Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Cinjenica je da Milosevic nece imati minute u Nemackoj.
Treba probati ispregovarati pozajmicu na jednu sezonu. Odgovara i nama, i njima, a i Milosevicu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Jamkam će najverovatnije zameniti Traore-a. Traore će najverovatnije biti prodat pa će se novac odatle preusmeriti na Jamkama. Za Jamkama se mora platiti i obeštećenje. Batak garantuje i insistira na Jamkamu.
Osim što misli da je bolji od Traore-a, Jamkam može da odgovori na svakoj poziciji u odbrani i sredini.

Priča se i da Simića nakon ove sezone nećemo više gledati u našem dresu. Eventualno možda bude tu da pomogne oko pot. Kvalifikacija za evropu i ide.

Ovo sad nije info ali po nekoj mojoj logici stvari i posle svega što se izdešavalo je da ćemo Medojevića i Vulića gledati od sld sezone kod nas.

Vulić igra jako malo i mislim da će se interesovanje za njega obnoviti pogotovo ako se uzme u obzir da je već trebao da potpiše za nas ali nisu obezbeđena bila sredstva za to na zimu pa se odustalo u tom trenutku.
A neki skandali potresaju Kiparski fudbal i po nekim mojim informacijama biće izliva stranaca iz te lige (možd ase okrenemo i toj ligi u smisli akvizicije igrača). Medojević je hteo da dobije garancije da će naš klub ići u dobrom pravcu da bi se vratio jer nije hteo da se vrati samo da bi se vratio. Ima veliku želju da odigra kao čovek i završi karijeru kod nas ali ne i da se vrati samo da bi se vratio već isključivo ako se pravi respektabilan tim za naše uslove u kom on može da doprinese.


EDIT: A priča se i o Evandru iz Radničkog, no o tome ne znam ništa možda je i rekla kazala ali kvalitetan igrač. Možda bude direktna zamena za Simića.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Jamkam bi bio odlicno pojacanje. Na mene je ostavio jak utisak.
Vulic i Meda bi, takodje, bili ozbiljna pojacanja za evropski nastup Vose.
E sad, Evandro i ovako i onako. Meni deluje kao nedovrsen igrac. Ima solidnu tehniku i brzinu, ali ima neko ,,ali" sto mi kvari veci optimizam. Za opciju jace nase klupe DA.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1036
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Телеграф( не знам колико су поуздани) пише да враћамо Ивановића са позајмице из Сампдорије,да смо одбили милион за њега.Ако је истина, он је класична 9 и био би појачање у шпицу.
CRD FCV
Posts: 1718
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

vdn slaninar wrote: Thu Apr 27, 2023 6:32 pm Телеграф( не знам колико су поуздани) пише да враћамо Ивановића са позајмице из Сампдорије,да смо одбили милион за њега.Ако је истина, он је класична 9 и био би појачање у шпицу.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Mene zanima hocemo li menjati trenera…?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Milan wrote: Thu Apr 27, 2023 9:33 pm Mene zanima hocemo li menjati trenera…?
Zašto bismo menjali trenera?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

CRD FCV wrote: Thu Apr 27, 2023 7:06 pm
vdn slaninar wrote: Thu Apr 27, 2023 6:32 pm Телеграф( не знам колико су поуздани) пише да враћамо Ивановића са позајмице из Сампдорије,да смо одбили милион за њега.Ако је истина, он је класична 9 и био би појачање у шпицу.
Nismo mi ništa odbili, nego smo odbijeni.Sampa je u žešćoj buli.Nemaju i neće da ga plate.
Inače u životu nisam gledao sebičnijeg igrača od Ivanovića.
Bolje da dovedu Šljivića i Nikolaševića.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Klasičan spin režimskih medija, samo mi je žao što smo mi objekat tog spina. Ako smo napravili dogovor da dečko ide ukoliko Samp ponudi milion, nije klub mogao ništa da odbije. Dakle, ili je Sampdorija ponudila manje novca od klauzule, ili nisu uopšte ništa ponudili.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kao sto znate,malo sam propratio Ivanoviceve nastupe,igrao je u paru sa Montevagom koji je na 22 meca postigao 13 golova i imao 5 asistencija.Inace Montevago ima 20 godina i ima nastupa i za prvi tim Sampa. Ivanovic je na 24 utakmice skupio 4 gola i 4 asistencije,ima 18 godina i ne znam sta bih rekao.Sudeci po izvestajima ne ulazi cesto u sansu za spic igraca,vise je to neki prosecan ucinak.Verovatno zato i nije doslo do dogovora,evo povremeno su uvodili i Leonardia koji je godinu mladji od Ivanovica i na 19 meceva skupio je 5 golova i 1 asistenciju,s tim sto je igrao i onaj njihov poznati turnir,ne mogu da se setim imena sad i izdominirao je sa golovima.

Ivanovicu je za 4 gola i 4 asistencije trebalo 1480 minuta na terenu,dok je Leonardi dao 5 golova i asistenciju za 700 minuta.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Dosao bi Ivanovic u Vosu sa juniorskim iskustvom velikog kluba, ali nama treba spic za evropske utakmice odmah.
I ovako imamo previse igraca koje predugo cekamo da to postanu, od Zukica, Topica, pa i do onih najiskusnijih, da konacno zaigraju fudbal koji barem lici na evropsko takmicenje treceg ranga.

Bez pravih pojacanja, u sve 3 linije tima, malo cemu se mozemo nadati u LK. Nazalost, tako je, koliko god mi mislili da mozemo sa postojecim kadrom. Treba nam 3-4 igraca sa evropskim iskustvom igranja, barem, LK.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Apr 28, 2023 4:15 pm Bez pravih pojacanja, u sve 3 linije tima, malo cemu se mozemo nadati u LK. Nazalost, tako je, koliko god mi mislili da mozemo sa postojecim kadrom. Treba nam 3-4 igraca sa evropskim iskustvom igranja, barem, LK.
Bela devetka ga i danas cusnula

:mrgreen:

Od 30.juna ponovo bez ugovora :)

I ovaj plavi 24 (30.sekund snimka) ga cusnuo u sredu :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Треба контактирати Марија Балотелија таман замена за НН :mrgreen: игра у Сиону који се бори за опстанак :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Jel može neko da napiše u kom kolu je Čumić došao kod nas?
Neverovatno šta je dečko uradio ove sezone. Ima 12 golova u ligi i sigurno 4-6 asistencija sa pozicije krila. Dugo nismo imali igrača takvog potencijala/kvaliteta a da nije potekao iz naše škole.
Nisam siguran pod kakvim je ugovorom ali velika šteta bi bila (za nas) da ne ostane i odigra i narednu godinu. Ukoliko bi odigrao na ovom nivou, sigurno bi ostvarili milionski transfer.
Come on you Reds!
User avatar
rykerfcv
Posts: 852
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

1892 wrote: Sun Apr 30, 2023 12:58 pm Jel može neko da napiše u kom kolu je Čumić došao kod nas?
Neverovatno šta je dečko uradio ove sezone. Ima 12 golova u ligi i sigurno 4-6 asistencija sa pozicije krila. Dugo nismo imali igrača takvog potencijala/kvaliteta a da nije potekao iz naše škole.
Nisam siguran pod kakvim je ugovorom ali velika šteta bi bila (za nas) da ne ostane i odigra i narednu godinu. Ukoliko bi odigrao na ovom nivou, sigurno bi ostvarili milionski transfer.
Дошао је Против Вождовца у 10 колу
Дао је 2 гола,један за победу у 92 минуту ако се добро сећам
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply