Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

U novom Fudbalu malo informacija koje su vezane za nas. Milutin Miletić koji je prošlu čitavu sezonu proveo u Cementu na pozajmici sada se rastao sa nama i potpisao ugovor sa Srbobranom. Dnevnik je najavio pozajmicu Miloša Zličića u isti taj Cement, sada je to i potvrđeno, a tamo će provesti polusezonu.
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Piše Dnevnik da se ''šuška'' da bi uskoro mogli da banu još dvojica igrača u napadu i u veznom redu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Piše Dnevnik da se ''šuška'' da bi uskoro mogli da banu još dvojica igrača u napadu i u veznom redu.
Prelazni rok traje do sledećeg petka u ponoć za većinu država, tako da ja za očekivati da sada krenu histerična idiotska dopunjavanja ekipe likovima koji nisu uspeli da pronađu adekvatan angažman do sada. Takođe, očekujem i još poneki odlazak.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Rabba wrote: Prelazni rok traje do sledećeg petka u ponoć za većinu država, tako da ja za očekivati da sada krenu histerična idiotska dopunjavanja ekipe likovima koji nisu uspeli da pronađu adekvatan angažman do sada. Takođe, očekujem i još poneki odlazak.
Дубоко делим твој песимизам.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ko nam dolazi?
Glavcic i Djuricin?
Cecaric?
Despotovic?
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Stiže Đuričin.
Uopšte nisam video neki kvalitet u odnosu na Gojkova koji će zbog ovog grejati klupu ili još verovatnije tribine.....
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

lazarr wrote:Stiže Đuričin.
Uopšte nisam video neki kvalitet u odnosu na Gojkova koji će zbog ovog grejati klupu ili još verovatnije tribine.....
Ne delimo isto mišljenje. Ne znam koliko si ga gledao i naspram kog uzorka komentarišeš da nema dovoljan kvalitet, ali ja mislim da je ovo možda i najveće pojačanje ovog roka. Kod dečka je jedino glava problem, ako trener i stručni štab budu radili sa njim kako treba, biće on odličan.
Što se Gojkova tiče ne mora nužno da znači da neće biti u postavi. Obojica mogu da igraju više pozicija na terenu. Ako dečko ne bude igrao posle partija koje je do sada pružio, to neće biti Đuričin kriv, već struka. :lala:
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Negde sam pročitao da je u igru i naš bivši kapiten Poletanović :shock:.
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Iskreno želeo sam Đuričina, ali on trenutno nije u nekoj formi (osim prve utakmice sa Spartom i još par poteza na drugim utakmicama), a mi nemamo luksuz da čekamo i trpimo igrače.
Ni svoju decu ne trpimo, a kamoli druge igrače.

U ovom trenutku Gojkov je dosta bolja opcija i mesto mu je u prvih 11.

A ovo go**o neću ni da komentarišem. Ako ne daj Bože dođe nadam se da ćemo mu zagorčavati život na svakoj utakmici.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8911
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

fare wrote:Negde sam pročitao da je u igru i naš bivši kapiten Poletanović :shock:.
Hm, to bi bilo bas "interesantno". :deal: :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... -je-vosin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2197
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Đuričin je od početka letnjeg prelaznog roka 4 ili 5 puta došao kod nas. Samo nikako da ga predstave i da zaigra.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Ovi na Buti ne znaju kako dečko izgleda.... Stave pogrešnog lika na fotku. A da je slučajnost nije, fotka im se zove ognjen-djuricin-31 (može da se vidi preko linka).... :greenbutt:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

fare wrote:Negde sam pročitao da je u igru i naš bivši kapiten Poletanović :shock:.
Што се мене тиче, нек дође. Бивши капитен Војводине је институција, звао се он Мелег, Вулићевић, Јованчић, или сутра Антић.
Сви повратници који доносе квалитет су у предности у односу на Дринчића и остали секташки полусвет од стотину лета, који је овде прижељкиван.

У постави имамо два босанска Хрвата, два Африканца и четири Београђана... е баш ће и Полетановић да нам смета, нек је и сто пута циган.
vdn slaninar
Posts: 1039
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Otkud sad da je Poletanovic cigan,zar nema nas grb u sobi na zidu.Jednostavno Meleg,Poletanovic,Jovanca su dobri za nas,za nas fudbal,dok zq neke vece evropske domete koje jure cigani su slabi,tu mogu kvalitetni stranci i po neki nas igrac.Bas zbog toga oni ce teren videti sa tribina,a igrace ako budu odmarali neke bitne igrace,ko sto smo i pricali ranije.Licno ne bih imao nista protiv da se Poletanovic vrati,s obzirom ko nam sve igra.Nasi bivsi igraci treba da znaju da ce karijeru pre oziveti kod nas nego kod ciganije,ovako samo pljunu po sebi pa ih ni mi vise ne cenimo.Treba pratiti igrace koji su ovde dominirali pa ako im preko krene po zlu reagovati na vreme,recimo Malbasic,Vujaklija,Planic...
Post Reply