bi snasli u toj situaciji. I da se snadju sigurno je da to ne bi ocekivali.

Ostaje nam da odigramo jos dve utakmice onako kako smo igrali, napadacki pa neka nas pobede ako mogu. Usrali smo se Brazila i to ne sme da nam se ponovi.

P.S. Radonjic mi ne bi igrao nikad dok ne nauci da se vrati i odigra odbranu. To nam je igrac manje kad god da udje i koliki god da mu je ucinak u napadu, a nije neki...pogan je i ne volim takve igrace.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Sustali su jer su se branili i što kaže crveni nisu dva pasa spojili i onda kad si bez lopte raste pritisak i fizički i psihički. Ko god da je igrao u napadu ništa nebi bilo drugačije jer veza veze nema, odnosno nemože protiv Brazila.
Da smo krenuli otvorenije i da smo popili gol u prvom poluvremenu pukla bi petarda.
Bez obzira na sve, meni piksi nije alibi trener i nije mnogo kriv za ovaj poraz. Ima krivice, ali ne više od igrača.
Celu utakmicu smo bili podredjeni, u prvom poluvremenu ne toliko ali veza bila baš bezveze.Realno Brazil je bolji i treba baš mnogo da se posloži da im mi pariramo.
Teško ćemo mi dobiti i Kamerun i Švajcarsku i trebaće nam mnogo sreće da prodjemo. I Brazil da ih dobije i jedne i druge.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by MiSmoFKV! »

Ja idalje verujem i u Piksija i u igrače. Sa dve pobede prolazimo grupu :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by slanobarac »

Najverovatnije je moguće i sa 4 boda prolaz u dalje takmičenje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

slanobarac wrote: Sat Nov 26, 2022 10:06 am Najverovatnije je moguće i sa 4 boda prolaz u dalje takmičenje.
Moguce je.Može i sa 3 dalje, a može i sa 6 da se ispadne.

Ne smeta mi poraz kolko mi smeta utisak koji su ostavili protiv Brazila.
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Duplof »

Nisam ulazio par dana na forum, čim nema novosti oko Voše zaboravi se i na forum :)
Ovo protiv Brazila smo odigrali kako smo odigrali, bolje smo prošli nego što je moglo biti, a da nije bilo Vanje karioke bi brojale do 4 minimum... Ovako, izgubili smo razlikom koja nije strašna (neće, nadajmo se, mnogo uticati to na konačan poredak), niko nije dobio crveni. Šteta je jedina što se Sergej povredio, ali mislim da nije to neka povreda koja se ne može sanirati brzo. Raduje potencijalni povratak Kostića za drugu utakmicu, tačno se po toj levoj strani video njegov nedostatak, kao i kad smo imali neke polu-kontre! Ovo spuštanje na zemlju nam je trebalo sad na početku, da vidimo kako se svaki bod i svaka pobeda mora zaslužiti! Idemo dalje!!!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Kako je neobicno gledati Borjana kad je manji od makovog zrna,kad ne skace,ne busa se po terenu... rekao bih da nije to namestena liga
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Kad se promasi zicer, obicno sledi kazna.
No, ima jos puno vremena za popravni.

Edit
Ocito smo bolja ekipa. Odbrana Kameruna je raspad, tako da bi mogli popraviti i gol razliku.
Drago mi je zbog gola Sergeja :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Vodimo, imamo želju, htenje, i bolji smo.
Ali igra je teška stihija, od početka igramo kao da su poslednji minut, vezni red ni danas ne briljira. Lukić brljao više no Gudelj u prvom meču.

Bravo za Sergeja.

p.s. Ako se povuku u drugom, dabogda dobili 5 komada.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Neocekivano je, za ekipe na SP, da su golovi posledica individualnih gresaka reprezentativnih igraca.
Bez dileme, vidljivo smo bolji tim, ali obe odbrane su vrlo nesigurne, tj defanzivna igra timova.
Protiv Svajcarske ce biti mnogo ozbiljna prica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by srkins »

Sta ovaj Piksi radi sa izmenama kuku lele pa Sergej i Zile bili medju boljima a i odbrana nam se raspala izlaskom Pavlovica a nije mi izgledalo toliko teska povreda da nije mogao nastaviti
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Gojko Kacar u studiju Arene.
Kada ce biti u Vosi???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Piksi je pokazao ponovo da nije nikakav trener.
Ima on svog Mitra, bio on zdrav ili ne, promašivao sve ili ne. Koji će ti Vlahović ili Jović. A o tome da imaš 6 igrača sredine terena i opet igrate stihijski i nepovezano. 3 gola vam je dala jedna ekipa dobrih individulaca, ali ekipa koja kao ekipa deluje rekreativno. Ne umeš da ekipi kažeš da stane na loptu.
Izmene...jedino Grujić nije dodatno pokvario nešto.
Io odio Belgrado
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Marko93 »

Zasto se prilikom izlaska stuba odbrane Pavlovica i rezultata 3 1 i dalje igra visok presing i ofsajd zamke majko sveta,tu je taktika trebala da se menja bekovi da se povuku i cekaju kontre i da umesto Mitra udje brzi igrac.Cisto Piksijem poraz.

Cele kvalifikacije igras sa dva napadacem sada igras sa jednim treba vremena da se ekipa uigra sa promenom taktike jooj cekaj cekaj na koga me to podseca a da gospodina.
Post Reply