Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina 4:0

Post by Rabba »

Pera Centar wrote:Potpuno podrzavam sve gore receno, sa dodatkom, da sam u nedelju gledao utakmicu sa Borusijom I da mi Georgije Ilic I Grgic izgledaju za klasu bolje od Stojanovica.
Ja čak uopšte nisam siguran da je Stojanoviću prirodna pozicija špic. On bi po vokaciji trebao da bude polušpic, tj. u našem slučaju zamena za Ivanića. Ali se već toliko gura u špic napada, da već po automatizmu razmišljam o njemu kao o špicu... Ako imamo Poparu za Nigerijca, koga suprotstaviti onom brdu Čegleju sa desnog beka? Tu treba neko brz, da ga zamara celu tekmu. Da je odrađen bolji skauting pa da je Veselinović premešten na tu stranu, da ga buši celu tekmu, siguran sam da ne bi završilo 4:0. Ali avaj, lako je biti general posle bitke...

Da mene neko nešto pita, kao što me ne pita, probao bih sa ovih 11:

Žakula - Nastić, Pankov, Pekarić, Popara - Radoja, Poletanović - Ilić, Ivanić(Stojanović), Alivodić - Grgić

Činjenica je da nam trebaju ljudi u napadu u revanšu i da nemamo šta previše da čekamo. Zbog toga bih možda čak dao prednost Stojanoviću umesto Ivanića. Kazneni od prvog minuta mora da im bude pun. Pa kud puklo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by ssnigd »

Od svih igraca u timu meni je najveca misterija, Veselinovic??? Ja iskreno ne kontam sta on treba da igra da bi bio koristan za ekipu. Stalno se nesto izvlaci na stranu i uvek isti dribling u levo i to naravno sve deluje tromo i mlako. Po meni je Stojanovic mnogo bolji i korisniji u spicu nego on, no...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by gospodinFKV »

ssnigd wrote:Od svih igraca u timu meni je najveca misterija, Veselinovic??? Ja iskreno ne kontam sta on treba da igra da bi bio koristan za ekipu. Stalno se nesto izvlaci na stranu i uvek isti dribling u levo i to naravno sve deluje tromo i mlako. Po meni je Stojanovic mnogo bolji i korisniji u spicu nego on, no...
Stojanovic je za njega izmislio fudbal. Samo ima tu boljku, kao i mnogi momci koji su prosli kroz Vosu, da ih guraju na pozicije koje nisu njihove...

Meni stvarno nije jasno kako je to drvo postiglo 18 komada u dresu Hajduka. Koliko sam ga samo branio u pocetku, posle ona dva komada Vozdovcu nista nije uradio. Isti potezi, isti pokusaji prolaska kroz dvojicu, bez tehnike, bez snage, bez ideje...a to izvlacenje na krilo :frown:
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by ДушанСП »

С обзиром како играју,неће привући публику ни кад би делили бесплатно пиво
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by budababa »

Ideja je da utakmicu sa Trenčinom iskoristimo za pokretanje još jedne akcije, a to je prikupljanje para za oslikavanje murala na istočnoj tribini za nedavno preminule legende našeg kluba - Ivicu Brzića i Peru Nikezića. Prilog bi bio simboličnih 100-150-200 dinara, ko je koliko u mogućnosti. Prilozi će se moći ostaviti i u kafani "Kod Fleka" pre utakmice. Za realizaciju oba murala potrebno je oko 140 evra, a radili bi ih naši ljudi - RWS.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by ragazzi di Neoplanta »

Sjajno! Možda bi bilo dobro i da na utakmici ide neka kesa, zato što ne verujem da će svako svraćati do Fleka.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by njaks »

Image

На полувремену утакмице Војводина - Тренчин, ће се продавати налепнице, комплет од 15 комада је 100дин.
Куповином ових налепница помажете нашој браћи који због љубави према клубу имају проблема са законом!
НАВИЈАЊЕ НИЈЕ КРИВИЧНО ДЕЛО!

http://www.dodaj.rs/f/28/6M/weOw7O3/slika0196.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by njaks on Tue Jul 22, 2014 5:53 pm, edited 1 time in total.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by limanfkv »

User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Avangarda »

I fudbal i tribine na ovom snimku kao da su iz buducnosti, ali nazalost sve je to deo proslosti koja se izgleda vise nikad nece ponoviti...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Rabba »

Takođe nisam sklon improvizacijama što znači da ćemo najverovatnije izaći sa Pankovom na mestu centralnog defanzivnog igrača, a Puškarić će igrati desnog beka.
Ovaj čovek je lud...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by ssnigd »

Jedva cekamo da vidimo onda te improvizacije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by fare »

TV prenos ima ili ne ?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by PanonskiFantom »

Ima..
Vise nista nije isto!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Stexman »

Kontam nesto, vec sam se pomirio sa ispadanjem ali ne mogu da se otmem utisku da mozemo da i mi postignemo 4 gola i ne primimo ni jedan ako Zakula bude branio.
Nije nemoguce! Ali potrebna su muda da se napadne od starta, samo ne bunarenjem kao sto smo to radili tamo.

Mozete vi to momci, F.C. Hull nas ceka! :cheers:
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-AS Trenčin (0:4), četvrtak 20

Post by Simica »

Locked