Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Gledam Slavko Bralić se baš nije naigrao u Osijeku evo ga u Gorici e takvog da nam je dovesti.
User avatar
Eric Frod
Posts: 70
Joined: Sun Aug 02, 2015 2:57 pm

Re: Transferi

Post by Eric Frod »

Kakav crni štoper, imamo ih na bacanje. Bez organizatora (10tka) ništa.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Eric Frod wrote: Sun Jan 22, 2023 12:25 pm Kakav crni štoper, imamo ih na bacanje. Bez organizatora (10tka) ništa.
Dobro si napisao da ih imamo, ali nemamo pravog.

Treba i organizator, ali ne moze on izorganizovati toliko napada i golova, koliko ih mozemo primiti.
Ovom timu treba i kvalitetna desetka i kvalitetan stoper. Po meni, prvi prioritet stoper. Napred ce vec neko umaci odbrani i dati gol.
Mnogo golova smo primili do sada i mnogo smo jos mogli, da nije bilo dobrih odbrana golmana i sportske srece.

Definitivno, moramo se cvrce i organizovanije braniti. Braniti se kao tim, kako je rekao i kapiten Djordjevic. Medjutim, za to moramo imati pouzdanog komadanta poslednje linije odbrane, koji se snalazi sa loptom i u prostoru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

S liderom kalibra Drincica u veznom redu, i ovi trenutni stoperi bi izgledali 3x bolje.
Ljudi moji, pa nisu ni oni svemoguci, nama kroz vezni red toliko duva, da to nije normalno. Da se od promaje umire, danas bismo celoj zadnjoj liniji davali 40 dana. Dovoljno je samo pogledati to koliko smo procentualno izgubili posed u poslednjih mesec dana prvenstva, u odnosu na pocetak sezone, i onda analizirati koliko su protivnici imali loptu u nogama u prednje dve trecine terena.

Moderan fudbal ne trpi skripu u linijama. Svi rade svoje, a ovde je vezni red najvise zakazao. Po meni, mnogo vise nego zadnja linija.

Edit: Nama pored desetke treba i jedna jako kvalitetna osmica, sto smo mislili da cemo imati u Topicu i Milosavljevicu, ali eto, nemamo.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Da li neko zna kakva je situacija oko Ivanovića, ako Sampdorija ispadne u seriju B(vrlo realna situacija)?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Sun Jan 22, 2023 1:39 pmModeran fudbal ne trpi skripu u linijama. Svi rade svoje, a ovde je vezni red najvise zakazao. Po meni, mnogo vise nego zadnja linija.

Edit: Nama pored desetke treba i jedna jako kvalitetna osmica, sto smo mislili da cemo imati u Topicu i Milosavljevicu, ali eto, nemamo.
Mislili smo da ćemo da je imamo u Milosavljeviću, a lik se ispostavio kao jedan ogroman promašaj. Uostalom, on je u Lučanima igrao kreatora igre i nikako ne odaje utisak da je ikad bio sposoban da odigra to što Rastavac od njega traži. Topić je klasični zadnji vezni, sa vrlo limitirnom tehnikom. Hteli su od njega Matića da naprave, ali nije baš puno ljudi sposobno da bude Nemanja Matić. Topić je osigurač ispred zadnje linije, zna da podeli pas igraču do sebe i da opali prangiju sa 20+ metara. Kad bi popravio prisustvo u skoku, dostigao bi svoj limit, barem u ovom okruženju i sa ovim stručnjacima. Rastavac želi polivalentne igrače, koji mogu da odgovore na više pozicija u timu, ali naš fudbal ne proizvodi polivalentne igrače. Jedini ko deluje iole polivalentno je po meni paradoksalno Bjeković, koji deluje da bi i kao desni krilo imao podjednako pristojan učinak. A ovo šetanje sa levog krila na desno, pa na prednjeg veznog, pa na pleja, pa na špica... Neko je već to jako dobro opisao, ne ide to kod nas i ne sa ovim igračima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

https://www.butasport.rs/milan-makaric- ... DyWr02napU

Nadam se da će opet obući naš dres, ali da ne prođe kao većina povratnika...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Mi smo se vec pojacali, mali Antonijevic je 10 puta bolji od Lazarevica i to u oba pravca. Samo da nam stigne dobra desetka i bice dobro, ali bez desetke nemamo nikakve sanse.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

10-ka koje nema ni na vidiku, a i ako stigne, bice kraj priprema, pa ce opet biti izgovori kako ekipa nije sklopljena na vreme, uigrana… Veliki minus za Marka Jovanovica!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Skrenuo bih paznju na dva potencijalno kvalitetna pojacanja, koja su u potrazi za klubom i trenutno nisu ni skupa. Ako neko iz kluba cita ovde, evo prilike da se reaguje u pravom trenutku.

ISMAIL BELKACEMI

Image

Belkacemi je bio i najbolji strelac u ligi , a u poslednje vreme dolazi do nezadovoljstva kod njega jer nakon duge i zapazene karijere u Alziru, zeli da se sto pre oproba u inostranstvu. Ima 29 godina, pravi gol igrac ali i brzi napadac sa sjajnim osecajem i za asistiranje. Ovo je jako bitno sto kod njega postoji velika zelja da se dokaze u Evropi, siguran sam da bi ostavio dubok trag kod nas. Ugovor mu je samo do juna ove godine, ali klub je spreman da ga pusti i ranije. Pogledajte o kako dobrom igracu se radi

DAMIEN LE TALLEC

Image

Drugi je nasoj javnosti bolje poznat. U pitanju je Damien Le Tallec, trenutno bez kluba, nekadasnji stoper crvenih, koji se snalazi i kao zadnji vezni. Igrao je u dobrim timovima, posle zvezde i u Monpeljeu i AEK-u. Sezonu je poceo u Torpedu, ali se sa njima rastao pocetkom godine i kako se prenosi zeli sa porodicom negde nazad ka Evropi.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/nemanja-ljub ... vojvodine/

Otkud ovaj ispade :D

Zanimljiva biografija (igrao standardno u grupnoj fazi ligi konferencija, 5 trofeja u Litvaniji). Plus najbolje godine za stopera.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Tue Jan 24, 2023 2:05 pm https://www.fkvojvodina.rs/nemanja-ljub ... vojvodine/

Otkud ovaj ispade :D

Zanimljiva biografija (igrao standardno u grupnoj fazi ligi konferencija, 5 trofeja u Litvaniji). Plus najbolje godine za stopera.
Traže se igrači u svakoj liniji tima. Neko je iznad napisao kako Mare ne vidi da fali vezni ili 10ka. Vidi Mare sve problem je taj što ne zavisi sve od njega. Već od budžeta i da li Rastavac procenjuje da je taj igrač kvalitet.
Znači Zbiljić obezbedi novac, Mare nađe igrača i Rastavac aminuje. Sve tri strane moraju da se poklope da bi došlo do realizacije.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1439
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Сетили се опет на крај припрема да доводе, па ће опет прича касно су неки дошли, нису се уклопили. Само не знам у шта се то неће уклопити кад и овако свако игра за себе.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Duplof
Posts: 916
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Šteta što nije došao barem 2 nedelje ranije, ali šta da se radi. Dobro došao, i nek mu je sa srećom!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stoper nam je, trenutno, najpotrebniji ekipi.
Dobro je da su to priznali u Klubu i podrzavam dolazak, iako je malo kasno pred pocetak prolecne sezone i kraj priprema. Nadam se da ce momak biti pojacanje.

E sad, sta sa Vitasom, pridoslim Bogdanovicem, pokusajima da Topic i Busnic igraju na toj poziciji? Sta sa Jelicicem, sta sa Traoreom? Da li bi mogli prodati ili dati na pozajmicu nekog od njih? Previse imena za tu poziciju, a premalo kvaliteta.


Nekako mi sve izgleda ,,s brda, s dola", bez prave strategije i vizije, kao sto se radilo godinama sa transferima posle Butorovica. Tada smo afirmisali i svoje mlade igrace i dovodili poznatija imena ( uz neke promasaje, koji su i neizbesni, kad imas nedovoljan budzet). Posle tog vremena puno lutanja.
Jos je Lalatovic nekako, sa igracima koje vodi sa sobom, skrpio kakav - takav tim za reci: da moze da prodje u izgubljenim kriterijumima u Vosi.
Sada od kvaliteta pridoslih igraca imamo Cumica, mozda probudjenog Baraja i UNa, ako se poptuno oporavio i ovu reprezentativnu decu, ako im daju pravu sansu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply