Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Svaki navijac ocekuje i nada se pre svega slaninarskoj upravi koja bi za razliku od mnogih pre bila sposobna da digne klub i da mu vrati identitet.A onda da u klubu vidi igrace kao sto su Meda, Gojko i Ivanic ma koliko to nerealno bilo, nekoliko afrikanaca tipa Meri, Abu i ponajbolje sto iz omladinske skole imamo.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Milan wrote:
gospodinFKV wrote:Stav nisam promenio. Svojim nekim izjavama nije pokazao neku preteranu odusevljenost odlaskom bilo gde. Licno mislim da je po pitanju karaktera decko loptica sveze gline, koju menadzer oblikuje kako zeli. Jednom recju - flegma. Juce Vosa, danas zvezda, sutra da mu se kaze partizan, otici ce tamo, izvaliti po koju izlizanu floskulu kako je partizan veliki klub i da zeli da ostavi trag, i tako dalje u druge klubove, dok ne zavrsi karijeru. Retko beskrvna individua. Ne bih ponovo voleo da ga vidim ovde, ali i da se vrati, ne bih mu zvizdao, jer nisam siguran da bi ga uopste potreslo, niti izazvalo bilo kakvu reakciju i imalo efekta.

Pre bih voleo da vidim Krasica, posto poslednjih godina igra u sredini, sa Gojkom i Djuricem iza.

Odlicno prezentovan Melegov profil. Tako ga i ja dozivljavam, osim sto bih mu zvizdao i jebao sve po spisku. go**o prodano!
Ok, naravno da razumem osecaj kad neko nas predje kod :shit: , ali Melegova prica je malo drugacija. Prvo smo ga mi ignorisali, onda je otisao u neki klub koji ga je zvao (Kajzeri), gde nije igrao, pa ga ipak pozvala zvezda I dala sansu da vrati karijeru. Niko ga drugi nije zvao, a birati izmedju neigranja u jadnom turskom klubu I moguceg igranja u timu koji je sampion Srbije, ipak nije za poredjenje. Ako se on ogresio o Vojvodinu prelaskom kod cigana (a jeste, I necemo to lako oprostiti), I mi smo se ogresili debelo o njega (citaj pumpadzija) I verovatno mu upropastili sansu za daleko bolji transfer nego sto je Kajzeri, I onda on ne bi imao ni razlog da prelazu kod cigana.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Djisa wrote: I mi smo se ogresili debelo o njega (citaj pumpadzija) I verovatno mu upropastili sansu za daleko bolji transfer nego sto je Kajzeri, I onda on ne bi imao ni razlog da prelazu kod cigana.
Zaboravljas da se prvo on ogresio o Vojvodinu, naravno, pod uticajem menadzera, kada je otisao u Ajaks. Posle je dosao nazad, da mu Vojvodina ozivljava karijeru. Pumpadzija jeste stetocina belosvetska, ali nemojmo od Melega praviti mucenika...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

I ja sam potpuno ravnodusan na njegov povratak.
Mlak i nekonstantan igrac. Igra mu zavisi od raspolozenja i dana, a cini mi se da ne moze kondiciono da se spremi.
Na kraju, napustio je Vojvodinu na los nacin u vreme kada je mogao da joj donese boljitak.
Tako da, kako hoce, ali pre bih forsirao mladog i perspektivnog igraca iz nase skole ili sa strane.
Klub mora imati stav.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Ja nisam ravnodušan. Naše dete, otišao u zvijezdu. Za mene je to dovoljno.
Daleko mu lepa kuća.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Ja nisam ravnodušan. Naše dete, otišao u zvijezdu. Za mene je to dovoljno.
Daleko mu lepa kuća.
:!:
Uvek cu podrzati igrace koji su ostavili svoj maksimum u Vojvodini,bili uvek medju najboljima,posle igrali za blizance (zarad stepenice vise u karijeri (ponajvise novcane)),ali strogo profesionalno i uvek imali lepe reci za Vojvodinu,NS,pa cak i zive u NSu.... (neki koji mi trenutno padaju na pamet Kocic,Pekaric,Bjegovic,Jovancic,Vulicevic....) ali cu isto tako biti protiv igraca koji su u blizancima videli velicinu,emociju,ljubav,a bilo je i takvih. Pa eto im blizanci,neka im oni spasavaju karijere,neka ih oni posle zaposljavaju kao trenere i na druge funkcije u klubu.... Nas neka ne diraju.
I jos nesto,ma kolika velicina bilo koji igrac bio,treci put u klubu je previse.

Sto se transfera tice igrac koji je meni zapao za oko dok je nastupao za Radnicki iz Kragujevca i od koga sam zbog njegovih fizickih predispozicija mnogo ocekivao,a on ama bas nista nije ispunio od istih,zablistao je ove sezone u prvenstvu Hrvatske. Rec je o Komnenu Andricu. Verujem da bi bio dostupan,e sad.... da li je ovo vrhunac karijere ili je tek sad poceo da igra onako kako mislim da moze konstantno,ni sam ne znam,ali ako bih nekoga voleo da probamo u spicu bio bi to on ili Zlatanovic
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Voja wrote:
Red Marquis wrote:Ja nisam ravnodušan. Naše dete, otišao u zvijezdu. Za mene je to dovoljno.
Daleko mu lepa kuća.
:!:
Uvek cu podrzati igrace koji su ostavili svoj maksimum u Vojvodini,bili uvek medju najboljima,posle igrali za blizance (zarad stepenice vise u karijeri (ponajvise novcane)),ali strogo profesionalno i uvek imali lepe reci za Vojvodinu,NS,pa cak i zive u NSu.... (neki koji mi trenutno padaju na pamet Kocic,Pekaric,Bjegovic,Jovancic,Vulicevic....) ali cu isto tako biti protiv igraca koji su u blizancima videli velicinu,emociju,ljubav,a bilo je i takvih. Pa eto im blizanci,neka im oni spasavaju karijere,neka ih oni posle zaposljavaju kao trenere i na druge funkcije u klubu.... Nas neka ne diraju.
I jos nesto,ma kolika velicina bilo koji igrac bio,treci put u klubu je previse.

Sto se transfera tice igrac koji je meni zapao za oko dok je nastupao za Radnicki iz Kragujevca i od koga sam zbog njegovih fizickih predispozicija mnogo ocekivao,a on ama bas nista nije ispunio od istih,zablistao je ove sezone u prvenstvu Hrvatske. Rec je o Komnenu Andricu. Verujem da bi bio dostupan,e sad.... da li je ovo vrhunac karijere ili je tek sad poceo da igra onako kako mislim da moze konstantno,ni sam ne znam,ali ako bih nekoga voleo da probamo u spicu bio bi to on ili Zlatanovic
Ne mozemo mi dovesti Andrica vise. Taj brod je otplovio.
Kup je nas!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Komnen je i u OFK bio odličan. Onda je otišao u Portugal, klub koji je igrao Evropu, a sezonu pre te imao jednu od najboljih u istoriji. Bili su perspektivni da i te sezone nešto ostvare, doveli brdo igrača i nisu ništa uradili. U Hrvatskoj dečko dokazuje pun talenat, biće od njega solidan igrač. Voleo bih ga kod nas, ali već je napisano, nemamo šanse.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Prvi strelac lige, tim iz donjeg dela tabele. Taj je vec prodat opet negde na leto, ni ne zna jos da je prodat. :mrgreen:

Inace, sad bas gledam Transfermarkt, pise da je Vukanovicu ugovor do juna naredne godine. Bice to oooogroman propust Napretka, ako se ne produzi na jos godinu dana, pa ne unovci na leto sad ova forma.
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... bi-u-vosi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dete Ajaksa, naravno nije prosao probu! Pa kako su je Huhumis I Bjedov prosli?????????
Kup je nas!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Djisa wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... bi-u-vosi/

Dete Ajaksa, naravno nije prosao probu! Pa kako su je Huhumis I Bjedov prosli?????????
Nisu prosli probu, ali ih je neko ubacio.

U fazonu:"Daj ovaj moj mali mnogo voli da pika loptu uz platu od 5000-6000 eurica".
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

odluči će

odluči će

Toliko od butasporta. :cheers:

Sto se Huhumisa tice, decko je dobio sansu na kasicicu, na 3-4 razlicite pozicije. Koliko je on mogao zapravo da pokaze? Pritom kad je igrao na svojoj, nije bio los...
User avatar
Djisa
Posts: 1234
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:odluči će

odluči će

Toliko od butasporta. :cheers:

Sto se Huhumisa tice, decko je dobio sansu na kasicicu, na 3-4 razlicite pozicije. Koliko je on mogao zapravo da pokaze? Pritom kad je igrao na svojoj, nije bio los...

Bio je nevidljiv, ali bukvalno. stranci treba da prave razliku, ovaj nas mali bek (uvek zaboravim prezime), sto ga sele levo, desno, je bolji.
Kup je nas!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Djisa wrote:
gospodinFKV wrote:odluči će

odluči će

Toliko od butasporta. :cheers:

Sto se Huhumisa tice, decko je dobio sansu na kasicicu, na 3-4 razlicite pozicije. Koliko je on mogao zapravo da pokaze? Pritom kad je igrao na svojoj, nije bio los...

Bio je nevidljiv, ali bukvalno. stranci treba da prave razliku, ovaj nas mali bek (uvek zaboravim prezime), sto ga sele levo, desno, je bolji.
Lazarevic, trenutno najbolji bek koga imamo.Ustvari ostali su katastrofa Stojkovic, Antic i ovaj grk.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Djisa wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... bi-u-vosi/

Dete Ajaksa, naravno nije prosao probu! Pa kako su je Huhumis I Bjedov prosli?????????
Ispravniji naslov bi bio "Dete (između ostalih klubova i) Ajaksa na probi u Vojvodini". Deran je svoj omladinski staž završavao ne daleko od Ajaksa, već daleko i od RKC-a u koji je bio otišao iz Ajaksa, po informacijama dostupnim na internetu. Da budem iskren statistika mu ne obećava, a ni klubovi u kojima je igrao baš nisu neko merilo kvaliteta(ruku na srce, ni mi to više nismo). Početak karijere u drugoj holandskoj ligi mu je čak i najzanimljiviji deo. Okušao se i u Americi, prethodna sezona u K2 ligi, samo dva gola u pretposlednjoj ekipi... Ne znam, obzirom da više nikako nismo magnet čak ni iole kvalitetnim igračima, kao i da imamo već stranaca na izvoz(Deluje da ostaju barem Graovac, Zlomislić, Fofana, možda i Eze), nisam siguran da donosi baš taj neki suvi kvalitet, koji pravi razliku. Sa druge strane, 23 su mu godine, fudbalski je oblikovan u Holandiji, što dugo nismo(ako smo ikad) imali. Ovako, laički, na prvu, nerešeno mi je u glavi...

Bjedova ne bih komentarisao...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply