Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Kako sam načuo, ako udomimo nepotrebne, biće još kupovine.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Krle wrote: Sat Jul 30, 2022 8:30 pm Kako sam načuo, ako udomimo nepotrebne, biće još kupovine.
I ja sam načuo.Ne treba nam mnogo. Još 2-3 igrača.
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

churguzijanac wrote: Sat Jul 30, 2022 10:00 pm
Krle wrote: Sat Jul 30, 2022 8:30 pm Kako sam načuo, ako udomimo nepotrebne, biće još kupovine.
I ja sam načuo.Ne treba nam mnogo. Još 2-3 igrača.
Pa sa 2-3 igrača smo maltene ceo prvi tim promenili. :lol:
Lično jedva čekam Uroša Nikolića da vidim. Mislim da će dečko biti sjajan dodatak za ovaj tim samo da ga zdravlje posluži i povrede zaobiđu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Samo sto nisam bas siguran na kojim pozicijama.
Recimo stoper jos jedan, levi bek, ali ne vidim trece pojacanje gde bismo uglavili, a da ne zagusimo klince i recimo Urosa Nikolica koji se vraca.
Taxista
Posts: 123
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Transferi

Post by Taxista »

gospodinFKV wrote: Sat Jul 30, 2022 11:28 pm Samo sto nisam bas siguran na kojim pozicijama.
Recimo stoper jos jedan, levi bek, ali ne vidim trece pojacanje gde bismo uglavili, a da ne zagusimo klince i recimo Urosa Nikolica koji se vraca.
Mislim da nam treba još jedan zadnji vezni.Mislim da Miletić još nema taj potencijal da menja Topića,a Busnić mi je još uvek enigma kakav je stvarno igrač.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ja i dalje racunam na LF, ako ne sad onda na zimu.zadnji vezni i stoper
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

To je i meni palo na pamet, ali kad cemo ga razvijati, ako ne sada?
Dogodine, ako ovako nastave, igrace se Evropa. Tu ce nam trebati ili formirani Miletic, ili dodatni zadnji vezni, jer trenutni Miletic nema iskustva da igra Evropu, u slucaju povrede/odlaska Topica. Ove sezone nemamo toliko utakmica da nam treba jos jedan, a opet imamo dovoljno da Miletic i Busnic pokriju, i da Miletic dobije minute da stekne iskustvo i bude dostojna zamena. :cheers:

Carevic (neko od mladjih kad ode Simic) - Lazarevic (Bjekovic), Traore (novi stoper), Jelicic (Jelenkovic), Djordjevic (novi bek) - Topic (Miletic/Busnic), Milosavljevic (Zukic, eeeeventualno da dodje rezervna osmica kao taj treci), Baraye (Neskovic), Simic (U. Nikolic), Malbasic (Kabic), N. Nikolic (Vidakov).

Mali Milosevic ce verovatno biti isto zamena Simicu ili Nikolicu. Deluje polivalentno, tako da ce dobijati minutazu gde god stigne. :cheers:
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne računa se na Milanova kao alternativu Đorđeviću? Vidim nije ni bio sinoć u protokolu, a na pripremama je bio veoma korektan. Možda se šalje na pozajmicu?
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

Levi bek Bukinac je ostavio sjajan utisak na Evropskom prvenstvu U17. Nadam se da ćemo i njega uskoro gledati u prvom timu.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Transferi

Post by čeda_maraš »

Majstorović završava inostrani transfer.Mislim da je CSK iz Moskve.Sve je dogovoreno.Mali Bogunović ode u Pančevo.Golman.Nije se dogovorio sa našima.
Nevernik II
Posts: 462
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

čeda_maraš wrote: Sun Jul 31, 2022 1:47 pm Majstorović završava inostrani transfer.Mislim da je CSK iz Moskve.Sve je dogovoreno.Mali Bogunović ode u Pančevo.Golman.Nije se dogovorio sa našima.
Ne moraju baš svakog omladinca da prodaju.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Karlsson wrote: Sun Jul 31, 2022 11:03 am Ne računa se na Milanova kao alternativu Đorđeviću? Vidim nije ni bio sinoć u protokolu, a na pripremama je bio veoma korektan. Možda se šalje na pozajmicu?
I meni je to vrlo cudno.
Milanov mi se dopao na pripremama i nije nista slabiji od Djodjevica, samo je neiskusniji.
Bukinac je premlad za ozbiljan seniorski fudbal, da bi bio ispred Milanova.

Mislim da se preteruje sa prodajom dece. Ode Ivanovic, zasto sad i Majstorovic???
Jedan po godini je podnosljivo, za vise je vec mnogo, ako zaista decaci obecavaju . Treba ih prodati kasnije, kao recimo Tadica za daleko vece transfere.

Takodje mi nije jasna politika sa mladim golmanima (ako su perspektivni ili mozda i nisu Toroman i Puskic?), pa sada i Bogunovic. Prevarili smo se, vec, zestoko sa mladim golmanom Ilicem.
Je l' neko zaista misli da ce Carevic ostati 5 godina u Vosi bude li dobro branio?

Medjutim, ako svi ovi mladi golmani odu, na koga se onda racuna u perspektivi da zameni Carevica? Jer, ako N. Simic ne bude branio sigurno ce hteti da ode iz Vose. Opet cemo kupovati golmana?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zašto takav odnos prema Bogunoviću kada je dečko bio najbolji golman na Zlatiboru i sam je rekao da želi profesionalni ugovor sa Vojvodinom? Isto tako krivo mi je zbog Majstorovića ako je istina. Možda dečko nema trenutno mesto u prvom timu, ali da li to znači da ga treba odmah prodati? Jedino mi je za utehu što znam da Rusi ovog leta izdvajaju milione za kupovinu igrača iz naše lige, ali ne bih želeo da se ispostavi da je nova uprava došla kako bi rasprodala našu decu, a da je ovaj hajp oko seniorskog tima samo neka fasada koja sve to prikriva i koja će se urušiti za godinu ili dve.
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Очигледно имамо проблем да објаснимо нашим талентима, да треба да остану у Војводини поред понуде инотрансфера.Незгодна ситуација клуба,нпр Милошевић има на столу милионску понуду Бенфике,Ситија,неког другог врхунског клуба,сад ти њему објасни да остане у Војводини а да неће бити главни играч,ко сме да му понуди позајмицу,клупу,омладинце,одма иде.Сви они су слаби још за врхунски прволигашки фудбал,мало је играча као Красић да са 16 година игра врхунски фудбал,ал са вођењем рачуна о њиховом развоју,могу за годину,две владати овом лигом.Зависи од тога шта играч жели,ако жели лову за миран живот онда ок,ако жели да постане играч,онда никако не треба да иду док овде не покажу своје знање,па ако превазиђу ову лигу као Качар и Тадић онда могу и преко да праве каријеру.Велики клубови купују масовно таленте и шаљу на позајмице у своје филијале,уопште није лак пут изборити се и у њима.Колико су цигани продали талената,нових Марадона и ни један није успео преко.Па Мелег се упропастио одласком у Ајакс,био већи таленат од Тадића,никад није постао играч,онда онај наш што је отишао у Урал.Где је Тедић сад,ено Халанд се боји за минуте поред њега.Највише је до тога колико верују у себе,ал сигурно ће овде имати бољи третман него преко.Не знам што је проблем позајмица,па колико смо добили играча из Пролетера својевремено кад није било места за све,Лазаревић,Иванић,Бркић...Играли су такмичарске текме и знао си колико вреде,па јел неко мисли да игра у Ситију,а да не може нашу другу лигу да изгази.Млади сте има времена,прво овде оставите траг па онда преко имате шансе.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Sve stoji, ali zaboravljate koliko je ovde sve nestabilno. Pređašnjih godina klub je bio raspad raspada, ne možete očekivati da neki klinac nakon par meseci je uveren da će sad godinama koje slede situacija biti dobra ovde. Kad kažem klinac, mislim na roditelja plus i menadžer koji ko zna šta kalkuliše za sebe. Ostanak u nekom timu ovde mu ne donosi ništa, a milionski ugovor i eto mu šestocifrena uplata.

Tu očigledno mora prvo da se ovde ustali situacija, pa da prvo sami ljudi u ovom klubu koji rade počnu da veruju da igrati ovde nešta znači, da bi onda to preneli deci koja stasavaju.
Io odio Belgrado
Post Reply