Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Sat Jan 28, 2023 2:18 pm Ahh, ne tu stopersku. Ni slucajno, to ce Topic :roll:

Mozzart wrote:“Topić je dobio novu ulogu u odbrani. On definitivno ima kapacitet da odgovori toj poziciji. Prema tome, želja mi je da vidim da li to može da funkcioniše i na takmičarskim utakmicama”, istakao je Rastavac.
Тренеру дај ипак Витаса, шалили смо се, добар је то штопер.

Због Топића на штоперу смо на маракани већ примили го и то против графичара, сад ако буде играо биће потоп.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Mima kao da igra Menadžera na nekom laganom nivou, gde menja i rotira igrače kako želi, a ako izgubi onda ne sačuva partiju nego igra opet :D

Šalu na stranu, kakav crni Topić na mestu štopera?! Zašto se eksperimentiše toliko, pogotovo sa igračima koji nemaju kvalitet za svoju prirodnu poziciju? Njegova partija na toj poziciju nas je skoro izbacila iz Kupa, ovako smo na kiseoniku još rundu ili dve.

O napadu tek da ne pričam ako nas NN bude vodio kao jesenas... Ako čovek nije zainteresovan ili mu ne odgovara nešto neka se prilagodi, ili na klupu, treća opcija ne postoji. Da li je moguće sa nikog nismo doveli u napadu? Zašto se išlo u Bolonju, da bi se slikali i skupljali neke benefite i poene kod navijača? Kontaktirali su Vulića (ako je istina), promakao im Makarić, Milošević i zvanično na leto ide za Nemačku... Kad se stavi na papir, mnogo vremena i energije potrošeno ni za šta. I sam ne mogu da verujem da ću napisati sledeće, ali dotle smo stigli: vratite Mrkaića, sve mu je oprošteno!

Edit: Razumem da oni ne mogu uticati na sve, ali ne možeš dočekati zimu nespreman i bez planova B, C, D...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Najviše mi žao Voje.Sad kad stigne Tadić, a sam što nije,Valakari će morati na klupu :whistler:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Sat Jan 28, 2023 5:11 pm Najviše mi žao Voje.Sad kad stigne Tadić, a sam što nije,Valakari će morati na klupu :whistler:
Bice to zestoka borba za mestu u timu :mrgreen:
Image
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Zbiljic najavlju Radoju, ovaj ga oduva.
Zbiljic najavljuje Vulica, ovaj ga oduva.
Prelazni rok...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Nije Zbiljić najavio ni jednog. Najavio je domaćeg igrača koji je igrao u Španiji i došao je Čumić.
Jedino kojeg je najavio, pa ga je ispalio je Poletanović.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Dao je Makaric objasnjenje zasto nije dosao u Vosu.
Kaze da nije doslo do ozbiljnih pregovora. Sada i razumem zasto, posto Makaric nije hteo da raskida ugovor, vec da dodje na pozajmicu do leta, a posle da ide.
Vosi to ne odgovara, jer vec imamo u timu jednog takvog igraca, a i zbog principa da Vojvodina ne uzima igrace na pozajmicu (sa cime se slazem).Tako da sada sledi i moje izvinjenje upravi za neke napisane redove u vezi Makarica.Trebao bi nam Makaric, ali ne pod tim uslovima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Dakle, da podvucemo crtu: prelazni rok traje vec 3 meseca, a mi smo doveli dva anonimusa. Pa bravo, ocigledno ni upravi kao ni Treneru rezultat nije u prvom planu.
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Turija wrote: Sun Jan 29, 2023 8:46 am Dao je Makaric objasnjenje zasto nije dosao u Vosu.
Kaze da nije doslo do ozbiljnih pregovora. Sada i razumem zasto, posto Makaric nije hteo da raskida ugovor, vec da dodje na pozajmicu do leta, a posle da ide.
Vosi to ne odgovara, jer vec imamo u timu jednog takvog igraca, a i zbog principa da Vojvodina ne uzima igrace na pozajmicu (sa cime se slazem).Tako da sada sledi i moje izvinjenje upravi za neke napisane redove u vezi Makarica.Trebao bi nam Makaric, ali ne pod tim uslovima.
Slažem se, ali zašto u klubu nisu razmišljali i o tom scenariju? Zašto se nije napravio neki plan B? Makara je dobar igrač za naše uslove i teško da bismo našli takvog za te novce, ali ako već svi vidimo probleme u napadu, potrudi se i dovedi nekog!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Simica
Posts: 158
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Transferi

Post by Simica »

Šta bi sa ovim,....meni se činio dobar, pre tri godine.
Nikolaj Obolski, ruski napadač (23 godine) jutros došao na probu u Vošu, ;) .....igrao za Dinamo Moskva 2 (22-10) i PFK Soči (30-6).
Odigrao jednu pripremnu, i oterali ga.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Taj Rus Obolski igra u 3. ligi Spanije

Evo jos jednom ozbiljnog defanzivca u nasem rangu platezne moci , bez kluba.. Nassim Hnid (Tunis) pogledajte

Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Samo ću reći da Bernardo Silva napušta Siti danas. Zbilja da mu baci neku priču kao nama na početku sezone, Mima da se maskira u Gvardiolu i sve je rešeno. :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Karlsson
Posts: 2182
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Karlsson wrote: Tue Jan 31, 2023 8:26 pm Topić u Kremoneze za 700 000.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/442264
Кремонезе :lala:

Само да га не трпимо на штоперу...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 915
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Pošteno govoreći, s obzirom koliko je Topić stagnirao dobro smo izvukli nešto. Nek' mu je sa srećom, a nadajmo se da će Miletić konačno dobiti više prilike!

Ima li kakvih vesti o nekom dolasku u "minut do dvanaest"? :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply