Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ne mogu cigani bez naših bivših igrača ponovo najavljuju ofanzivu na Ćomija na leto a ukoliko ode Borjan https://www.espreso.rs/amp/332359/zvezd ... era-evrope" onclick="window.open(this.href);return false; :D
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Ivanicev dolazak je propao iskljucivo zbog visokog obestecenja, da li on zeli ili ne to je nesto drugo, nigde nije rekao ni da ni ne, kao sto je uradio pre nekoliko godina, nadam se da je ostao pri svom cvrstom stavu!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Pre neki dan je izjavio da ako se bude vracao u domaci fudbal da to moze biti samo Vojvodina.
Zato druze borkovicu prvo malo razmisli pre nego sto krenes da delis epitete, a poceo si da ih delis suvise lako u zadnje vreme.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post by borkovic »

Ocigledno da sam propusti da je to Ivanic izjavio, a nije, izjava je prenesena od ranije, ako gresim, izvinjavam se svima, i gde nadje epitet!? Radoye, ocigledno da ti prave lepo upakovane sendvice, prijatno, ako je namenjeno meni, izvini to ne jedem, posto si navikao da ti podilaze i lupaju plusice na svaki tvoj post, nisam od tih, a neces verovati sa ogromnom vecinom tvojih komentara se slazem.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

borkovic wrote:Ocigledno da sam propusti da je to Ivanic izjavio, a nije, izjava je prenesena od ranije, ako gresim, izvinjavam se svima, i gde nadje epitet!? Radoye, ocigledno da ti prave lepo upakovane sendvice, prijatno, ako je namenjeno meni, izvini to ne jedem, posto si navikao da ti podilaze i lupaju plusice na svaki tvoj post, nisam od tih, a neces verovati sa ogromnom vecinom tvojih komentara se slazem.

Ajd odmori malo!
Kup je nas!
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

BoTkovic...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Neverovatan lik sa 64 posta, svaki podjednako iritantan.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Mi bolujemo vec hronicno od pravog centarfora a Bojke se vraca u Mladost Lucani jel moguce da ga niko od nasih nije kontaktirao ili stvarno vise niko nece da dodje kod nas :? .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post by Djumi »

fare wrote:Mi bolujemo vec hronicno od pravog centarfora a Bojke se vraca u Mladost Lucani jel moguce da ga niko od nasih nije kontaktirao ili stvarno vise niko nece da dodje kod nas :? .
Fare ima to i Vojvodini mislim na centralnog napadača.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jedna novogodišnja želja nam je ispunjena. Dnevnik javlja da je Bjedov raskinuo ugovor sa klubom. Samo jedno pitanje, jel moguće da tražimo plejmejkera? Koliko treba jednom klubu takvih igrača? Trenutno ih imamo jedno 6 na toj poziciji.
Last edited by Rabba on Thu Jan 03, 2019 1:42 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/man ... 03-01-2019" onclick="window.open(this.href);return false; Devetak vraćen a Bjedov :seeya: :seeya:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post by AntonioKasano »

Nema vise Fofane i Bjedova, cekamo nove polovnjake
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Zanimljive stvari se mogu pronaći po komentarima na naše vesti na nekim portalima. Recimo, uvaženi neimenovani član našeg foruma, kojeg ćemo nazvati "Botković" kako ne bismo unosili dodatnu pometnju, ima priličnu količinu informacija vezanih za naš prelazni rok. Evo šta čovek kaže:
Botković wrote:Prva zelja je Vlatko Stojanovski iz Renove, a merka se i pregovara se sa Ognjenom Jacimovicem Zvijezda Gradacac, Mladenom Kovacevicem iz Beceja i nekim mladim napadacem iz Zete. To je od napadaca. Od ofanzivnoh veznih tu su Stefan Tripkovic iz Zvijezde, Nenad Lukic iz Indjije i Nemanja Glavcic. Od zadnjih veznih dugogodisnja zelja Njegos Petrovic i neki Brazilac na privremenom radu u Makedoniji. Levi bekovi Vucic iz Zemuna i crnogorac iz Spartaka. Centralni isto iz Spartaka i neki klinac iz Proletera. To je od Drakulica
Zanimljiv izbor imena, zanimljiv izvor informacija... Neko reče, otišli Fofana i Bjedov, čekamo nove balvane :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Rabba wrote:
Botković wrote:To je od Drakulica
Zanimljiv izbor imena, zanimljiv izvor informacija...čekamo nove balvane :)
Наш Дракула није као остали вампири, он никад не спава :mrgreen:
Image
Post Reply