Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Rivelinjo »

Zar nije naša Voša mogla napraviti ugovor - prenos za prenos? Tako bi nam omogućili prenos. Ovako su uzeli pare od Moldavaca, a RTV nema pare sad da plati Moldavcima za isti prenos. Koliko je Voša dobila za prenos i koliko sad Moldavci traže?
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by N13 »

Sima Strahota wrote: Međutim, ako je istina da postoji takav ugovor između RTV i kluba po kome RTV ima isključivo pravo emitovanja naših evro-utakmica, tu nešto treba preduzeti jer klub trpi štetu.
Taj ugovor i da postoji, moze se odnositi samo na utakmice u Novom Sadu, gde je nas klub vlasnik tv prava! Za utakmice u gostim, nas klub nema bas nikakve veze. Prava na televizijski prenos te utakmice ima iskljucivo FK Serif, a od njih moze da ta prava otkupi bilo koja tv kuca na svetu.

Sto se tice RTV-a, proslog cetvrtka su se dogovorili sa Serifom oko prenosa, a oni su u medjuvremenu promenili zahteve, pa se sad opet dogovaraju.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Jole »

Treba poceti bombardovati rts i rtv vec sad, a ne kad bude kasno, kao u Turskoj.

Dajte te linkove i mailove, pa da pocnemo.

Nasi bre trebaju da izadju sa saopstenjem. Kad vi bojkotujete nasa gostovanja u evro kupovima i mi bojkotujemo vas, niste pozeljni na nasim konferencijama za stampu i ne ocekujte ni jedan intervju da obavite sa nama.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Milan
Posts: 4233
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Milan »

To za promenu uslova tj. povecanje cene u poslednjem trenutku mi ni malo ne pije vodu. Isti izgovor su dali i za jos jedan mec prethodnih sezona (ne polazi mi za rukom da se tacno setim), pa mi se cini da su to smislili kao izgovor koji bi ih trebao oprati.

Cija god krivica bila, ovo je bezobrazluk neopevani, te cisto sumnjam da je slucajnost i nemoc u pitanju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Jole »

Ma ne moze biti 2 puta za redom slucajnost.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by kowalski »

Milan wrote:Neka prica ko sta hoce, ali ja jedino vidim politicku pozadinu svemu ovome. Ocigledno je neko zabranio organizaciju prenosa i gledanja utakmice na trgu. A jedini krivac je nas klub zbog imena koje nosi...
Naravno. Da nije neko mozda ocekivao da FK Vojvodina pomognu oni koji svesrdno rade na ukidanju svega sto u imenu sadrzi taj pojam.

Treba da nabavimo projektor i platno i pustimo sami u centru sa neta strim sa onim nogama i golim dupetima, sto neko spomenu malopre
Image
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by exlimanac »

Meni nije jasno ako su klubovi vlasnici tv prava kakve veze ima rtv sa prenosom.Klub je taj koji je trebao da obezbedi reciprocitet a rtv samo tehnicka podrska za preuzimanje prenosa.Ili se varam
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by vosa do groba »

exlimanac wrote:Meni nije jasno ako su klubovi vlasnici tv prava kakve veze ima rtv sa prenosom.Klub je taj koji je trebao da obezbedi reciprocitet a rtv samo tehnicka podrska za preuzimanje prenosa.Ili se varam
Ne ide to tako. Prenos se nikad ne radi na reciprocitet, jer mi mozemo ponuditi jednu cifru, a drugi klub drugu cifru, ko sto je navodno sada Serif i uradio. Tako su mi bar rekli ljudi koji se time bave.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by limanfkv »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=jqds3wE4Wko[/video]

Kaubojci u poslednjem kolu.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Jole »

Ma lazu bre, ne verujem im nista. Za mene oni nece da prenose, a to sto poturaju informacije koje ne mogu da proverim, me uopste ne interesuju.

Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje izgovor :!:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
VladacPodbarac
Posts: 3
Joined: Tue Aug 27, 2013 3:34 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by VladacPodbarac »

Ima linkova sa kojih ce moci da se gleda kao sto su:

http://www.sportlemon.tv
http://www.sportp2p.com/football/intern ... e-p2p.html
http://livetv.ru/en/eventinfo/184596_sheriff_vojvodina/

Medjutim, bojim se da su ti linkovi nestabilni i da ce prekidati. Ovo je live stream moldavske nacionalne televizije ali ne vidim u programu utakmicu (mozda ce biti):

http://www.trm.md/ro/tv-on-line/

Najbolje bi bilo da neko ode na forum serifovog sajta i pita ih koja televizija prenosi uzivo mec. Mislim da sa live streamingom moldavske televizije necemo imati problema sa signalom jer sigurno nije preopterecen.
Kao sto je bio slucaj sa TRT.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Tony Starks »

User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Stexman »

Radio-televizija Vojvodine nije otkupila prava za direktan prenos istorijske utakmice koju fudbaleri Vojvodine u četvrtak igraju protiv moldavskog Šerifa u okviru poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Nista- ... kmice.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4233
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Milan »

Vrhunac svega je ova najava radio prenosa! Bolje da su to precutali...
POŠTO OBRAZ ???!!!
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by lazarr »

Malo sam čitao forum na Šerifovom sajtu.
Ako google translate dobro prevodi, nema ni tamo prenosa već kače neke linkove za live stream.
Većinom su uvereni u pobedu ali bi bili prezadovoljni i sa 1:0.
Vidi se da im je veliki problem neigranje Kadua i Luvanora i spominju da nemaju adekvatne zamene za njih.
Kače i kvote iz kladionica gde su oni blagi favorit.
Komentarišu i našu pobedu protiv Spartaka u 95 min. u fazonu, igralo bi se dok Voša ne postigne gol.
I još mnogo ostalih gluposti......
Locked