Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

1892 wrote: Sun Apr 30, 2023 12:58 pm Jel može neko da napiše u kom kolu je Čumić došao kod nas?
Neverovatno šta je dečko uradio ove sezone. Ima 12 golova u ligi i sigurno 4-6 asistencija sa pozicije krila. Dugo nismo imali igrača takvog potencijala/kvaliteta a da nije potekao iz naše škole.
Nisam siguran pod kakvim je ugovorom ali velika šteta bi bila (za nas) da ne ostane i odigra i narednu godinu. Ukoliko bi odigrao na ovom nivou, sigurno bi ostvarili milionski transfer.
Трансфермаркт каже да је наш до Јуна 30. 2025.
Урош Николић има уговор годину дана краћи по истом извору.
Вељку Симићу устиче ове године на крају Јуна и биће штета ако оде за 0 било чега. Уговор му треба понудити јер за њега има места за неку евро Вошу.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sun Apr 30, 2023 3:11 pm Вељку Симићу устиче ове године на крају Јуна и биће штета ако оде за 0 било чега. Уговор му треба понудити јер за њега има места за неку евро Вошу.
Simiću je ponuđen produžetak ugovora ali nije došlo do sporazuma. Misliš li da je vredan da cvilimo da bi produžio ugovor? Ja ne pamtim igrača koji je odbio sporazum i ostao da igra kao da je naš još ko zna koliko godina. Ali on je neophodan i miljenik navijača, ponikao izgleda na VB? zvezdini otpatci su ranije imali drugačiji status kod navijača Vojvodine ali vremena se menjaju.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Gledam toliko spominjani Luis Fernadez ima iza sebe odličnu sezonu na 25 utakmica 19 golova 5 asistencija.
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Sun Apr 30, 2023 4:21 pm
CRD FCV wrote: Sun Apr 30, 2023 3:11 pm Вељку Симићу устиче ове године на крају Јуна и биће штета ако оде за 0 било чега. Уговор му треба понудити јер за њега има места за неку евро Вошу.
Simiću je ponuđen produžetak ugovora ali nije došlo do sporazuma. Misliš li da je vredan da cvilimo da bi produžio ugovor? Ja ne pamtim igrača koji je odbio sporazum i ostao da igra kao da je naš još ko zna koliko godina. Ali on je neophodan i miljenik navijača, ponikao izgleda na VB? zvezdini otpatci su ranije imali drugačiji status kod navijača Vojvodine ali vremena se menjaju.
Ако има још шта да понуди што не би искористили. Сад са повредом УН и са неком евентуалном повредом Чумића ко би могао да попуни ту рупу осим Симића? Имамо Малбашића и Бараја који имају одређене квалитете али је по мени Симић испред њих. Да останемо без њега мало би нам фалило да се вратимо на квалитет игре од прошле сезоне.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Zubairu ga i danas ubacio i to na veoma lep nacin. Steta,mozda smo mogli zaraditi koji dinar da smo ga doveli pre ostalih.

Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

fare wrote: Sun Apr 30, 2023 8:52 pm Gledam toliko spominjani Luis Fernadez ima iza sebe odličnu sezonu na 25 utakmica 19 golova 5 asistencija.
U drugoj Poljskoj ligi.Opet mislim da bi bio pojačanje.Mi jebiga nemamo konkretnog igarača u špicu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Sun Apr 30, 2023 9:18 pm Да останемо без њега мало би нам фалило да се вратимо на квалитет игре од прошле сезоне.
Možda bi igrali Evropu. :mrgreen:
Koje smo to rezultate postigli da je on dao takav doprinos? Bio igrač sezone u jednoj od najlošijih sezona Vojvodine? Neće da produži ugovor a ima status kao da je legenda Voše. I opet će mnogi plakati za njim kao i za Lalatovićem jbg.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da je dobar - jeste.
Da je toliko dobar da sad treba da idemo za njim i da mu nudimo ugovor - pa i nije...

Na tim pozicijama trenutno imamo bas dosta igraca i tu treba da se vodimo onom ''neces ti, hoce druga tri''. Najmanji problem naci brzog i agresivnog igraca.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Mon May 01, 2023 2:02 pm Da je dobar - jeste.
Da je toliko dobar da sad treba da idemo za njim i da mu nudimo ugovor - pa i nije...

Na tim pozicijama trenutno imamo bas dosta igraca i tu treba da se vodimo onom ''neces ti, hoce druga tri''. Najmanji problem naci brzog i agresivnog igraca.
Slazem se sa prvim pasusom, sa drugim je malo upitno. Jedino da dovedemo nekog brzog Afrikanca ili Juznoamerikanca. Tesko je u Srbiji naci brzog igraca, za te novce, a da je bolji od Simica?
Ne znam, mozda i ima i moze ga dovesti ( npr. neki novi zvezdin visak - Srnic :roll: :greenbutt: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1686
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Не морамо вијати Симића али ако би се поклопили у договору треба га задржати.

Можемо довести кога хоћемо, он док се уигра са екипом или уђе у форму биће Октобар.

@Сланобарац Симић је тренутно наш трећи стрелац и има 4 асистенције. Поред тога претрчи много.

Урош Николић увек под упитном повредом, још Чумић да се повреди и нема ко то да надокнади на начин на који Симић може
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Mon May 01, 2023 9:21 pm @Сланобарац Симић је тренутно наш трећи стрелац и има 4 асистенције. Поред тога претрчи много.
Ja se uopste ne osvrcem kad on nesto pise o Simicu,kad Milan pise od NNu,kao sto se verovatno ni vi ne osvrcete kad ja pisem o Malbasicu :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon May 01, 2023 9:50 pm
CRD FCV wrote: Mon May 01, 2023 9:21 pm @Сланобарац Симић је тренутно наш трећи стрелац и има 4 асистенције. Поред тога претрчи много.
Ja se uopste ne osvrcem kad on nesto pise o Simicu,kad Milan pise od NNu,kao sto se verovatno ni vi ne osvrcete kad ja pisem o Malbasicu :mrgreen:
Ja se osvrćem i da vam kažem nešto ako odlazi “samo” zbog bolje ponuđenih uslova, ja bih jednostavno plate Malbašića i NN preusmerio Simiću. Toliko je bolji od njih trenutno i toliko više doprinosi.

EDIT: A to što je on prošao zvezdinu oml školu i njen je “otpadak” za šta je to relevantno? On dečko pokazuje kvalitet. Svaku utakmicu izgara, ne bira mečeve već uvek daje maksimum. Nikada nikakav ispad. Klub ako proceni da treba da ga mole da ostane, neka ga mole. Njihov je posao da iz sezone u sezonu podižu kvalitet i zadržavaju proverene kvalitetne igrače. Ako treba da ih mole a da oni ostanu, onda neka ih mole.
Last edited by Deep Purple on Mon May 01, 2023 10:00 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Sad, bas, odosmo u krajnosti :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Mon May 01, 2023 9:57 pm @Deep
Sad, bas, odosmo u krajnosti :cheers:
Malbašić ima mnogo bolju statistiku nego što to potvrđuje teren. Pametan je momak, ima sportsku inteligenciju ali ga telo više ne sluša kako ga je ranije slušalo. Nije to Malbašić iz prethodnog mandata. I ja se slažem sa Vojom. A opet nekako je uvek konkretan. Skoro da po meču ima gol ili asistenciju. Pitanje je da li on može da vrati kordinaciju na stari nivo ? A sigurno je među najplaćenijim fudbalerima.

A NN žongler da ne kažem cirkuzant i fudbaler za termine.
Nonšalantno igra, donosi loša rešenja. Najviše “gotivim” njegove nonšalantne pasove preko linije odbrane, ima ih po pet šest na svakoj utakmici. A opet smo svi svesni da je majstor fudbala.


Da se razumemo ja gotivim svu trojicu, sva trojica bi mi našli mesto i sledeće sezone u ekipi jer će nam trebati širok tim ali ako se vodimo cena/kvalitet Simić je ubedljivo ispred njih i poslednji je za kritiku.
User avatar
slanobarac
Posts: 3584
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Simić je najlošiji od te trojice. A i šire. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply