Kup UEFA - sezona 2008/09

Da li cemo proci Hapoel

Prolazimo sigurno
14
52%
Nemamo sanse
3
11%
Nemam pojma
10
37%
 
Total votes: 27

Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Suzdrzite se vulgarnih poruka...
Pretnji,ovom ili onom...

Ovaj forum je dosta tolerantan,ali pocelo je sa prelaskom granice "ukusnog"...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Ice,Voja je dao sliku foruma koliko se meni cini i nikoga licno nije prozivao.Cak je i otvorio temu u vezi toga koja je otisla u nekom desetom pravcu

ponovicu jos jednom:

samo je kriv dvojac,kako je to lepo cuti naravno onom kome odgovara

dok god bude tako ekipu ce nam sacinjavati crnogorci dal rodom ili vezom(sto jednom davno rece Prijatelj)

to nije FK Vojvodina ili bar nikada nije bila
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

max wrote:
max wrote:
max wrote:svi su krivi samo nije BB,kako to lepo zvuci
samo je kriv dvojac,kako je to lepo cuti naravno onom kome odgovara
Rekoh ti ja,... nemoj toliko glasno, možda te neko i čuje :wink:
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Bruka neviđena prijatelji moji! Kad se sinoć od muke nisam obesio, neću nikada.

Startnu postavu samo znali i pre početka utakmice, a kada sam video lazetića u postavi sve mi je bilo jasno. Tu kljusinu pod naznakom hitno pokloniti nekoj klanici, pa nek neko pokuša od njega makar lepak da napravi. Mada, čisto sumnjam da bi i tu bio učinkovitiji. Jedina stvar koju je uradio bio je iznuđen korner. 90 miunta u igri!!! Ni prijema, ni pasa, ni šuta, e moj napadač, o čemu mi pričamo. Nije dete ova igra za tebe, idi stopama Mariovog brata, idi u pevače. Postavka igre, kriminal. Cela ekipa je stajala nisko, povučeno, umesto da ih stisnemo od samog početka. Pretrčavali su nas kako su stigli. Izgledalo mi je kao kad igram sa drugom fudbal na kompu, gde ja nemam pojma, a on je spavao na njemu, i njegovi igrači su uvek brži od mojih, skočniji od mojih... Najviše od svega me nije iznervirala naša igra, već činjenica da nam je protivnik jedna polu-amaterska ekipa koja nema puno veze sa fudbalom, a i kao takvi su uspeli da nas ponize.

Po meni, u ovom trenutku, jedini i isključivi KRIVAC je BEKVALAC! To govorim iz razloga što je ekipa sastavljena od postojećih igrača, u drugom delu prošle sezone, pod vođstvom BRZIĆA, pokazala da je u stanju da igra lep, napadački fudbal. A sa Brzićem smo konačno imali priliku da ostvarimo neki kontinuitet na klupi, da kroz pripreme nastavi da nadograđuje igru i da u novu sezonu uđemo kidajući. Navijači nisu smeli stajati po strani kada se on terao! Još jedna sramota, a to sam upravo pročitao u Dnevniku, je da se Beki nije ni pojavio na koferenciji za štampu posle utakmice. Ako je ovaj potez, ako je ovaj poraz nagoveštaj njegovog odlaska, i pokušaj spasavanja sezone, ja sam spreman da tu cenu platim! Čak se i njihov trener pitao zašto su Panta i Aleksić počeli ovaj meč sa klupe. Eto Beki, uspeo si bar u nečemu da iznenadiš protivničkog trenera...

Opet dresovi! Dokle više!? Mada, kad malo bolje razmislim, možda je i bolje da nam TRADICIONALNE crveno-bele ovako ne predstavljaju u Evropi...

BEKI ODLAZI!!!


p.s. samo da ne krenu sa opravdanjima tipa: da smo dali gol u 5. min sve bi bilo drugačije, vreme za igru je bilo nepodnošljivo itd...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Tuzno je sinoc bilo gledati onaj dekadentan fudbal na RTS2. Jedna losa ekipa, i jedna tek toliko bolja da iskoristi ocigledne slabosti ove prve. Poredim utakmicu sa ciganima i prosto ne mogu da verujem da je to ista ekipa. Pa tada su igraci "jeli" teren, presekli smo bar 50 protivnickih dodavanja, vrsili nevidjeni presing i bili znatno sveziji u finisu utakmice. Ovo juce je sve bilo okrenuto naopacke, sta se moglo toliko promeniti za 11 dana? U dve zadnje utakmice nismo napravili ni sansu k'o svet, a gomilamo napadace, ocigledno slepi za cinjenicu da najvise skripi u veznom redu (eh, da nam je Davidov), jer je to linija tima koja pravi igru, iz koje posle dolaze sanse koje se realizuju ili ne. I sve to ne bi bilo toliko grozno da smo igrali protiv jakih protivnika, da smo stali pred neki Atletiko, Salke, Milan... Izgubili smo od povratnika u prvu ligu i prosecnog izraelskog tima! Pojedinacno necu da komentarisem igrace, osim jednog jedinog koji zasluzuje pohvale za svoj odnos prema dresu i grbu kluba. Kizito je jedini koji je ostavio srce i dusu na travi stadiona u Tel Avivu i kod mene dobio veliki kredit za ubuduce, uz oprost svih gresaka koje je napravio do sada. Doktor fudbala? Sta reci, a ostati kulturan i dostojanstven... Tuzan sam i kivan u isto vreme, i spremam glas da se dobro izdernjam na zapadu (mom novom domu) u nedelju. Repertoar? Samo dve reci...
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Mislio sam da ce ova sramota proci od sinoc koliko toliko ali sam se prevario, ovo boli i dalje i ko zna koliko ce.

Gosn Bekvalac uspeli ste da unistite sve ono sto se Brzic trudio da uradi za Vojvodinu prosle sezone i Rajevac pre njega. 2 puta je Brzic pravio serije bez poraza od po 10 utakmica, posle zimskih priprema bez kicme tima uspeo je uz par losih igara da napravi tim i igru, sto je najvaznije, od istih tih igraca koje vi danas i nadam se nikad vise necete trenirati u Vojvodini. Nek' vam je na cast sve ovo ako je i imate. Najbitnije je da ste moralisali Djukicu vi nestrucni clanu strucnog odbora, neko napise o(d)bora. Podnesite ostavku i odlazite iz Vojvodine jer vase takticke sposobnosti i trenerska znanja nama ne trebaju. Vi trenerski magu :roll: :roll: :roll: SRAMOTA :!:

Od novog trenera nekako mi u glavu dolazi Branislav Bane Novakovic, godinama je bio pomocnik glavnim trenerima tako da poznaje situaciju u klubu, poznaje sve igrace, ima dobar odnos sa njima, Vosin covek i po meni mislim da moze da bude odlican trener. Zasluzio je da mu se jednom ukaze poverenje da vodi Vojvodinu kao prvi trener a ne kao pomocnik.

Ova blamaza mora da bude inicijalna kapisla, za sredjivanje mnogih stvari u klubu, za cistku svih glodara i stetocina, jer dosta smo mi trpeli i gledali ovo mesetarenje. Jel vam je ovo pravi nacin za povratak Novosadjana na Karadjordje. Nista niste uradili po pitanju marketinga kluba NISTA, klupski sajt u rasulu, pola igraca nema sliku, neke stranice se rekonstruisu vec 3 godine. Najavljujete evropsku Vojvodinu, pa da nije smesno bilo bi zalosno. I pored svega sezona jos nije izgubljena ako se vec sada neke stvari saseku u korenu, u suprotnom bice ovde jos izgubljenih zivaca. Hvala Bogu sto je bezanija ispala u drugu ligu inace bi se mi pojacavali sa njima, ohoho... Djurovski, Ilic, Lazetic :twisted: , Pavlovic, Lovric, malo li je gospodo....
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

budababa wrote:Tuzno je sinoc bilo gledati onaj dekadentan fudbal na RTS2. Jedna losa ekipa, i jedna tek toliko bolja da iskoristi ocigledne slabosti ove prve. Poredim utakmicu sa ciganima i prosto ne mogu da verujem da je to ista ekipa. Pa tada su igraci "jeli" teren, presekli smo bar 50 protivnickih dodavanja, vrsili nevidjeni presing i bili znatno sveziji u finisu utakmice. Ovo juce je sve bilo okrenuto naopacke, sta se moglo toliko promeniti za 11 dana? U dve zadnje utakmice nismo napravili ni sansu k'o svet, a gomilamo napadace, ocigledno slepi za cinjenicu da najvise skripi u veznom redu (eh, da nam je Davidov), jer je to linija tima koja pravi igru, iz koje posle dolaze sanse koje se realizuju ili ne. I sve to ne bi bilo toliko grozno da smo igrali protiv jakih protivnika, da smo stali pred neki Atletiko, Salke, Milan... Izgubili smo od povratnika u prvu ligu i prosecnog izraelskog tima! Pojedinacno necu da komentarisem igrace, osim jednog jedinog koji zasluzuje pohvale za svoj odnos prema dresu i grbu kluba. Kizito je jedini koji je ostavio srce i dusu na travi stadiona u Tel Avivu i kod mene dobio veliki kredit za ubuduce, uz oprost svih gresaka koje je napravio do sada. Doktor fudbala? Sta reci, a ostati kulturan i dostojanstven... Tuzan sam i kivan u isto vreme, i spremam glas da se dobro izdernjam na zapadu (mom novom domu) u nedelju. Repertoar? Samo dve reci...
Iako se dvoumim,ipak cu ici na sever,ali samo zato da se ne tamo ne bi cutalo.Budababa,vikni na zapadu koju i u moje ime,ipak se odatle bolje cuje.
Talenat naseg trenera bio je prepoznatljiv jos protiv GAK-a kada je posle utakmice upitan zasto je izmenio Cilinseka jos u sredini prvog poluvremena a nije bio povredjen.Rekao je,pa hteo sam da ubacim ovog(zaboravio sam vec koga) da izvede slobodan udarac,a Cilinsek mi je bio najblizi pa sam njega zamenio.Svaki komentar je suvisan.
Ali nikako ne zaboraviti i dvojicu najvecih hohstaplera i stetocina,Cvetka i Rabrena,jer oni su krivi za jos jedan propali prelazni rok,za jos jednu bezrazloznu promenu trenera i dovodjenje ovog genija,za lose pripreme,za nametanje beskrajnih uzaludnih proba nekim igracima,za mesetarenje menadzera oko naseg kluba...

ssnigd,zaboravio si Djalovica,i on je iz Bezanije. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

ice wrote:Iako se dvoumim,ipak cu ici na sever,ali samo zato da se ne tamo ne bi cutalo.Budababa,vikni na zapadu koju i u moje ime,ipak se odatle bolje cuje.
Ja sam isto bio u velikoj dilemi da li da, nosen teretom godina, napravim migraciju blize ulici Dimitrija Tucovica ili ostanem tamo gde mi je srce, ali je presudilo to sto sam za rodjendan dobio godisnju za zapad. Drugi su birali za mene :lol: A za ovo vikanje ne brini, ima na zapadu jos sveta koji je kivan. Čuće oni dobro.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Hapoel je kao protivnika dobio Sent Etjen! Jebi ga!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Bekvalac wrote:Dalje ide bolji tim. Hapoel nas je na svom terenu nadigrao. Ipak, smeta mi što smo prvi gol primili posle prekida upravo kako se to dogodilo i u prethodnom prvenstvenom meču u Ivanjici. Taj pogodak nas je primorao da se otvorimo i da na taj način počnemo da igramo onako kako Hapoelu najviše odgovara. Kontre Izraelaca bile su uhvatljive, mi smo bili jalovi u završnici, u odbrani smo grešili, a naša nesreća je i da je Hapoel poveo sa 2:0 auto-golom Đurića. Na taj način zapečatili smo svoju sudbinu. Što se tiče učinka mojih igrača, mogu da kažem da su me samo trojica zadovoljila: Kizoto, Popović i Lovrić. To je bilo suviše malo da se pobedi nesumNJivo bolji tim od nas.
Utakmici je prisustvovao i ambasador naše zemlje u Izraelu Mile Isakov:
- Žarko Lazetić igra sporo i to je jedan od razloga što Vojvodina deluje bespomoćno pred golom Hapoela!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Samo kad je zadovoljan Lovricevom igrom.... :roll: Gari je rupa kakvu odavno nisam video.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Red Firm wrote:
Bekvalac wrote:Dalje ide bolji tim. Hapoel nas je na svom terenu nadigrao. Ipak, smeta mi što smo prvi gol primili posle prekida upravo kako se to dogodilo i u prethodnom prvenstvenom meču u Ivanjici. Taj pogodak nas je primorao da se otvorimo i da na taj način počnemo da igramo onako kako Hapoelu najviše odgovara. Kontre Izraelaca bile su uhvatljive, mi smo bili jalovi u završnici, u odbrani smo grešili, a naša nesreća je i da je Hapoel poveo sa 2:0 auto-golom Đurića. Na taj način zapečatili smo svoju sudbinu. Što se tiče učinka mojih igrača, mogu da kažem da su me samo trojica zadovoljila: Kizoto, Popović i Lovrić. To je bilo suviše malo da se pobedi nesumNJivo bolji tim od nas.
Utakmici je prisustvovao i ambasador naše zemlje u Izraelu Mile Isakov:
- Žarko Lazetić igra sporo i to je jedan od razloga što Vojvodina deluje bespomoćno pred golom Hapoela!
Pitam se samo da li smo mi i gospodin doktor gledali istu utakmicu,ovo sto je on izjavio nema veze sa fudbalskim znanjem,mozda je covek doktorirao na medicini,a siguran sam da u fudbalu nije.Ovo sto je on izjavio je sprdanje sa nasom inteligencijom.Verujem da niko od vas nece dopustiti da se bilo ko sprda sa vama samima,pa vas pozivam da u nedelju pokazemo na zapadu da mi nismo ovce i telad,zasta nas oni smatraju,vec da smo mnogo veci poznavaoci fudbalske igre od svih njih parazita,doktora i koje cega.Neka se u nedelju ori bekvalac,rabrenovic,ridjosic i kompanija mars iz svetinje fk VOJVODINE!
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Mislim, stvarno čovek napriča svašta, da se pitam da li mu je posle utakmice, i na samoj utakmici, bilo dobro?
Čuj, mi se otvorili :roll: U kojoj smo se uopše utakmici, sa Bekvalcem kao trenerom (u sva četir puta), mi otvorili i napali? Čak i kao domaćini. Možda mu se priviđala neka utakmica, kad je bio igrač Vojvodine :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Čuj, mi se otvorili :roll:
Kako bi on tek nazvao igru u kojoj bi igrali otvoreno? :mrgreen:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Evo i od mene koja.Davno sam rekao da ovo vise nije klub,onakav kakav sam voleo i navijao za njega.Mrzi me da se ponavljam,pa necu ali moram da kazem nesto.Sta je to u ljudima da moze da ih veze,da predju preko morala,dostojanstva,ljudskosti.Secam se pre 2 god taj isti Cvetko je sklonio Rabrenovica,i ovaj je po vitrazu cvilio i sve naj gore o njemu pricao.Jos tad je pretio Batom i isao redovno u hotel park.Ali kad dodje Bata a namesti ga Cvetko nasta lizanje brate.Ko paris Hilton i ona druga njena.Interes sve pomiri.Dobro znam da je u julu Govedarica isao na razgovore kod Bate da dodje u klub.Ovde je jedan spisatelj sa nikom Bata napisao da Govedarica nije prihvatio direktorsko mesto jer ima privatnih obaveza.To je notorna laz.Jedini uslov Govedaricin je bio da on i Cvetko ne rade zajedno.Nije mu ispunjen i on je ostao bez ulaska(povratka)u klub.Eto da vidimo da je dvojac sa kormilarom nezamenljiv i da cak ni jedan Govedarica ne moze u camac.Dalje.Dobro znam Bekijevo misljenje o Rabrenu(cak sam najavio da brka nece vise biti na klupi,i obistinilo se)a njih dvojica ruku pod ruku pa za Izrael.Ajd Beki,trener je pa da vidi ekipu.Ali zasto Rabren sa njim?Da vidi boju dresova da nam ne biju u oci.Neverovatno mi je.I sta sad mi da ocekujemo.Da ce ta uprava i takvi ljudi reci:mi nismo ispunili zacrtane ciljeve ODLAZIMO.Nema nista od toga bracela.Jos tu ima masnoce da skupi.pozdrav
Locked